Reklama

Erotická masáž pro ženy

Miloň (Po, 14. 11. 2011 - 04:11)

Já jsem také dělal erotické masáže. Ale bohužel to vždy dopadlo stejně...Masíruju, masíruju, masíruju....a najednou koukám...souložím, souložím, souložím.....asi jde o to čím masírujete.....

jana (Po, 14. 11. 2011 - 01:11)

Ahoj,musim priznat ze take chodim na eroticke masaze a kdyz clovek nevi kam jit je to problem.Ja doporuceni od nikoho nemela a tak jsem natrefila az na poctvrte na fajn masera, ktery mi vyhovuje uz k nemu chodim pres rok.drzim palce at kapnete na toho sikovneho.Pa jana

Zdeněk (Pá, 4. 11. 2011 - 07:11)

Tak to by mě taky zajímalo,...Ahoj jsem z Plzně,udělám tě sporovní i relax masáž spojenou s erotickou masáží vše na domluvě 733540798 pa Zdenek

Adéla (Po, 31. 10. 2011 - 11:10)

Ahoj!
Ráda bych...Ahoj vřele doporučuji podnik Krásné doteky. (www.eroticke-masaze.net) masér Patrik je naprosto úžasný a velice vnímavý

Kiko (Út, 25. 10. 2011 - 12:10)

Marně hledam masera v Brně. Elen,
plati to, co som napisal Tereze. Do Brna nemam dovod chodit, ale ak by si prisla do Bratislavy ny vikend, tak by si si prisla na svoje. Milujem masaze, intimne ihrusky, pri ktorych vlnky stekliveho tepla zalievaju cele telicko rozkosou znovu a znovu, ako morsky priboj a tesim sa z orgazmikov zeny viac ako z vlastnych.
Ak chces vediet viac, napis.
[email protected]
Pekny den Ti prajem!

Kikushko (Út, 25. 10. 2011 - 12:10)

Já osobně to chci od...Ahoj Tereza,
milujem masaze, dostavat aj davat. Robím to denne, hlavne doma - som v tom takmer profesional. Robim to s potesenim, nie pre peniaze a to je citit. Nepotrebujem "odplatu", je to pre mna potesenie. Dokonca ani pri milovani sa nemusim urobit, niekdy cely tyzden, takze nie je to vzdy o tom, ze muz sa tesi z erotiky len ked prezije orgazmus. Nakoniec tazko by som sa mohol milovat trebars 4 hodinky bez prestavky, keby som sa urobil po 20. minutach:)
Na druhej strane rozumiem Tvojim dovodom, ja som zrejme som exoticky typ muza, hoci sa navonok nezdam. Myslim, ze aj lesbicka by si so mnou prisla na svoje:) Som vsak z Bratislavy, jedine ze by si si urobila vikendovy vylet:)

Antonina (Po, 24. 10. 2011 - 13:10)

Já jsem byla na erot....Važně potřebuju toho vašeho maséra))Nemohla byste mi napsat na email ,jak ho [email protected]

Elen (Ne, 23. 10. 2011 - 02:10)

Já jsem byla na erot....Marně hledam masera v Brně.

Martin (Po, 10. 10. 2011 - 19:10)

Já jsem měl vztah s tantra masérkou, nakonec jsme masírovali spolu.. :)nejtěžší na tom je soustředit se jen na tu masáž a nemyslet při tom na tu ženu.. :) zkušeností s masírováním žen mám celkem dost, tak když budete mít holky zájem ;-) napište [email protected]

Petra (Po, 10. 10. 2011 - 15:10)

to Milan XD: i kdyby to byla pravda, myslím, že tobě po tom nic není.

to Petra 2: díky, nicméně mi to přijde opravdu lehce smyšlené, ale pravdu znáš jen ty a bylo by nefér to z mé strany nějak negativně komentovat. Tak se jen zeptám, jestli jsi vdaná a manžel o tomto věděl,ať už předem nebo pak. Já jsem vdaná, mám děti a manžel mi chce dopřát erotickou masáž, nicméně bez styku.

a zazvonil (Po, 10. 10. 2011 - 12:10)

zvonec a je pohádky je konec

Petra2 (Po, 10. 10. 2011 - 10:10)

Já jsem byla na erot. masáži asi před měsícem. Začátek byl normální jako klasika. Potom se mě masér zeptal zda se má svléknout a kam až může zajít. Odpověděla jsem mu, že může kamkoliv a cokoliv, že si to chci užít. Začal mě tedy znovu masírovat nebo spíš hladit. Při tom se mu postavil penis. Masíroval mě od krku postupně přes má prsa. Tady se dlouho věnoval mým bradavkám. Můžu vám říct, že je dokázal "vytáhnout" do neskutečné velikosti. To jsem nedokázala zatím ani sama. Pak sjížděl přes břicho na pahorek a mušličku. Párkrát přejel přes poštěváček. Já už jsem tekla jak Vltava. Ale asi to uměl poznat. Pokud jsem se blížila k vrcholu přestal a začal od nohou. Potom se v klidi a pomalým hlasem zeptal jak si to přeju zakončit. Řekla jsem, že to nechám na něm a že beru prášky ale ať už mě tolik nemučí. Pak začal zase od krku a když dojel k mušličce, tak jsem se přestávala kontrolovat. Jen si pak ještě pamatuji, že do mě vniknul a v tu chíli jsem se roztřepala mohutným orgasmem a asi omdlela. Probral mě až hlas maséra. Byla jsem přikrytá příjemnou dekou, hrála klidná hudba a všude kolem to nádherně vonělo. Cítila jsem se děsně nádherně. Můžu Vám to jen doporučit. Podmínky si můžete domluvit před masáží a pak se jen oddávat.

Milan (Po, 9. 1. 2023 - 15:01)

Dáš mi číslo nebo kontakt ? Pro mou ženu ?

carlos (Po, 10. 10. 2011 - 10:10)

text 7.10. 13:53 jsem nepsal já,. Někdo se nazval také "carlosem" jsem mírně zmaten, protože se mi to tu často nestává!!

MilanXD (Po, 10. 10. 2011 - 09:10)

Petro, ty se chceš očividně kurvit a schováváš se za masáž.

Petra (Po, 10. 10. 2011 - 07:10)

No díky za reakce, ale popravdě odpověď jsem očekávala spíš od žen, které to opravdu zažily. Stránek mám pár pročtených, ale jak se říká "papír snese všechno", na druhou stranu i to je risk tohoto linku, každý tu může napsat co chce. Já jsem se ptala kamarádek, ale kupodivu žádná s tímto nemá vlastní zkušenost - no všechny jsou vdané a i kdyby, tak si myslím, že by si to nechaly pro sebe, spíš jsem měla pocit, jako bych narazila na nějaké tabu, což by potvrzovalo to, co píšu. Abycho to teda přesněji popsala, jde mi o samotný průběh - jak dohody - dojednání s masérem a pak průběh - detaily samozřejmě nevyžaduji, ale v podstatě mi jde o naznačení a případnou "spokojenost" s výsledkem - samotnou akcí - teda pokud byla:-)

Martin (So, 8. 10. 2011 - 18:10)

Ahoj, zkuste se podívat na tohle.. :-)
www.tantra-masaze.net

carlos (Pá, 7. 10. 2011 - 13:10)

Petro, tak jestli to ma dojit az do konce, tam samozrejme v pradle nezustanes, to by se k tobe nedostal ... kdyz se domluvite, ze rozkrok je tabu, bude to jen relaxacni masaz nohou, zad, hyzdi, podle tvoji volby prsou .. kdyz ti to bude prijemne a maser fajn a sedne ti, muzes pozadat i o pomazleni svoji cici .... (soudim podle masaze pro pany)

Pepa (Pá, 7. 10. 2011 - 12:10)

To psal nějaký provokatér a debil.
Asi ho má malýho, tak se potřebuje hádat, když už nemůže souložit.

Petra (Pá, 7. 10. 2011 - 12:10)

To Standa: vidíš tady některou, která by se chovala jak píšeš?

Tak nechápu, proč prudíš na tomto tématu.

Obě pokolení si opravdu nemají co vyčítat, to je můj názor, ale napíšu to slušně, na rozdíl od tebe, chce se mi dodat kokotku, ale neudělám to:-)))

No a abych se vrátila k tématu: je zvláštní, že mi žádná z vás neodpověděla na otázku, jak to probíhá, takže to muselo být tak super, že z toho nemůžete mluvit - psát, nebo to nestálo za řeč:-)

Reklama

Přidat komentář