Reklama

Kartářka - v čem vám kdy pomohla?

Hašková (Út, 12. 5. 2015 - 00:05)

Mě nějvíce zaujal...souhladím. Ten pan numerolog Petr K opravdu nejlepší, velmi rozumný a má obrovské množství informací, které moc lidí neví. Mě překvapilo že je dost drahý, a že se platí předem, ale jako jediný mi dokáazal zachránit manželství, ostatní kartářky hádaly, že se rozejdem, abych se na manžela vykašlala apod. V duchu jsem si nad nima odplivla a odešla. A jsme stále spolu, i když jsem tomu nevěřila, když Petr říkal, že to bude dobré. Petr podle mě umí dobře nasměrovat člověka a to, co ostatní rádobykartářky neumí je to, že umí nasměrovat člověka a dodat energii a ukázat jak využít své skryté schopnosti a potenciál. Za sebe také doporučuji.

pepa (So, 9. 5. 2015 - 09:05)

Petr?snad Petra ne?

Mia (Pá, 8. 5. 2015 - 19:05)

Paní Boevová bydlí na...Me osobně pomohla paní Boevova. Všechno co mi řekla tak se to splnilo

Milada (Po, 4. 5. 2015 - 01:05)

Mě nějvíce zaujal numerolog Petr K z Brna. Za ty roky to byl jediný, kdo mluvil opravdu rozumně a věděl co říká. Moc se do karet ani nedíval a hodně věcí věděl, takže má opravdový dar. je ale o dost dražší a má hodně lidí, Tel 724120590. Vzpominám, že se platí předem, ale našel si na mě čas. Za ty roky jsem prošla velkopu řadu kartářek a výsledek jejich hádání ani nechtějte vědět. Nechala jsem se nalákat na ty samochvály, co si zde na sebe píše faithmystery , kralovna karet atd atd atd atd, kde se neustále dokola vychvalují tím samým stylem a čím dál více si na ně lidé stěžují. Dnes je opravdu těžké najít někoho skutečného a bohužel jsou tu jen samé sebereklamy podvodnic, co se vychvalují aý do nebe.

Dana (Út, 20. 1. 2015 - 15:01)

Je to asi 20 let co mi věštila paní Dagmar Kludská v Praze. Nic z toho co mi vyvěštila se nestalo , pouze se trefila v tom, že uhádla, že zemřel někde z rodiny. Ano to je dinné. Jinak , žádné dvojčata a ani bohatého sportovce muže jak mi věštila jsem nepotkala, mám syna a je mu šest let.

dana (Út, 20. 1. 2015 - 15:01)

d

Daniela (St, 7. 1. 2015 - 12:01)

jo a spokojená jsem byla také s lidmi z www.laskyplnysvet.cz

Daniela (St, 7. 1. 2015 - 12:01)

Doporučuji paní Danielu z věšírny, Praha

Lena (St, 7. 1. 2015 - 12:01)

Vynikající kartářka - Praha, Lady Jane - www.kralovnakaret.cz - tel. 722 701 701

Poznáte svou budoucnost a pochopíte vlastní duši. Doporučuji.

Soames (Čt, 1. 1. 2015 - 16:01)

Takže pomohla vám někomu kartářka?

Jana (Út, 9. 12. 2014 - 11:12)

No mě taky by zajímala...Pokud hledáte nějakou kartářku z jižních čech, mohu nabídnout své služby, mám svou poradnu v Jílovicích, pokud nechcete přijet, mohu udělat výklad na dálku a odeslat poštou či emailem, stačí mi datum narození , přeji krásný den s láskou a světlem Jana Smolková.
773568088

Libuška Šafránk (So, 1. 11. 2014 - 19:11)

Přátelé, kdo je tu eště...Třeba to nebyla samotná Královna karet...

Josef Abrhám (St, 29. 10. 2014 - 21:10)

Přátelé, kdo je tu eště za Královnu karet, tak děkujeme, ale už sem nemusíte chodit po jednom. Už jsme to četli.

Kateřina (Út, 28. 10. 2014 - 22:10)

Zdravím, myslím, že je vcelku jedno v dnešní době, odkud je kartářka, když je tolik možností, jak si nechat udělat výklad. Doporučuji kartářku Královnu karet z Prahy. A v čem mi konkrétně pomohla? Ukázala mi směr, dodala sebevědomí, ukázala příčinu daného problému, který se táhl delší dobu a pomohla mi odstranit jeho jádro. Je toho mnohem více, ale to si musíte zažít sami.

Lucka (Út, 12. 8. 2014 - 22:08)

Chodím na karty ke Královně karet a jsem spokojená. Nějak se vždycky stane, že nakonec dojde na její slova. Pomůže nasměrovat, dodá optimismus, nikdy mi neřekla nic špatného. Najdete ji na stránkách kralovnakaret.cz

Lenka (St, 14. 5. 2014 - 18:05)

No mě taky by zajímala nějaká kartářka z čb? Jestli se tedy vlastně tomu dá věřit, říkám si, jestli to není jen všechno náhoda a ony dobré psycholožky.....nicméně bych také nějakou ráda znala....teda od Budějc.

Karla (Ne, 11. 5. 2014 - 20:05)

Zdravím, má tady prosím někdo zkušenosti s jasnovidkami nebo kartářkami z Českých Budějovic?

alenka (So, 8. 2. 2014 - 20:02)

Odjedu nekam daleko a budu...krásný den, měli by jste na paní Boevovou nějaký kontakt?děkuji moc

Petr S. (Po, 27. 1. 2014 - 23:01)

Kartářky doporučují i...Hledal jsem doporučovanou Sandru a měl jsem štěstí vidět od ní odcházet jednu pěveckou hvězdu.Protože jsem kontakt našel na doktorce, tak chci složit poděkování této ženě právě zde.Karty byly hodně přesné co do přítomnosti a budoucnost se uvidí. Ale v jednom měla pravdu - moje manželka má milence a já to ani netušil, nebýt karet. Plánovali jsme druhé dítě...hodně mi otevřela oči.Vřele proto doporučuji. I když jsem od ní slyšel mnohé nepříjemné, tak mi karty ukázaly,jak se dá vztah udržet, za což jsem opravdu rád.je to fakt bomba, co všechno věděla.Chodím k ní už měsíc i na reiki a masáže. Je to balzám na tělo i mou bolavou duši.

Vývěska (Čt, 16. 12. 2010 - 17:12)

= rozsudek smrti-

Reklama

Přidat komentář