Reklama

Donatella Reyes - komentáře

sally (Po, 8. 3. 2010 - 10:03)

ja som spravila chybu ked som jej raz napisala,v novinach bolo nieco o vyvesteni zadarmo tak som si povedala ze preco nie,uz 3 roky v kuse mi vypisuje,ze mam prave teraz neopakovatelnu sancu ziskat velku sumu penazi a vzdy to konci ze aku sumu jej mam poslat,nikdy som jej ziadne peniaze neposlala,o vyradenie z ich databazy som uz ziadala asi 3 krat a zakazdym bezvysledne a to ani nehovorim ze uz mi pisali aj nejaky iny vestci a numerolici...listy od nej uz ani neotvaram a uvazujem o zazalovani na policii za obtazovanie

pepa (Ne, 7. 3. 2010 - 13:03)

je to skurvena podvodnice

renca.tr@seznam (Pá, 12. 2. 2010 - 23:02)

Jo já se klidně přidám.Sice jsem napsala ale nevyzvedla nic.Ale pořád mi "paní věštkyně"posílá tisíce dopisů ikdyž ani na jeden neodpovídám.Apo shlédnutí v tv o chlapci co spáchal sebevraždu no kdoví jak to bylo ale tohle věštkyně nedělaj.A upřímně lituji tu rodinu co se jí to stalo.Dodnes trhám dopisy Donately nebo jak se vlastně jmenuje,jelikož mi nabízí veškerou pomoc za 990kč.Pokud by chtěla pomoct tak pomáhá za dara a né za tolik peněz.Ale nejste sami kdo naletěli,je nás spousty.Její dopisy jsou hodně přesvědčivé a záleží na člověku jak na ně zareaguje.Ja neodepsala.Ale dodnes dostávám ty nabídky na vyhry a krásný život.Takže vás ve všem podpořím atˇ už je z Donatelou konec.

anna (Po, 8. 4. 2013 - 16:04)

moj manzel sa nechal niekolko krat podviest a stalelisty chodia s este prespekulovatelnejsie ako doteraz.Ak sa dostane skor do mojich ruk tak ho stale spalim.Moj muz nikdy nevyhral

vladimír (Pá, 1. 3. 2013 - 21:03)

Je to podvodníčka ,ťahá od naivných a nešťastných ľudí peniaze a využíva ich nevedomosť.V našo štáte zdá sa majú všetci zlodeji a podvodníci zelenú a nič sa im nestane.

JE TO KLAMSTVO (St, 11. 7. 2012 - 22:07)

NOVA DUBNICA ALE FIRMA JE REGISTROVANA V CECHACH. MAJU TO PRESPEKULOVANE PODVOD DARMOZRACI.

helena dvořáková (Čt, 14. 4. 2022 - 15:04)

a máte prosím adresu????na tu firmu????děkuji Hela

KAMILA (St, 11. 7. 2012 - 22:07)

MNA TIEZ OKLAMALA A NEVRATILA MI PENIAZE ZA JEJ TALIZMAN A JEJ ZOSIT ZA KTORY SI VYZIADALA 34 EUR POSLALA SOM JEJ DOPIS ABY VRATILA PENIAZE ALE NIC NEPRISLO

milka (Po, 9. 7. 2012 - 12:07)

aj mne chodi dopisy a stale mi hovori ze vyhram vimyslava si vselico mozne aby som jej uverila ale nema sancu ja hlupa nesom podvodnicka donatella reyes

milka (Po, 9. 7. 2012 - 12:07)

aj mne chodi dopisy a stale mi hovori ze vyhram vimyslava si vselico mozne aby som jej uverila ale nema sancu ja hlupa nesom podvodnicka donatella reyes

milka (Po, 9. 7. 2012 - 12:07)

aj mne chodi dopisy a stale mi hovori ze vyhram vimyslava si vselico mozne aby som jej uverila ale nema sancu ja hlupa nesom podvodnicka donatella reyes

Markéta (Po, 25. 6. 2012 - 14:06)

taky mě neustále chodí dopisy,dnes znovu,dokonce až z holywodu.Jednou jsem to chtěla zkusit a vyzvedla si sešit plný nesmyslu vrátila jsem to zpět a za 14dní mě peníze vrátila(napsala jsem jí meil,že je podvodnice a peníze chci zpět)

Marie (Po, 25. 6. 2012 - 12:06)

Píši meil a dejte vědět musíme na ni všechny! [email protected]

ssussenka (Po, 25. 6. 2012 - 12:06)

Tak lidičky nalítla jsem taky. Po několika dopisech jsem ve slabé chvilce řekla že to zkusím a peníze jí pošlu, když tvrdí že je vrátí pokud se nic z toho co slíbila nestane. No asi budu čekat marně tak se mnou počítejte též a dáme to do té televize.

Zdenka (Čt, 21. 6. 2012 - 17:06)

ahojte, som tiež oklamaná. Stále ma utvrdzuje, že vyhrám a nikde nič žiadne peniaze. Neskôr mi píše niečo nové, aby som uverila. Kedže niesom sama, ktorá o tom píše zrejme to je iba výmysel. A posielať 30 eur to nemá zmysel. Dakujem.

Mirka (Út, 29. 5. 2012 - 16:05)

Ahoj lidičky,právě jsem opět dostala dopis od Donatelli,(tyto dopisy mi už chodí tak tři roky.je to podvodnice,jaká se jen tak nevidí.Nevím co mě to dnes napadlo se podívat jestli najdu neco o této osobě na netu,ale jsem ráda,že jsem to udělala.Když mi přišel dopis poprvé,tak jsem na nej odpověděla a samozřejmě se nic nestalo.jen přišel balíček,který moje babička převzala a když jsem ho vracela zpět,už jsem neviděla ani balík,ani peníze které jak p.Don...tvrdí že vrátí.opravdu jen lže,a dopisy stále posílá.Lituju lidičky,kteří ji uvěří a tech 1000kč.ji pošlou.

Kamil (Po, 30. 4. 2012 - 10:04)

Cavte dnes mi poslala zase list a chce peniaze a ze vyhram 33000 eur a ze jej musim poslat 34 eur o nicom je to podvod

Miriam (Pá, 30. 3. 2012 - 18:03)

Ahoj aj mna vkuse otravuje,chcem len nech mi nevipisuje nereagujem na ziaden jej list no napriek tomu mi chodia dalsie!

Zuzana (Út, 14. 2. 2012 - 21:02)

Ahojte,

čo všetko viete o tejto osobe? Rada by som sa s nou stretla, ked na žiadny moj dopis neodpovedá..

Zuzana (Út, 14. 2. 2012 - 21:02)

Tak Donatella alebo ako sa voláte, bud mi vrátite 30 eur, na ktoré mám právo alebo sa obrátim na vyššie osoby a odhalím vás.. je mi jedno na aké to budete pozerat

Moja adresa:

Zuzana Beránková
Jakubov 900 63

Reklama

Přidat komentář