Reklama

Erotická masáž pro ženy

Linda (St, 10. 10. 2012 - 09:10)

Našla jsem pár takových...Nevím odkud jsi,ale podívej se na stránky www.muskulus.webnode.cz Můžu doporučit. Cena příznivá a služba perfektní. Byla jsem moc spokojená.

MilanXD (Út, 9. 10. 2012 - 22:10)

Tak to si ráda přečtu a...Na facebooku je to už pod názvem "Fetish Prague" a jsou tam už fotky z té akce

Jana (Út, 9. 10. 2012 - 15:10)

Nedávno jsem točil...Tak to si ráda přečtu a později i ráda podívám.

MilanXD (Út, 9. 10. 2012 - 14:10)

Nedávno jsem točil reportáž z velkého fetisistického srazu v Praze, na kterém předváděl své umění i šaman, druid, léčitel i mág - Jirka Druid Libánský.
Viděl jsem erotickou masáž pro ženy sice hlavně skrz kameru, ale i tak mi bylo hned jasné, že to není tak jednoduché, jak si spousta lidí myslí. A poté jsem ho vyzpovídal - abych zjistil, jak si vlastně domlouvá se zákaznicemi o tom, co smí a co ne... A můžu říct, že je to jednoduché, ohleduplné a velmi promyšlené. Žena si v podstatě řídí průchod masáže sama. Zpočátku to byla thajská masáž s prvky havajských tanců a rituálů a později to byla spíše reflexní masáž s prvky tantry.
Moc se mi to líbilo... Ale ještě jsem to nesestříhal, protože nemám povolení všech zúčastněných na uveřejnění. Každopádně tady je článek od toho JIrky, jak to viděl celé on..
http://ritualy.webnode.cz/news/mi-pratele-divni-lide-/

Adam (Út, 9. 10. 2012 - 10:10)

Zdravím, pečlivě jsem četl Vaše příspěvky, provádím příjemné a kvalitní masáže celého těla, které postupně v případě dohody přejdou do erotických. V oblasti mám dobré znalosti i zkušenosti. Přijedu k Vám, domácí prostředí je pro uvolnění ideální,případně můžete ke mě. Středočeský kraj,Praha,Liberecký kraj.Možno i z jiných oblastí,ale v závislosti na vzdálenosti stoupají náklady. Uvidíte, že budete spokojeny.Kontakt: [email protected]

D (Pá, 21. 9. 2012 - 18:09)

Pokud jsem si zatim stacil vsimnout, "eroticka masaz" je spise obecny a vagni eufemismus pro sluzby prostitutek a prostitutu. Vi nekdo o nejakych konkretnich skolach ci metodikach "eroticke masaze", ktere by z teto delaly opravdovy, samostatny a dobre etablovany masersky obor, vedle napriklad masaze sportovni ci thajske?

Linda (Pá, 21. 9. 2012 - 17:09)

erotickou masáž bych si...Ahoj Lenko
Pokud jsi z H.K. nebo někde poblíž,dám ti dobrý tip.

Milan (Čt, 20. 9. 2012 - 17:09)

Ahoj!
Ráda bych...Pridi kukmne pošli mi mail na [email protected] a dam ti adresu.

PS: uchyl nie som =*

pati (Čt, 20. 9. 2012 - 17:09)

Jenom jestli si moc nefandíte, chlapi

Lenka (Čt, 20. 9. 2012 - 17:09)

erotickou masáž bych si nechala líbit.Ten pocit,že já nemusím nic a přitom mi to někdo pořádně udělá

Karel (Čt, 20. 9. 2012 - 12:09)

holky, jestli fakt nemůžete nikoho sehnat tak já bych to i zkusil

xy (St, 19. 9. 2012 - 16:09)

teď jsi zase n vynechala,...To máš fuk :-)))

Medvidekpu (St, 19. 9. 2012 - 09:09)

Když není jiný argument...Udělám ti takovou masáž, že budeš v sedmém nebi a navíc gratis.

no (St, 19. 9. 2012 - 08:09)

teď jsi zase n vynechala, ale už tě nebudu zlobit, slibuju:-)) měj se

Linda (Út, 18. 9. 2012 - 17:09)

to Linda: uznávám,...O.K. nic se neděje. Nemusíme si přece nadávat a něco vyčítat. Nikoho nepřesvědčuju ,aby mě věřil. Je to každého věc.

no (Út, 18. 9. 2012 - 12:09)

to Linda: uznávám, přehlédl jsem se, takže moje omluva

Linda (Út, 18. 9. 2012 - 11:09)

Lindo můj e-mail...O.K. dik za e-mail. Napíšu.

xy (Po, 17. 9. 2012 - 13:09)

Když není jiný argument...Lindo můj e-mail [email protected] a díky.

Linda (Po, 17. 9. 2012 - 13:09)

já si opravdu s masérem... Když není jiný argument tak se snažíš toho druhého zesměšnit,kvůli chybám. Tak si posluž. Pokud jsi si nevšiml,tak jsem odepisovala diskutující XY. Ta psala vzkaz nad tebou "nemohla bys mně dát svůj e-mail."Jen na okraj jsem se vyjádřila k tvému vzkazu a máš pravdu,že na jménu nezáleží.

no (Po, 17. 9. 2012 - 12:09)

já si opravdu s masérem psát nechci. A vůbec nechápu, co vlastně píšeš, nikdo po tobě tvůj mail nechtěl, ani nechce.

Co se týká jména, nenech se vysmát, myslíš si, že se změní něco tím, že místo no napíšu Petr, Pavel?

A na závěr: mít se a z toho odvozené měj se. To se učí na základní škole.

Tak se měj dobře. Já se nepřišel dohadovat. Bohužel jsem se do toho nechal zatáhnout, takže zase vycouvám, abych nenarušil jinak poměrně solidní diskusi.

Reklama

Přidat komentář