Reklama

prvni masturbace

Jenda (So, 21. 3. 2015 - 07:03)

Sice jsem při šplhání...Jó erekce při šplhu, to znám. Někdy mě to vzrušovalo, někdy i štvalo, právě tehdy kdo znás bude nahoře první. My jsme byli i s holkami dohromady při těláku (až od 5tý
třídy byli kluci a holky zvlášť) a tak jsem se musel otočit zády k nim.

samuel14 (So, 21. 3. 2015 - 04:03)

já jsem zažil první...Sice jsem při šplhání neměl orgasmus, ale erekce byla a nebyl jsem jediný kluk ze třídy a bylo to kolikrát i dost vidět. Naštěstí jsme byly spojený dvě třídy, tak jsme tam byli jen samí kluci.

samuel14 (So, 21. 3. 2015 - 03:03)

Já jsem to začal poznávat v 9 letech tak, že jsem si ho nejdřív mačkal a různě si s ním pohrával a u toho se mi postavil, protože mi to bylo příjemný. První orgasmus jsem měl asi v 10 letech. Od tý doby jsem onanoval skoro každý den. První sperma bylo ale až ve 12 letech a moc dobře si to pamatuji, protože jsem ho měl v trenkách, když jsem se ráno probudil. Byl jsem dost překvapenej i když jsem věděl co to je, ale nevěděl jsem co mám dělat.

Tak holky (Po, 17. 6. 2013 - 18:06)

konecne popravde napiste od kolika prstíte,honíte posteváčky a jak casto a ne jen vymysly uchyláku místních.

kamoška (Út, 11. 6. 2013 - 13:06)

Ahoj,chtěla bych se...Ty ještě prstíš? To já už souložím.

anonymka (Út, 11. 6. 2013 - 10:06)

Ahoj,chtěla bych se zeptat,jestli můžu ve dvanácti prstit?

dan (Ne, 29. 9. 2019 - 17:09)

Rozhodně můžeš, uvidíš, jak se to bude kundičce líbit

Jan (Ne, 9. 6. 2013 - 13:06)

Je normální když je mi 13...Když píšeš pravdu, tak tě lituju. Protože ti ještě naroste. Ženy budou před tebou utíkat.

zoolog (Ne, 9. 6. 2013 - 12:06)

Pokud tvůj otec byl kůň tak jo.

KennyCZE1211 (Ne, 9. 6. 2013 - 10:06)

Je normální když je mi 13 a můj penis měří 20cm ??

Nikolka (Pá, 17. 5. 2013 - 10:05)

Ahoj, jmenuju se Nikola M. a jsem osmnáctiletá studentka Obchodní akademie. Delší dobu nemůžu sehnat brigádu, a proto jsem se rozhodla přivydělat si prodejem svých použitých kalhotek. Vím, že mnoho mužů vzrušují použité dívčí kalhotky a nevidím na tom vůbec nic špatného :) Pořád je to lepší, než kdyby byli třeba pedofilové, nebo tak něco. Proto teda nabízím komukoliv svoje použité kalhotky za částku 200Kč včetně poštovného. Můžete si dokonce vybrat, jestli chcete tanga, klasický kalhoty a nebo oboje za 350Kč. Taková jakože trochu sleva :D Kdo máte zájem, tak mi napište na email [email protected] a dohodneme se :) Předem upozorňuju, že nestojím o nějaký nadržený konverzace. Vaše Nikolka M.

TanguaTV (Po, 14. 7. 2014 - 17:07)

Ahoj, masturbuji už od 7-mi...To si jí mam jako odříznout ???

Honza (Pá, 23. 5. 2014 - 12:05)

Nevím kdy přesně jsem začal, ale tu klasickou první masturbaci jsem zažil ve 12 s o rok starším kámošem u něj doma, ukázal mi jak na to a pak už jsem to dělal každý den.

Jakub (Čt, 22. 5. 2014 - 07:05)

Já s tím začal v necelých 12ti. Bylo to po odříznuti uzdicky, obrizku naštěstí nemám. Když mi mamka masirovala tu jizvu, aby nezůstala tvrdá, tak mně to vzrusovalo. Pak jsem pokračoval, přišlo simrani až pálení v podbřišku, chvění nohou a cukání celýho těla. Kdo to zažil naplno poprvé, určitě si to brzo zopakoval. Já od tý doby každý den. Semeno se objevilo asi za rok.

jendys (St, 21. 5. 2014 - 22:05)

Ja si cetl povidky a skusil jsem to, a pak jsem byl z toho docela v šoku co se stalo

jendys (St, 21. 5. 2014 - 22:05)

Ja si cetl povidky a skusil jsem to, a pak jsem byl z toho docela v šoku co se stalo

Max (Po, 12. 5. 2014 - 18:05)

Ja obrizku nemam ale obcas gel taky pouzivam ted dost casto je pak masturbace lepsi gel krasne chladi akorat ty zvuky jsou dost slyset to pak rodice hned napadne co delate na wc nebo v koupelne

dsfovi (Po, 12. 5. 2014 - 18:05)

Ono to většinou u...Jak jsi moudrý ! Hlavně rytmicky !

dsf (Ne, 6. 4. 2014 - 00:04)

Jak mám masturbovat nejde mi...Ono to většinou u některých kluků nejde z jednoho důvodu a to toho, že jim pod vlivem poblbané módy nechali rodiče odstranit předkožku, s kterou se masturbuje velice jednoduše. To odstranění se jmenuje obřízka. Pokud kluk předkožku nemá, je dost závislý na lubrikantu. Ty kvalitní se dají sehnat pouze v sexshopech a tam dvanáctiletého nepustí. Lubrikant se dá nahradit kvalitním krémem na ruce, ne indulonou, ta je dost drsná. Hlavní je mít dobře namazanou ruku a s tou rytmicky rychle projíždět mezi žaludem a jizvou.

Ty (So, 5. 4. 2014 - 16:04)

Masturbace je mi 9 let chci...NEMASURBUJ a jdi si opakovat češtinu, nebo na konci školního roku propadneš!

Reklama

Přidat komentář