129 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Bendová Monika (anonym)
ahoj hledám bratra kolem 23-27. Aby byl hodný,míli.Měl rád zvířata, procházky a taky humor
28. Březen 2017 - 21:06
Petr (anonym)
ahoj hledám bratra kolem... Ahoj Moniko.Mohl bých znát tvoji emailovou adresu,abych se ti mohl představit?.Ahoj Petr
30. Březen 2017 - 13:45
Obrázek uživatele Jarusskkaa
Jarusskkaa
Ahoj Nevím jestli to tu ještě funguje ale také bych se rada seznámila s nějakým šikovným bratrem věk od 24-32 Hezky večer
1. Červenec 2017 - 22:54
Obrázek uživatele Nika222
Nika222
Ahoj jw rada by sem se seznamila z nejakym milim bratrem od 40 do 48
23. Červenec 2017 - 7:43
Obrázek uživatele Nika222
Nika222
Ahoj jw rada by sem se...Ahoj som jw nevim jestli tady funguje kdyz ne mas nejaky seznamku na nasich pekny den dekuji
25. Červenec 2017 - 7:44
Bedřich (anonym)
Ahoj Nevím jestli to tu...dej sem link na fotku, ať vidim jak vypadáš. Jinak mladou shánim, 30 mi není, ale 60 taky ne, ač mi moc nechybí. Duševně se ale cítím velmi mladě a sháním mladou pěknou. Kterou půjde dobře vychovat a vycvičit, starou babu nechci. Taky chci mít ještě děti.
26. Červenec 2017 - 0:17
Bedřich (anonym)
Ahoj jw rada by sem se...44, to seš trochu stará, mně je skoro 60 ale potřebuju mladší. Nevim, co si o sobě myslíš, že chceš mladšího chlapa. Pro tebe by byl nějakej co mu je tak 70.
26. Červenec 2017 - 0:19
Seznamka pro SJ (anonym)
Ahoj SJ, kteří byste chtěli vědět něco o seznamkách pro SJ. Seznamky pro SJ existují. V cizine existuje jedna seznamka provozována v Americe. Existovala i jedna v Evropě, ale ta byla zrušena. Zde v ČR jsou take seznamky které občas využívají SJ a jedna je provozována našimi spoluvěřícími, ale mnoho z nás o tom neví, protože se o tomto druhu seznamování moc v ČR neuvažuje, takže je možnost se to dozvědět a popřípadě využít. Pokud byste měli zájem o informace, tak odpovím pouze Svědkům Jehovovým, kteří se obrátí na email seznamkasj@seznam.cz
25. Srpen 2017 - 22:40
Marcel (anonym)
44, to seš trochu stará,...já jsem mladší http://www.lui.cz/media/k2/items/cache/0e11551540ff15009bbbe3f42ba1fc72_M.jpg
25. Srpen 2017 - 22:43
Alfa (anonym)
tak to je moc prave se si...Tvůj komentář ukazuje,jak mooooc jsi,,inteligentní a znalý " :-D .Miluji podobný frustráčky ,pár podobným ,, hrdinům" jsem nabídl osobní setkání a můžeš hádat jak to dopadlo ?? Stáhli vocas jak ustrašený pes .Nemontuj se někam,kde nejsi zván!Alfa
15. Listopad 2017 - 17:18
Petr (anonym)
Ahoj všem nezadaným dívkám,které se chtějí opravdu seznámit.Hledám věřící ženu svědkyní jehovovou nejlépe se Severní Moravy na vážné seznámení.Na začátku si mužem hodně jen psát a později se setkat.Jsem věřící muž 43let jsem svobodný a bezdětný.Můj email je pavelek00@seznam.cz
11. Prosinec 2017 - 18:22
Mirek (anonym)
ahoj rád bych se seznámil s ženou která má kladny vztah k Bohu... jmenuji se Mirek, jsem z Brna a je mi 31 let...studuji ze svědkama jehovovyma... můj email je smowkee@seznam.cz... budu rád když se ozveš.... měj se pěkně.)
12. Prosinec 2017 - 0:03
Obrázek uživatele Steve
Steve
To studuješ ty jejich blafy? :-D To tě lituju ... jsou to totál bláboly.
12. Prosinec 2017 - 0:27
Monika Bendová (anonym)
Ahoj moc se omlouvám uz jsem před hodně dávkou dobou psala ze bych chtěla poznat nějakého bratra. Zapomněla jsem napsat email. A potom jsem na tady tu stránku úplně zapomněla. Furt mam zájem někoho poznat. Je mi 23. A chtěla bych bratra který je na tom duchovně dobře a hlavně ma rád jehovu. Můj email: mmonikabendovaa@gmail.com
19. Prosinec 2017 - 15:25
MAREK (anonym)
Ahoj moc se omlouvám uz jsem...AHOJ NAPSAL JSEM TI
26. Prosinec 2017 - 22:21
petr (anonym)
Ahoj. Jsem Petr,56. Hledám Jehovistu (tku), kteří me zasveti do víry a nebude vadit,ze jsem gay. Plzeň a okolí. Prosím sms 728639346.
30. Prosinec 2017 - 9:59
Jakub (anonym)
Zdravim hledam nějakou sestru Jehovovu ktera chce zit slušně je mi 30.Havířov ,Cesky Těšín Email Fao71@email.cz
13. Únor 2018 - 11:27
Patrik (anonym)
Náhodou, žena i muži co...Jehovistů jsou obecně Mrdky!!!
27. Březen 2018 - 16:45
janik (anonym)
ahoj rád bych se seznámil s...Ahoj, mám kamarádku, které bych ráda doporučila bratra,a kdo ví?...je z Prahy, chytrá, šikovná, silně věřící (generačně). Pokud máš chuť napiš a propojím Vás. Děkuji, Jana JW
28. Březen 2018 - 22:20
Seznamky pro SJ (anonym)
Ahoj SJ, kteří byste chtěli vědět něco o seznamkách pro SJ. Seznamky pro SJ existují. V cizine existuje jedna seznamka provozována v Americe. Existovala i jedna v Evropě, ale ta byla zrušena. Zde v ČR jsou take seznamky které občas využívají SJ a jedna je provozována našimi spoluvěřícími, ale mnoho z nás o tom neví, protože se o tomto druhu seznamování moc v ČR neuvažuje, takže je možnost se to dozvědět a popřípadě využít. Pokud byste měli zájem o informace, tak odpovím pouze Svědkům Jehovovým, kteří se obrátí na email seznamkasj@seznam.cz
23. Duben 2018 - 23:32
ty jo (anonym)
Ahoj SJ, kteří byste...ještě sj, to tu chybělo, nejlepší byl reverend moon, jestli je ještě naživu.
24. Duben 2018 - 1:43
Ladislav (anonym)
Ahoj, mám kamarádku, které...Je možné si tel.pohovorit? Oboustranný užitek ze vzájemné výměny myšlenek určitě přinese více světla do této tolik důležité lidské oblasti.t.č.774740127 s přáním Jehovova požehnání se loučí Ladislav
25. Květen 2018 - 22:54
jarda (anonym)
Odpověď na Ahoj SJ, kteří byste chtěli
hledám adresu pro SJ seznamka.Diky za kontakt. j.mayer@seznam.cz
21. Listopad 2018 - 19:05
MAKAVELI TRU (anonym)
Odpověď na Lidi, neblbněte, ještě aby se
Dobre jsi to napsal priteli....
9. Prosinec 2018 - 0:47
skákavec (anonym)
To pro ně stejně nemá cenu když bude co nevidět konec světa.
9. Prosinec 2018 - 1:25
marta (anonym)
Ahoj jmenuji se Marta a hledam staleho manzela ktery miluje Jehovu a je pokrteny ....je mi 60 miluji psy a svoji rodini a samozdrejme BOHA!internet nepouzivam zato vyborne varim a pecu a jezdim na sankach ;) miluju psy a veskera zvirata vcetne deti ;) to je muj smysl zivota,jen mi chybi partner ktery by moje konicky sdilel semnou....Email nemam piste prosim na tel 739966514.Pouze lidi co miluji Jehovu jako ja
17. Prosinec 2018 - 0:52
Ladislav (anonym)
Ahoj hledám sestru do 33 let. Aby byla hodná,milá a měla ráda přírodu. Email sjladislav@seznam.cz
17. Prosinec 2018 - 10:03
Anonym (anonym)
Odpověď na Náhodou, žena i muži co..
Prosim jestli to vidiš takhle tak to ani nekomentuj je to naše věc mi jse rozhodujeme jak chceme ALE VIM NADOSMRTI ŽE NEBUDU LITOVAT TOHO ŽE JSEM SVĚDEK JEHOVUV protože kdyby jsi poznal jehovu tak vis o cem je řeč.Pokud chces poznat naší viru neni problem ti vydat svědectvi
7. Únor 2019 - 14:43
Jan Shivak (anonym)
Hledám Svědkyní JHWH jelikož sám věřím v Boha Jehovu a vím že to jsou věrné addané ženy. Pokud se najde zájemkyně ať mi napíše na můj E-mail kavishnaj@seznam.cz a prosím nestyďte se už se blíží Velké soužení tak ať nejsme na to samý. Zdraví Jan....
17. Březen 2019 - 17:02
peso (anonym)
sestro v kristu rad tě poznam 722117223
19. Srpen 2019 - 18:50

Stránky

Přidat komentář