Reklama

Erotická masáž pro ženy

Linda (Čt, 21. 11. 2013 - 15:11)

to Linda: ahoj Lindo, našla...Ahoj Děkuju za tip. Koukala jsem na tu webovou stránku. Je to zajímavé, ale mě vyhovuje můj masér. www.muskulus.webnode.cz Možná nemá tu webovou stránku tak propracovanou, ale vzhledem k tomu, že masáž trvá 2h. i déle a účtuje si pořád stejnou cenu, mě to připadá serióznější a levnější. Navíc platit za nějaký pronájem prostor navíc. No to by se mě moc nechtělo. A to že je při masáži ten masér na kterého zde uvádíš kontakt nahý a klientka se jej může dotýkat? No nevím, připadá mě to dost neprofesionální.

Beruška Lů (St, 20. 11. 2013 - 19:11)

Jsem zkuseny profesional....Ahoj... strašně ráda bych zkusila od nějakého zkušeného maséra erotickou masáž... je to ještě někde možné?? Jsem ze středních Čech. okolí Prahy

Art (Út, 29. 10. 2013 - 23:10)

Ahoj chtěla bych se zeptat...Ahoj Jihočeško. Tabor by byl OK?

Petr (Út, 29. 10. 2013 - 15:10)

Miluju ženske tělo a proto dělám erotické masáže pro ženy za fin. odměnu. Nejlepe se o všem domluvit předem přes email. [email protected]

Sam (So, 26. 10. 2013 - 08:10)

Ahoj chtěla bych se zeptat nevíte někdo jak je to s masážemi tohoto typu v Jižních Čechách ? Hledám a hledám a vše je mimo. Máte někdo nejaké doporučení?
Předem děkuji.

profesinalni ma (Po, 21. 10. 2013 - 08:10)

Jsem zkuseny profesional. Delam zdravotni, relaxacni, tantricke a eroticke masaze. Tantricka masaz je zamerane na hluboke uvolneni, prijeti sveho tela a rozproudeni sexualni energie jako nejsilnejsi tvurci sily v nas. Nesmeruje cilene k orgasmu. Eroticka masaz ma vyrazne vyssi eroticky naboj a smeruje k vyvrcholeni a dosazeni hlubokeho a intenzivniho ograsmu. Velmi vitana je u zen, ktere pri pohlavnim styku orgasmu nedosahuji. Masaz ucim i partnery. Se svymi klientkami pracuji dlouhodobe a postupne budujeme vztah, ktery je naprosto nezbytny pro absolutni uvolneni pri praci se sexualni energii. Masiruji nahy, soucasti masaze ale nikdy neni pohlavni styk. Krasny den preji. Kontakt na me je [email protected]

p.jojo (Ne, 20. 10. 2013 - 10:10)

Kazda si asi predstavujete tu...Dawid neloudi o kontakty je to komicke takhle se vnucovat od toho jsou seznamky tady se jenom okecava.
Jinak si objevil ameriku je jasne ze pri eroticke masazi k zene musis mit individualni pristup a co platilo na predeslou si musis vyhodit z hlavy. Proto mnohdy nezkuseny nesebevedomy kluk ktery se uci masazi na zkusene zene je daleko po case lepsi nez namachrovany moula ktery sezral vsechnu moudrost.
Pokora k zenske sexualite a reakcim tela to je zaklad pristupu u eroticke masaze a postupne ziskavani informaci o reakcich konkretni zeny.

Dany (Po, 14. 10. 2013 - 21:10)

Kazda si asi predstavujete tu...To se nám to popichuje, kdy nám za to platě

Dawid (Po, 14. 10. 2013 - 21:10)

Kazda si asi predstavujete tu 'masaz' trosku jinak a mate pravdu ...kazda zena je jina , kazda je svym zpusobem originalni a kazda si zaslouzi osobni pristup ...penize o ty mi vubec nejde , zena musi odchazet stastna a spokojena... Napiste mi , odpovim na kazdou otazku .. [email protected]

Miluše (Po, 14. 10. 2013 - 13:10)

to Nina: Nemyslíš Davida z HK (viz odkaz výše), že ne? Já tam totiž chodím pravidelně, a dosud jsem s ním nic neměla, i když bych třeba ráda, a taky si to při té jeho masáži představuji. On se však drží zpátky a ani moje kamarádka, pro kterou není problém ulovit téměř kdekoho, nepochodila. A to tam byla, co vím, už třikrát.

p.jojo (Ne, 13. 10. 2013 - 20:10)

Vyzkoušela jsem to, již...No Nino cely problem je ze za to musis platit.
Nelo by se postupovat citlivej a hlavne pomalej, Na prvni schuzce by se rozhodne nemelo soulozit pokud jde o opravdovou erotickou masaz.
Pritom u eroticke masaze by ses nemela vyhybat soulozi jen to soulozeni by melo mit jiny rytmus nez si vetsina muzu prestavuje svou pritozenosti.

Nina (Ne, 13. 10. 2013 - 11:10)

Vyzkoušela jsem to, již nikdy více. Masáž OK, kuličky, vibrátor, vše jednorázovky pochopitelně, ale proč mám za to platit a za další, skončilo to sexem, protože jsem byla neskutečně rozvášněná a nadržená. A na to ti chlapci zřejmě sázeli nebo s tím počítali.
Opravdu je lepší si tohle dělat vzájemně s partnerem.

Hynek (So, 12. 10. 2013 - 12:10)

U žen je to asi trošku...Že se chlapi nedokážou políbit? A co takový Husák s Brežněvem? :-D

chápavec (So, 12. 10. 2013 - 11:10)

žena půjde na erotickou...U žen je to asi trošku jiný než u chlapů. Kamarádky se běžně držej za ruce,nebo se dokážou políbit,to by se u hetero chlapa nestalo.Tak možná i tu erot.masáž by holky u ženský daly. A navíc žena ženu asi namasíruje líp,protože ví,kde a jak jsou ženský citlivý.

nechápavec (So, 12. 10. 2013 - 10:10)

Dámy, pokud chcete opravdu...žena půjde na erotickou masáš k ženě?? Fuj, na mě kdyby šáhnul chlap, tak dostanu psotník...Nebo Vy jste lesba????

Ivana (So, 12. 10. 2013 - 10:10)

Jasně! Chceme Hradec...to Linda: ahoj Lindo, našla jsem dnes úplnou náhodou tyto stránky masaz4.webnode.cz. Taky bych chtěla zkusit erotickou masáž v okolí HK, zdá se, že jsem konečně našla :-)

Iveta (Út, 17. 9. 2013 - 19:09)

oprava-namasiruje

Iveta (Út, 17. 9. 2013 - 19:09)

Erotické masáže pro ženy...To si teda drahej,ten muj mi namisure takhle dlouho taky a zadarmo.

Pavla (Út, 17. 9. 2013 - 17:09)

Dámy, pokud chcete opravdu perfektní erotickou másáž, pak zajděte do salonu LUXURY v Praze, konkrétně k masérce Kristýně. Před nedávnem jsem u ní strávila dvě hodiny a bylo to naprosto famózní. Je to mladá, moc sympatická slečna s naprosto profesionálním přístupem. Ráda se k ní zase někdy vrátím. Podívejte se na www.masaze-luxury.cz

Linda (Út, 10. 9. 2013 - 08:09)

Ne , fakt nechcem Brno !!Jasně! Chceme Hradec Králové. Tenhle kontakt který tady někdo nabízí na maséra v Brně je na všech diskuzích. Hlavně, že se tam píše o "sebereklamě." Asi si ten dotyčný myslí , že jsou všichni tak blbí!

Reklama

Přidat komentář