Reklama

Donatella Reyes - komentáře

Antonie (Čt, 11. 2. 2016 - 22:02)

Muj dědeček viděl tak před rokem v novinách že věští zadarmo tak tam napsal a to on nikdy nedělá ale tak si řekl když je to zadarmo tak proč ne... a teď mu chodí porad dlouhé do po si už tak rok asi a stejně to skončí v koši takže jenom plýtvání papírem Donatello!jsou i chytří lidé kteří ti na to neskočí..

anna (Čt, 11. 2. 2016 - 19:02)

Mne píše už ale 5let že vyhraju miliony abych jí poslala 1000 korun je to šmejd a nevěštice

Gabreiela (Čt, 19. 12. 2013 - 11:12)

ja dnes take dostal

marian klitoris (Út, 26. 11. 2013 - 09:11)

esresi neydochla si pica dokedz sa budes jebat popisovanim,ze ti krava pokurvena skurvenecka kurvisko.VERIM ze TA TO RAY PRESTANE BAVIT : JA VZDRYIM TI NIE: SUKA

mario oralniak (Po, 18. 11. 2013 - 08:11)

taku hroznu picu som este nevidel stara osobacarodejnica pokurvena kurva skurvenecka vestkyna odjeb sa ti flandra vydržiavana,aholky.

maximilian sper (Út, 12. 11. 2013 - 09:11)

Kludne sa moza sa ta otravna pica pojebat. zebi jej ta vagina zhnila. uvidime ako sa to urobi ked zdochne tak bude pokoj. ludia ju odjebu tu skurvenu npicu.

erotoman karol (Út, 22. 10. 2013 - 11:10)

pica pojebana skurvena sdi ty reyes

Jana (Út, 15. 10. 2013 - 19:10)

Tak dlouho psala až jsem jí jednou napsala,že tedy jo,.ale peníze jí pošlu až z té výhry co mi slibovala.A byl pokoj.

viaceslav sperm (Út, 15. 10. 2013 - 09:10)

pojebana pica siti reyes. nepis mi mafia skurvena skurvenecka. ahoj skrata spata

johana (St, 9. 10. 2013 - 20:10)

ahojte vseci taky jsem doto ho spadla uz nekolik let tak jsem ji verila zceleho srdce ze vyhraju velkou sumu penez nastesti vasich komentaru uz vim ze je podvodnice dekuji vam zato otevrely jste my oci

milos (St, 2. 10. 2013 - 10:10)

nemam peniaze 30-euro lebo studujem sos.Nezarabam teda vam neposlem peniaze, dajte mi pokoj clovek ake si stastie pripravy take ho bude mat po cely zivot som neveriaci nepiste mi uz nikdy.dakujem myslite na toto.

Miriam (Čt, 29. 8. 2013 - 18:08)

Jej dopisy chodia neustále. Keď to tak myslí úprimne, prečo to nie je napísané ručne akoby to urobila každá kartárka,numerologička a astrologička ale kopírovaný text? Pretože je to výmysel a podvod.Prišiel list v ktorom opäť mám získať neuveriteľnú sumu a použila vysvetlenie tarotových kariet. Zabudla, že ľudia nie sú hlúpy. Ako napríklad karta mesiac z Veľkej Arkány neznamená získať ohromné bohatstvo, ale úplne niečo iné a karta koleso neznamená negatívnu karmu ale zase to môže byť aj veľmi pozitívna karta.

Radka (St, 28. 8. 2013 - 19:08)

Aj mňa táto pani nekonečne otravuje a obťažuje svojimi listami aj ked som ju nijako nekontaktovala...Vie mi nirkto poradiť ako sa jej na dobro zbaviť?Už mi to vážne lezie na nervy!!! Najradšej by som ju zažalovala,ale neviem ako sa k nej dostať,lebo aj keby som jej napísala neverím,že na to bude reagovať...prosím Vás poradte mi,dakujem

Jana (Út, 23. 7. 2013 - 17:07)

Kdysi jsme s kamarádkou z hecu vyplnily v nějakém časopise dotazník na služby této dámy.Nepřeháním když řeknu že trvalo dlouhé roky,kdy mě obesílala dopisy a nabídkami.Cena vždy na konci dopisu cca 1000 kč-přitom pokaždé zdůraznila jak ví,že jsem na tom finančně tak a tak.Jednou jsem odepsala,že když to ví at mi řekne to její tajemství a já jí zaplatím okamžitě jak vyhraju.Reakce s další nabídkou.Samozřejmě za 1000.Nikdy jsem jí nedala ani korunu a trvalo to několik let než se přestala ozývat.

Viera (Út, 23. 7. 2013 - 12:07)

Ja som velakrat naletela na jej vymysly ze vyhram vtedy a vtedy ale ze z jej pomocou ked si objednam isto vyhram same naivne reci KEBY BOLA TAKA JASNOVIDKA ako hovori poslala by mi to aj zdarma tie jej predpovede a cisla na najblizsi tah lenze oni len tahaju peniaze od ludi a nic viackeby vedela predvidat tak by nepytala peniaze skor a vie ako sa mi dari po financnej stranke asi keby mi pomohla k zisku by som jej zaplatila aj nieco naviac su hnusny spekulanti ako zarobit na naivite ludi vzdy sa niekto najde

MAMA (Út, 26. 1. 2016 - 15:01)

Je to podvodnice, akorát s...je to tak ..tiež podla mna ...

Big Lebowski (Pá, 13. 11. 2015 - 01:11)

Bozeeee,my jsme opravdu narod hovad. Tehle podvodniku je cela rada a aniz si to uvedomujem, jsou to i proslavene firmy ktere nas obklopuji kazdy den!! Napr: operator T-MOBILE. Mate u nich pausal. Chtej aby jste ho meli co nejdele a tahali z vas prachy. Tak vam zavolaj, nebo vas na pobocce oslovi, ze jste vyhrali tablet. Myslim ze maj problemy ty tablety udat,bodejt by ne,kdyz maj lidi bud notebooky, nebo chytry telefony! A zacnou vam kydat ze jste vyhrali tablet za korunu! A pak Vam nenapadne zacnou vtloukat ze ale, k tomu tabletu si u nich musite koupit internet,kterej je za 500 mesicne,tudiz maj cenu toho tabletu v tom internetu zejo a zadny tablet za korunu! Divim se,ze i tohle je legalni. Ja bych taky mohla v Annonci inzerovat ze prodavam Mercedes za 200 000 a az by se na nej prijel zajemce podivat tak bych mu rekla: NO JO,ALE MOTOR JE K TOMU ZA DALSICH 100 000! Dalsi vec,na Cechacky pusobi naprosto magicky slovo SLEVA! Dalsi priklad, v Bille daj na lososa cenu 500 kc, k tomu napisou SLEVA 50%. Clovek se na to podvedome nachyta a koupi predrazenyho lososa za 250 kc! Jeste horsi jsou predrazeny kremy proti celulitide. Kdyby opravdu fungovaly, tak ma kazda z nas prdel hladkou jako mimino. Jenze na celulitidu plati pouze cvicit a nezrat u mekace! Takze uz vubec mi rozum nebere, jak nekdo muze nejaky radoby vestkyni,za niz se skryva dobre organizovana skupina podvodniku poslat penize! To uz i totalni posuk si radsi koupi Quija board:)))))))))))))

Stuky (Čt, 12. 11. 2015 - 20:11)

Jo já se klidně...Uz rok mi vypisuje no ja ju ignorujem a stale chce 30 eur a stale pise ze je to posledna sanca ja ju nechapem co to je za cloveka keby som vedel kde ju mam hladat a ak by som ju nasiel tak by do konca svojho zivota nezabudla na mna svina

Věra (Po, 9. 11. 2015 - 09:11)

Já jsem zareagovala na její inzerát,ale když mi napsala že po mě chce 1000 korun tak jsem to vzdala.Ale ona se mi pořád ozývala,tak jsem jí napsala že nemám tisícovku na to abych jí to poslala.Ona mi obratem poslala že díky mé finanční tísni mi promine těch tisíc korun,ale že po mě chce jen peníze na poštovné a za vyhotovení věštby a světe div se opět chce 1000 korun.Hold vyděláva na blbosti jiných,pokud jí pošlete peníze zhrábne je a jak jí najdete když vám nic nepošle a adresu má na box. Pěkná věštkyně kráva je to.

Eva (Út, 9. 11. 2021 - 19:11)

Krava je krasne slovo.

Reklama

Přidat komentář