Reklama

A další šarlatán. Neměli by se střílet na potkání?

ona (Ne, 30. 5. 2010 - 09:05)

to ale není pravda ctitelko.
Zdraví je totiž obrovský kšeft. A právě do tohoto soukolí se nás snaží různí formolové dotlačit. Aby se všechny penízky odevzdaly několika firmám.
A lék na blbost? To opravdu nikdo nevymyslí. Ale ani na hamižnost a nenažranost, lakotu, sebestřednost a další pozitivní vlastnosti

¨ctitelka (Ne, 30. 5. 2010 - 09:05)

je škoda, protože teď...doktory stejně spousta lidí podle těhle diskusí ani už nepotřebuje.stačí jedna firma a má lék na všechno.teda až na lidskou blbost.

A to (Ne, 30. 5. 2010 - 08:05)

je škoda, protože teď přijdou tací jako ty, doprivatizují zdravotnictví - ostatně to sám dobře víš, pro koho pracuješ - a bude to v řiti úplně.

kaspar (So, 29. 5. 2010 - 23:05)

šarlatán Paroubek je v...No vidíte. Zaklínač, zaříkávač, černý mág a jasnovidec. A co mu to bylo platné... Skončil tak, že mu ani Pfeiffer s vodnářským zvonem nepomůže.

radost bez hran (So, 29. 5. 2010 - 23:05)

šarlatán Paroubek je v prdeli, huuuuurá

kaspar (So, 29. 5. 2010 - 23:05)

dobrá musím uznat jsi...No, mě už čtyřicet bylo. A hrabe mi též, jinak ani nelze, s ohledem na spory, do nichž se tu pouštím. :-)
Dobré noci přeji, a pokud máš švestky zkapalněné, i dobré nálady popřeji.

ctitelka (So, 29. 5. 2010 - 22:05)

No, s tím koněm nevím....dobrá musím uznat jsi lepší jak já .odpověď byla super .chtěla jsem pokračovat dál ale to nejde protože si mě nachtal na švestkách.na to ,že mi bude čtyřicet tak mi ještě dobře hrabe.

kaspar (So, 29. 5. 2010 - 22:05)

jsi můj vysněný princ na...No, s tím koněm nevím. Nestačila by jawa 350? Ale pokud by to bylo nutné, i koně seženu. S troškou námahy bych z něho i mýtického jednorožce vyrobil. Co bych pro ctitelky neudělal...

¨ctitelka (So, 29. 5. 2010 - 22:05)

A víš, že se ti vůbec,...jsi můj vysněný princ na bílém koni

Alice (So, 29. 5. 2010 - 22:05)

A víš, že se ti vůbec,...I mně se o tobě zdálo, Kašpare...

kaspar (So, 29. 5. 2010 - 22:05)

jsem do tebe blázenA víš, že se ti vůbec, ale vůbec nedivím?

¨ctitelka (So, 29. 5. 2010 - 21:05)

Můj zaměstnavatel by asi...jsem do tebe blázen

kaspar (So, 29. 5. 2010 - 20:05)

je potřeba zmínit jednu...Můj zaměstnavatel by asi byl překvapen, kdyby zjistil, že platí rozbíječe diskuzí. Řekl bych, že to neměl v úmyslu :-)
(Čím nechci říci, že jsem v práci, to nééé!)

Jano (So, 29. 5. 2010 - 17:05)

je potřeba zmínit jednu důležitou skutečnost.

Zde na doktorce v několika debatách působí lidé, kteří jsou placeni za ničení diskusí a kteří nepřipustí ani argumenty soudného či zvídavého člověka.
Není to tudíž diskuse, ale jimi vyrobený paskvil, který má do debaty hodně daleko.

Na moderovaných diskusích už by je dávno vyhodili.

kaspar (So, 29. 5. 2010 - 16:05)

Kaspare, obcas tu ctu ty...A přitom, vzato do důsledku, je to spíše k pláči, že?
PRAVDA A SKEPSE ZVÍTĚZÍ NAD LŽÍ A ESOTERIKOU!!! :-)

Jana (So, 29. 5. 2010 - 16:05)

Kaspare, obcas tu ctu ty tvoje hlasky a fandim ti. Nevim sice, jestli to pomuze, ale jen do nich. Kartarky, jasnovidci a vse tomu podobne jsou totalni podvodnici, co jen tahaji z lidi penize. Staci byt trochu obratny psycholog a "budoucnost" je najednou jasna. Takze pokracuj ve svem boji. Kdyz ne nic jineho, tak my skeptici se alespon zasmejeme.

kaspar (So, 29. 5. 2010 - 16:05)

To se to vydělává na...Neříkej o lidech, že jsou blbí. To jen šarlatáni jsou o něco málo chytřejší než většina :-)

Skeptik (So, 29. 5. 2010 - 16:05)

Nabízíme Kurz Meditací a...To se to vydělává na blbých lidech!

kaspar (So, 29. 5. 2010 - 10:05)

a na vlastní kúži si...Když myslíš...

Udělali chybu (So, 29. 5. 2010 - 10:05)

a proč se Man.a Janča...a na vlastní kúži si ověřili, že je ortodoxní léčba na nic, protože jim stejně nepomohla, alespoň Jančovi

Reklama

Přidat komentář