Reklama

Hledám holku

:-) (So, 23. 1. 2010 - 23:01)

Já spíš žasnu nad tím, kolik je tu agresívních a nicneříkajících příspěvků - kolik lidí si sem přijde jen zanadávat a napadat ostatní. Nechápu, kde se v nich bere ta zloba a proč. No a další kapitola jsou hrubky, to je děs :-)).

Daniel (So, 23. 1. 2010 - 23:01)

Nj, to se nedivím, jsou tu všelijaká obskurní témata jako třeba »přítelkyně prdí« a jiné hlody. Ale seznamovací rubrika je tu úplně regulérní. Jen mi to přijde, že se moc nevyužívá. To je tu u všech témat... někdo to založí a odpověď přijde třeba za několik let, kdy už ten dotyčný tady dávno není

:-) (So, 23. 1. 2010 - 23:01)

No to bude asi tím, že na doktorku se nechodí seznamovat :-). Já jsem tu dnes poprvé a docela žasnu :-))

Daniel (So, 23. 1. 2010 - 23:01)

Jo ,pokud má už...Ať tak nebo tak, nijak se do diskuze nezapojil, takže ho to tady už mo nebere. Je to zajímavé, že se tu seznamovací příspěvky moc nechytají

:-) (So, 23. 1. 2010 - 23:01)

Jo ,pokud má už pšenku vykvetenou, může být skutečně rád, že je autorem zajímavé diskuze :-))

Daniel (So, 23. 1. 2010 - 23:01)

Nj, ono to ani nevadí, ten Jakub to psal vloni v červenci, tady mu pšenka nekvetla, nikdo na to nereagoval, až před 4 dny. Asi si musel partnerku najít nějak jinak. Mohl by být rád, co po půl roce vyprovokoval diskuzních příspěvků 

:-) (So, 23. 1. 2010 - 22:01)

No, vedlo by to rozhodně někam úplně daleko :-)). Líbí se mi, jak jsme z příspěvku "hledám holku" udělali filozofický diskuzní kroužek :-)))

Daniel (So, 23. 1. 2010 - 22:01)

Jo, je to skutečně...Já taky vyhledávám partnerky, které reagují nestandartně... máš pravdu, že u některých nemá egocentrický muž šanci, i kdyby byl ze zlata. A to je dobře, kam by to vedlo, kdybychom všichni reagovali naprosto stejně

:-) (So, 23. 1. 2010 - 22:01)

Jo, je to skutečně zákon nabídky a poptávky :-). Pokud si atraktivní muž může dovolit být egocentrický, ať je a ze srdce mu přeju plnou postel milovnic egocentrických nábobů, nic jiného si nezaslouží a ony taky ne :-)). A mimochodem, pokud je někdo egocentrista, těžko na to zapomene, takže to nehrozí ani u vychrtlých brejlounů a špekatých tlustoprdů :-)). Pokud je někdo přehnaně egocentrický, nezachrání ho ani atraktivita :-)....teda u mě, jinak asi jo :-))

Daniel (So, 23. 1. 2010 - 22:01)

jasně :-), proto jsem na ten...Hmmm, máš smysl pro humor... nevím ale, jestli proto má každý pochopení. Někteří příslušníci mého pohlaví jsou tak egocentričtí, až jsou z nich hovada. Ale jo, je to všechno zákon nabídky a poptávky. Atraktivní muž si to může dovolit, většina holek mu sama naleze do postele. Ale sebestředný vychrtlý brejloun anebo naopak špekatý tlustoprd... ti asi mohou na egocentrismus rychle zapomenout. Jinak budou na furt sami

:-) (So, 23. 1. 2010 - 22:01)

jasně :-), proto jsem na ten předchozí příspěvěk reagovala :-))

Daniel (So, 23. 1. 2010 - 22:01)

jen jestli nejsi sebestředně...To je snad to samé, ne?

:-) (So, 23. 1. 2010 - 22:01)

jen jestli nejsi sebestředně egocentrický, to by byl průšvih :-))

To já zase (So, 23. 1. 2010 - 22:01)

jsem egocentrický. Miluju holčičí obdiv... taky se mi ho většinou dostává

:-) (So, 23. 1. 2010 - 22:01)

Ferdo není debílek, je jen srandista. Radši bych padla na takového ferdu, než na takový sebestředný a agresívní moralisty jako je dement a no no :-))

no no (So, 23. 1. 2010 - 21:01)

ferdo je prostě takový trošku debílek,nebo pořádný debil?

ferdo (So, 23. 1. 2010 - 21:01)

No,tedy ferdo,být...... ja to prece cely myslel jako vtip. To nikdo nemuze brat, to co jsem napsal, vazne ne? Tvuj nick te asi presne vystihuje, vid ... 

Lukas (Pá, 22. 1. 2010 - 22:01)

Ahoj - hledám holku touto cestou, jelikož jsem již dlouho nezadaný. Najde se tu nějaké kolem 16-ti let?!?

dement (Čt, 21. 1. 2010 - 21:01)

No,tedy ferdo,být krásnou ženou,hledala bych jinde.Ty jsi ještě zralý na kačera s provázkem na píslovišti,opravdový muž by ten inzerát napsal trošičku jinak,tak,aby ta žena měla pocit,že mluví s Mužem,ne s dítětem.

ferdo (Čt, 21. 1. 2010 - 21:01)

je mi 12 a hledam milou...Je mi 18 a hledam krasnou holku. Uplne krasnejsi nez je ja sam. A chci aby byla hodna, umet varit a prat nemusi ... to se nauci v prubehu. Jo a taky chci aby byla bohata, protoze mne uz se nechce az tak pracovat a premyslet. A proto by taky nebylo odveci, aby vsechno resila za me, takze muze byt i trosicku dominantni. Tesim se

Reklama

Přidat komentář