Reklama

Erotická masáž pro ženy

(Pá, 1. 3. 2013 - 10:03)

ne jsem blbeček jak píše...tak linda je úchyl, to ano.......ale to že se upozornují na maily je normálka...

blbeček (Pá, 1. 3. 2013 - 10:03)

a co je ti do toho, proč si...ne jsem blbeček jak píše úchyl linda ,úchyle

seš úchyl (Pá, 1. 3. 2013 - 10:03)

lepší blbeček než úchyl...a co je ti do toho, proč si mailujou? to je jejich věc......každý nesedí pořád na mailu , tak se upozornujou no....

blbeček (Pá, 1. 3. 2013 - 10:03)

lepší blbeček než úchyl , když si posíláte ty emaily tak proč si píšete ještě tady ??, jsi úchyl

linda je dědek (Pá, 1. 3. 2013 - 09:03)

Nevím co je špatného na...není na tom nic špatného akorát že je to starej nechutnej dědek co si tady hledá kšefty, protože k nemu nikdo nechce chodit.

Berta (Pá, 1. 3. 2013 - 09:03)

ten masér je starej...Nevím co je špatného na tom,když si ženská nechá namasírovat celé tělo.Pokud s tím manžel souhlasí,nebo mu to dokonce vyhovuje,nevidím v tom problém.

fuj (Pá, 1. 3. 2013 - 08:03)

Já to neplatím. Platí to...ten masér je starej vošklivej chlap a je to Linda ......dělá si tu zadarmo reklamu.
Je to hnusák.

hahaha (Pá, 1. 3. 2013 - 07:03)

Á blbeček se ozval! Nikol...jo , tak proč tě tady upozorňuje že ti posla email, to snad vidíš na emailu ne ? úchyle

Linda (Čt, 28. 2. 2013 - 19:02)

Ty si platíš za sex,...Já to neplatím. Platí to manžel. Chodím jakoby na masáž celého těla,protože sedím celý den v kanceláři a bolí mě záda. A manžel to platí. A p. masér mě dělá i erotickou masáž. Je to moc krásné. Manžel mě nikdy nedokázal a ani nechtěl uspokojit,tak jsem si našla erotické masáže.

Linda (Čt, 28. 2. 2013 - 19:02)

si neplatí za sex,za...Tady někdo píše pod mým nickem? Nebo tomu nerozumím? Tohle jsemnepsala já!

Linda (Čt, 28. 2. 2013 - 19:02)

si neplatí za sex,za erot.masáž.Proto se ženě doma věnujte,aby tam chodit nemusela.

Xlll (Čt, 28. 2. 2013 - 18:02)

Tak to máš dobrého...Ty si platíš za sex, ženská?

Linda (Čt, 28. 2. 2013 - 17:02)

Nepotřebuji...Tak to máš dobrého amatéra. Ale to není masér,ale milenec. Já jsem vdaná a milence nechci. Vyhovuje mě masér. A nic "nezasouvá," kdyžtak jen prsty,ale i tak to je krásné.

Linda (Čt, 28. 2. 2013 - 17:02)

masér linda si tu sám...Á blbeček se ozval! Nikol je kamarádka,která tady psala,vyměnili jsme si e-maily a už si několi týdnů píšeme ubožáčku!

Majka (Čt, 28. 2. 2013 - 15:02)

Já osobně to chci od...Nepotřebuji profesionála.Stačí mi bohatě ten můj amatér.Začne klasickou masáží a postupně přejde na má erotogenní místa.Když mě pěkně prošáhne, jsem i dvakrát hotová,než zasune.

hahaha (Čt, 28. 2. 2013 - 15:02)

masér linda si tu sám píše a odpovídá , to je konečná

Lindo (Čt, 28. 2. 2013 - 15:02)

ahoj,,,,to nebyl mailík,ale román,smích,musíš se polepšit.Nikola

Linda (Čt, 28. 2. 2013 - 15:02)

Lindo,před chvílí jsem ti...Ahoj Nikol
Četla jsem majlík. Jsem ráda,že si s někým rozumným můžu psát
Linda

Čauky (Út, 26. 2. 2013 - 18:02)

Lindo,před chvílí jsem ti napsala mail.Hele,co máš z toho,tady někdo mohl mít o zkušenost víc,ale pokud je někdo jako nevěřící Tomáš,tak s tím nic nenaděláš.Ahojky Nikola

Linda (Út, 26. 2. 2013 - 16:02)

koukám stará dobrá parta...Tak copak hošánci. To jste se tady nudili co? Neměli jste komu nadávat,koho urážet. Chápu že jsem vám scházela. Dokonce se na diskuzi "erotické masáže pro ženy" nabízí práce. To jste to dopracovali. Já už si píšu jinde,kde nejsou takoví blbečci. Take si píšu s třemi ženami(vyměnili jsme si e-maily)o erotické masáži. Hodně je to zajímá a jedna dokonce uvažuje,že se k p. masérovi objedná,protože manžel s ní souloží tak 3x za rok. A bydlí asi 50km od Hradce Králové. To bude mít p. masér jistě radost,že jsem mu sehnala další "ovečku." Tak se tady mějte a přeji vám ať najdete opět někoho na kom byste se mohli vozit a urážet ho.

Reklama

Přidat komentář