Reklama

Fetish seznamka

Kédr (So, 13. 3. 2021 - 20:03)

Mám zájem.Kolik ti je?

Návštěvník (Ne, 14. 3. 2021 - 04:03)

Tvoje psyché utrpělo od kédra tvrdý zásah. Tvé snaze psát za kedra uvěří jenom zmrd jako jsi ty.

Vilja (Ne, 14. 3. 2021 - 07:03)

Tvé asi taky když si tu píšeš sám za sebe pod cizím nickem a obhajuješ se :-)).A ještě si na to časně v neděli nedočkavě přivstal ,prostě pošuk.

fetish.vdamskym (Po, 14. 5. 2012 - 00:05)

Mírně submisivní 41 CD muž z Prahy s velmi silným fetišem na vše dámské hledá ženu-kamarádku s podobnými zájmy. Zpočátku si můžeme psát, uvítám i osobní setkání třeba u kávy, povídání. V případě sympatiií se nebráním ani hrátkám.

Fetish.vdamskym (Po, 14. 5. 2012 - 00:05)

Mírně submisivní 41 CD muž z Prahy s velmi silným fetišem na vše dámské hledá ženu-kamarádku s podobnými zájmy. Zpočátku si můžeme psát, uvítám i osobní setkání třeba u kávy, povídání. V případě sympatiií se nebráním ani hrátkám.

Jarda (So, 14. 1. 2012 - 00:01)

Já se ptal vážně jestli víš o nějakém klunu nebo četu či seznamce pro fetyšisty

Kontakt

[email protected]

Dolly (Čt, 12. 1. 2012 - 08:01)

Hledáš, abys byl mezi svými? ADRESA: Ústavní 91/7, 181 00 Praha-Bohnice http://www.plbohnice.cz

Telefon WORK: +420 284 016 111

Fax FAX: +420 284 016 595

E-mail: [email protected]

Jarda (St, 11. 1. 2012 - 22:01)

Ahojky
Nejde mi jen o nějaké silonky. Především mi de hlavně o nějaký pevný vztah či kamarádství. Je pravda že mám hrozně moc rád sex. Rád lížu pochvu a chtná mi ženská moč a, když si hraju s ňadry. Taky mám rád když si ženská na mě sedne úplně a Já můžu lízat pochvu a jazyk do zadku. Nebo když ji můžu hrozně moc dlouho čichat, nebo když mě celou obejme nožkami v silonkách a kalhotkách, nebo bez nich úplně nahá.
Chci poznat vůni ženy a veškeré jeji pudy a podobně. Chci mít trvalý zákaznický vztah, né jen na silonky,gaťky silonky. Chci i se seznámit na živo a dělat stebou tyto praktiky. Pokud by si měla zájem. Mám moc rád i lezbičky. Možná si myslíš že sem úchyl ale, nejsem. A chápu že má dneska strach či obavy se z někým seznámit. Ale , Já nejsem ten typ coby někomu ubližoval. Sem prostě takový jaký sem. Už dlouho sem neměl pevný vztah. A hrozně moc bych chtěl.
Chci poznat něco hezkého co už dlouho nemám.
Taky chci upozornit že spousta holek mi říká, nebo sem se to dověděl i jinak. Že mám hnusném ksicht. Ale to snad není všechno. A taky nevím jestli deš jek po pěkných obličejích, jestli je to pro tebe všechno.
Neber to ale jako urážku. Seznamujeme se. Zato všichni říkají že sem aspoň super kámoš. A to se nepovišuji, ani ze sebe nic nedělát. Když budeš chtít, tak to poznáš sama. Tak odpověs, jestli s tím vším souhlasíš. Byla by si promě paní učitelka, nebo paní doktorka. Mám moc rád fetyš. A mám moc rád ženskou moč. A požité vlošky. A silonky a punčocháče. Mám rád vůni pochvy. a zadku. Mám moc rád když i holka na mě sedne na obličej a Já si můžu hrát s její pochvou a lízat pochvu. Mám moc rád ženské výtoky. A moc miluju čuchání k silonkám a kalhotkám. Hledám holku která mě pochopí a bude mě brát takovýho jaký jsem. Jsou lidi který nás nepochopí a nechápou. A to jak kluky tak i holky. Hledámnějaký spolek nebo klub nebo organizaci. Prostě něco takového kde bych byl mezi svýmy. Prosím vás kdy byste věděli o nějakém kontaktu nebo klubi či o organizaci, vebové stránce, vydeo chat, cat kde se komunikuje. byl bych moc vděčný. Ale nehledám vykřičené domy ani priváty. Předem díky
Tady Je i odakaz na který když klikneš a podíváš se do konce, tak zjistíš více informací.
http://televizia.joj.sk/tv-archiv/crepiny-s-hviezdickou/18-04-2011.html

Jarek.

Kontakt:
[email protected]

Fred (Út, 25. 10. 2011 - 15:10)

Je mi 39 let, mladšího...Ahoj jeste hledas? Take mne to zajima

obdivovatel (Út, 25. 10. 2011 - 08:10)

Zdravím, velmi potřebné......nej je sex s ženou která má kozačky na nohou třeba celý večer a noc a následuje neskutečný sex, když voní po celém svém těle, je celá nahá, ochutnávám jí, věnuji se každé její skulině, nic nevynechávám, když už opravdu už nemůžu, sundám jí ty neskutečné kozačky, a dotknu se jayzkem chodidel, uplně mě to nakopne, jsem jak znovuzrozený, a pokračujeme dál, sex nekončí, je úžasná...už jsem to zažil, je to pár let, ale stále je to velice živé...

Billy (St, 19. 10. 2011 - 18:10)

Příznivcům ff nabízím......chuděro

Monika (St, 19. 10. 2011 - 15:10)

Příznivcům ff nabízím jedinečnou příležitost k získání videa nebo fotek s mými nožkami.Mohu natočit i video dle tvého přání - jak si hraji s prstíky,jak si nožky olizuji, masíruji, hladím, kroutím s prstíky, prostě cokoliv na co si vzpomeneš :).V případě zájmu zašlu ukázková fota svých nožek.Kontakt [email protected]

Tom (Čt, 15. 9. 2011 - 01:09)

Ahoj, hledám vášnivou kočičku na hraní, sex a vzájemné rozmazlování:).
Mám štíhlou sportovní postavu, tmavé vlasy, modrozelené oči. Mám jednu zásadní "podmínku": líbí se mi když si holka kouše nehty (opravdu mi to přijde roztomilý a sexy, čím kratší, tím lepší) a právě teď takovou hledám. Spousta holek/žen se za to stydí, přede mnou nemusíš:o)
Pokud tě to zaujalo, napiš mi, fotku rád zašlu a detaily proberem později;)
[email protected]

Marek (So, 3. 9. 2011 - 07:09)

Ahoj, hledám muže 20-30 let...Ahoj...tvuj navrh stale plati? Jsem transvestita a libi se mi velmi bohate svatebni a plesove saty, tak pokud by streba mela cas a chut nekdy na psani, nebo pokec, tak budu rad, kdyz napises na [email protected]
Hezky den..o)
M.

Helena (Čt, 18. 8. 2011 - 13:08)

Ahoj, hledám muže 20-30 let k psaní erotických mailů.

[email protected]

Budu se těšit na tvůj mail ;-)
(Na vzkazy ve fóru nereaguji.)

Jezizisek (Po, 8. 8. 2011 - 01:08)

Ahoj. Hledám ženu, která by pro mě dělala fotky tak jak se domluvíme, případně mi posílala nějaké své oblečení (botičky, plavky, prádlo, trička atd.). Já bych fotky i oblečení postříkal, honil s ním, utíral se do toho atd. Vše bych natočil na video a to pak poslal majitelce. Pradlo ci obleceni bych vyprane nebo nevyprane (dle dohody) poslal zpet, abys to pak mohla nosit s vedomim, ze se s tim dely takovehle veci. NEHLEDAM REAL, jen takoveto dopisovani. [email protected], Dekuji

Jirka (Čt, 21. 7. 2011 - 16:07)

Ahoj,rád nosím dámské pracovní pláště a šatové zástěry,rád se chodím stříhat do holičství a dámského kadeřnictví,je tu někdo komu to taky vzrušuje?

zbožňujete dáms (Ne, 17. 7. 2011 - 09:07)

footstyle.cz

Jiří 47.let (Po, 20. 6. 2011 - 10:06)

Ahoj,hledam ženu z Ústí nad Labem,která mi "podrží" své nohy-líbat nárt,lízat chodidla,žužlat prstíky.Vylížu i analní dirku. [email protected]

RICK (Po, 20. 6. 2011 - 10:06)

Prosím,je mezi Vámi holkami...
Jste obchodník muž nebo žena? Jste v jakékoli finanční stres nebo do
Potřebujete finanční prostředky na zahájení vlastního podnikání? Potřebujete úvěr
uhradit svůj dluh nebo splatit své účty? Máte nízký kredit
bodů a ty jsou zjišťují, že je těžké získat úvěr od místních bank
a jiných finančních institucí? Potřebujete úvěr nebo finančních prostředků pro
Proto, jako jsou:
a) osobní půjčku
b) vzdělávání,
c) konsolidace dluhu,
d) obchodní expanze,
NAPIŠTE NÁM TEĎ: [email protected]
Jméno: pan Rick Ross

JSTE ESPECTED vyplnit formulář žádosti o úvěr a vrátit se do USA

Celé jméno: ......... ..
Kontaktní adresa: ......
Telefon :...........
Částka potřebná jako úvěr :..... .
Půjčka Doba trvání: ..........
Věk :.............
Sex :...........
Země .........
Povolání: ............

Doufám, že vaši odpověď přes tento e-mail

Reklama

Přidat komentář