310 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
pavla (anonym)
neni jim trapne porad mit v casopisech inzeraty vzdy se najde nekdo kdo jim na to skoci
20. Prosinec 2011 - 19:39
Zdenka (anonym)
Ahojte Lidičky,tak nejsem sama které vypisuje věštkyně,zrovna dneska jsem dostala též dopis,kde vypisuje že mám šanci vyhrát 6.000000kč,tak jsem si dopis celý pročetla,a tak jsem si říkala,je fakt,že nemám v ničem štěstí,tak že jí odepíši a rovnou pošlu její nabídku,kde mi nabízí nějaký talisman za který při dobírce zaplatím 1.000kč,a tak jsem si řekla že se musím podívat na internetu co to je za ženskou,No ale když jsem našla tyhle stránky,a vidím jak tu všichni píšou,co je to za podvodnici,tak jsem ráda,že jsem se za včas podívala na vaše komentáře,a včas si to rychle rozmyslela,chtěla bych jen tady dodat,Budte všichni opatrní a hlavně o takových podvodnicích si zjistite co nejvíce informáci at neposíláte někomu peníze,na které se v dnešní době těžce vydělává.Měj te se.Zdenka
31. Leden 2012 - 18:59
aja (anonym)
to já dostala dokonce hned dva stejné dopisy abych si vybrala jedno ze tří přání,nedám prý ani jeden halíř,pouze tisíc korun.A takhle to chodí asi pět let,i když jsem psala že už nic nechci,píšou mi dál.Tak hodně trpělivosti přeje aja.
2. Únor 2012 - 8:46
Magda (anonym)
Ahojte Lidičky,tak nejsem...Dobrý den, kdybych nalezla tyto komentáře dřív, neudělala bych chybu, kterou Vám ted sdělím. Také jsem obdržela dopis kde mi nabízí výhru v podobě 6 000 000kč s tím, že pouze vyplním formulář. O žádné částce tam nebyla ani zmínka. Až dnes mi přišel doporučený dopis za 1049kč. Já koukala jak blázen. Obálku jsem nepřevzala. Nemáte ještě ten leták kde byla ta údajná částka za ten talisman prosím ? Může se mi něco stát, když tu zásilku nikdy nepřevezmu a vrátí se zpět té slavné zlodějské věštkyni ? Tady mám kdyžtak mail. magdikov@centrum.cz Moc děkuji. Magda
6. Únor 2012 - 14:30
magdo (anonym)
Dobrý den, kdybych nalezla...proboha kolik ti je,že nevíš,že balík nemusíš přijmout?!!!!!!!!!!!!!!
10. Únor 2012 - 16:01
Petra-Slovensko (anonym)
Ahoj já dopisu tohoto typu dostávám už rok a otravuje mě to.Sice když to člověk čte tak by si přál,aby to byla pravda,ale vím že není.A ty peníze co chce je fakt dost.Když v dnešní době každé Euro dobré.Jsem ráda,že jsem se podívala na tyto stránky,že nejsem jediná koho tím otravuje.Nevíte jak a kde to zrušit,ať mi to už nechodí.Díky.
14. Únor 2012 - 16:32
Zuzana (anonym)
Tak Donatella alebo ako sa voláte, bud mi vrátite 30 eur, na ktoré mám právo alebo sa obrátim na vyššie osoby a odhalím vás.. je mi jedno na aké to budete pozerat Moja adresa: Zuzana Beránková Jakubov 900 63
14. Únor 2012 - 21:06
Zuzana (anonym)
Ahojte, čo všetko viete o tejto osobe? Rada by som sa s nou stretla, ked na žiadny moj dopis neodpovedá..
14. Únor 2012 - 21:11
Miriam (anonym)
Ahoj aj mna vkuse otravuje,chcem len nech mi nevipisuje nereagujem na ziaden jej list no napriek tomu mi chodia dalsie!
30. Březen 2012 - 18:01
Kamil (anonym)
Cavte dnes mi poslala zase list a chce peniaze a ze vyhram 33000 eur a ze jej musim poslat 34 eur o nicom je to podvod
30. Duben 2012 - 10:53
Mirka (anonym)
Ahoj lidičky,právě jsem opět dostala dopis od Donatelli,(tyto dopisy mi už chodí tak tři roky.je to podvodnice,jaká se jen tak nevidí.Nevím co mě to dnes napadlo se podívat jestli najdu neco o této osobě na netu,ale jsem ráda,že jsem to udělala.Když mi přišel dopis poprvé,tak jsem na nej odpověděla a samozřejmě se nic nestalo.jen přišel balíček,který moje babička převzala a když jsem ho vracela zpět,už jsem neviděla ani balík,ani peníze které jak p.Don...tvrdí že vrátí.opravdu jen lže,a dopisy stále posílá.Lituju lidičky,kteří ji uvěří a tech 1000kč.ji pošlou.
29. Květen 2012 - 16:50
Zdenka (anonym)
ahojte, som tiež oklamaná. Stále ma utvrdzuje, že vyhrám a nikde nič žiadne peniaze. Neskôr mi píše niečo nové, aby som uverila. Kedže niesom sama, ktorá o tom píše zrejme to je iba výmysel. A posielať 30 eur to nemá zmysel. Dakujem.
21. Červen 2012 - 17:57
ssussenka (anonym)
Tak lidičky nalítla jsem taky. Po několika dopisech jsem ve slabé chvilce řekla že to zkusím a peníze jí pošlu, když tvrdí že je vrátí pokud se nic z toho co slíbila nestane. No asi budu čekat marně tak se mnou počítejte též a dáme to do té televize.
25. Červen 2012 - 12:26
Marie (anonym)
Píši meil a dejte vědět musíme na ni všechny! ssussenka@seznam.cz
25. Červen 2012 - 12:34
Markéta (anonym)
taky mě neustále chodí dopisy,dnes znovu,dokonce až z holywodu.Jednou jsem to chtěla zkusit a vyzvedla si sešit plný nesmyslu vrátila jsem to zpět a za 14dní mě peníze vrátila(napsala jsem jí meil,že je podvodnice a peníze chci zpět)
25. Červen 2012 - 14:44
milka (anonym)
aj mne chodi dopisy a stale mi hovori ze vyhram vimyslava si vselico mozne aby som jej uverila ale nema sancu ja hlupa nesom podvodnicka donatella reyes
9. Červenec 2012 - 12:25
milka (anonym)
aj mne chodi dopisy a stale mi hovori ze vyhram vimyslava si vselico mozne aby som jej uverila ale nema sancu ja hlupa nesom podvodnicka donatella reyes
milka (anonym)
KAMILA (anonym)
MNA TIEZ OKLAMALA A NEVRATILA MI PENIAZE ZA JEJ TALIZMAN A JEJ ZOSIT ZA KTORY SI VYZIADALA 34 EUR POSLALA SOM JEJ DOPIS ABY VRATILA PENIAZE ALE NIC NEPRISLO
11. Červenec 2012 - 22:55
JE TO KLAMSTVO (anonym)
NOVA DUBNICA ALE FIRMA JE REGISTROVANA V CECHACH. MAJU TO PRESPEKULOVANE PODVOD DARMOZRACI.
11. Červenec 2012 - 22:58
vladimír (anonym)
Je to podvodníčka ,ťahá od naivných a nešťastných ľudí peniaze a využíva ich nevedomosť.V našo štáte zdá sa majú všetci zlodeji a podvodníci zelenú a nič sa im nestane.
1. Březen 2013 - 21:28
anna (anonym)
moj manzel sa nechal niekolko krat podviest a stalelisty chodia s este prespekulovatelnejsie ako doteraz.Ak sa dostane skor do mojich ruk tak ho stale spalim.Moj muz nikdy nevyhral
8. Duben 2013 - 16:24
alexandra (anonym)
ja som ties naletela a ako som citala tu tak som neni sama,ze stale sa nepoucime a nechame sa zlakat,ozaj s toho mala co mame zaplatime za to a nevyhrame Donatella neklamte nas a este nas aj zaprisahavate.Tiez som peniaze poslala a este neprisli,tak poslem znova nech sa zamysli a peniaze vrati.
18. Červen 2013 - 13:15
františek (anonym)
moja manželka si nikdy nič neobjednala ani neviem ako sa dostali k našej adrese resp. jej adrese a stále vypisujú samé hluposti. teraz to už ani nečíta rovno ich trhá a zahadzuje ale je to skutočne obřažovanie zich strany a vyvýjaný nátlak na ľudí aby im platily za ich hlúpe výmysly.takže treba sa opýtař na polícii ako to s tou firmou či čo toje v skutočnosti vyzerá.
24. Červen 2013 - 14:01
Viera (anonym)
Ja som velakrat naletela na jej vymysly ze vyhram vtedy a vtedy ale ze z jej pomocou ked si objednam isto vyhram same naivne reci KEBY BOLA TAKA JASNOVIDKA ako hovori poslala by mi to aj zdarma tie jej predpovede a cisla na najblizsi tah lenze oni len tahaju peniaze od ludi a nic viackeby vedela predvidat tak by nepytala peniaze skor a vie ako sa mi dari po financnej stranke asi keby mi pomohla k zisku by som jej zaplatila aj nieco naviac su hnusny spekulanti ako zarobit na naivite ludi vzdy sa niekto najde
23. Červenec 2013 - 12:03
Jana (anonym)
Kdysi jsme s kamarádkou z hecu vyplnily v nějakém časopise dotazník na služby této dámy.Nepřeháním když řeknu že trvalo dlouhé roky,kdy mě obesílala dopisy a nabídkami.Cena vždy na konci dopisu cca 1000 kč-přitom pokaždé zdůraznila jak ví,že jsem na tom finančně tak a tak.Jednou jsem odepsala,že když to ví at mi řekne to její tajemství a já jí zaplatím okamžitě jak vyhraju.Reakce s další nabídkou.Samozřejmě za 1000.Nikdy jsem jí nedala ani korunu a trvalo to několik let než se přestala ozývat.
23. Červenec 2013 - 17:07
Radka (anonym)
Aj mňa táto pani nekonečne otravuje a obťažuje svojimi listami aj ked som ju nijako nekontaktovala...Vie mi nirkto poradiť ako sa jej na dobro zbaviť?Už mi to vážne lezie na nervy!!! Najradšej by som ju zažalovala,ale neviem ako sa k nej dostať,lebo aj keby som jej napísala neverím,že na to bude reagovať...prosím Vás poradte mi,dakujem
28. Srpen 2013 - 19:14
Miriam (anonym)
Jej dopisy chodia neustále. Keď to tak myslí úprimne, prečo to nie je napísané ručne akoby to urobila každá kartárka,numerologička a astrologička ale kopírovaný text? Pretože je to výmysel a podvod.Prišiel list v ktorom opäť mám získať neuveriteľnú sumu a použila vysvetlenie tarotových kariet. Zabudla, že ľudia nie sú hlúpy. Ako napríklad karta mesiac z Veľkej Arkány neznamená získať ohromné bohatstvo, ale úplne niečo iné a karta koleso neznamená negatívnu karmu ale zase to môže byť aj veľmi pozitívna karta.
29. Srpen 2013 - 18:52
milos (anonym)
nemam peniaze 30-euro lebo studujem sos.Nezarabam teda vam neposlem peniaze, dajte mi pokoj clovek ake si stastie pripravy take ho bude mat po cely zivot som neveriaci nepiste mi uz nikdy.dakujem myslite na toto.
2. Říjen 2013 - 10:13
johana (anonym)
ahojte vseci taky jsem doto ho spadla uz nekolik let tak jsem ji verila zceleho srdce ze vyhraju velkou sumu penez nastesti vasich komentaru uz vim ze je podvodnice dekuji vam zato otevrely jste my oci
9. Říjen 2013 - 20:58

Stránky

Přidat komentář