Reklama

Roláky a šátky

Karolína (St, 11. 9. 2013 - 07:09)

Podívej te se na stránky...Já v roláku spim taky a skoro pořád. Mám to moc ráda ale dudlík to jsem nikdy nedělala ani mě to neláká to spíš pletenou šálou zavázat pusinku :-) to je moc moc příjemný. No tak to ti docela závidim můj bývalý to už isem psala....:-( a současný no nevím co přesně si o tom myslí... ví že ráda nosím silné huňaté svetry a šály, že mám ráda bondage ale nevypadá že by z toho byl nadšený i když se mi snaží pokaždé vyhovět a občas vypadá že se mu to snad i libí ale uvidím až spolu budeme dýl....jinak flís moc nemusim jen pletené :-) a co ty a bondage? Já to mám moc ráda ve svém oblíbeném oblečení takže svetry šály :-). Jojo to je moje.

lana (St, 11. 9. 2013 - 07:09)

Taky mám rád pletené roláky, ty silnější a k tomu pletené kamaše. Nosíte je někdo? Je to moc fajn. Moje Madam to ode mne vyžaduje, ale zatím v soukromí. Někdy na lekci musím přijít už oblečený v dámském roláku. Je to vzrušující pocit mezi lidma. Ale jen v zimě. Po té dostanu obojek a pouta a už musím dělat co poručí, takže se může klidně stát, že budu muset v tomto oblečku i ven. Už se těším až se ochladí. Budou také vidět hezké dámy v roláčcích.

Zdena (Út, 10. 9. 2013 - 22:09)

Podívej te se na stránky slečny sweaters queen. Tam jsou roláky. Lenko,to myslíš vážně s tím spaním v roláku s dudlíkem v puse? Není to ???

Lenka (Út, 10. 9. 2013 - 19:09)

Já žádnou kuklu bohužel...Kuklu si můžeš pořídit buď flísovou /např.firma Kama,běžně se prodávají ve sportu pod helmy,používám ji též na lyžování/,nebo si nechat u nějaké šikovné paní uplést podle svých představ.Záleží odkud jsi,rozhlédni a pozeptej se po pletení a určitě uspěješ.Pletenou většinou nosím na delší procházky přírodou za mrazivých dní.Přítel byl zpočátku tak trochu překvapený,co že to mám za zálibu,ale nakonec zjistil,že se mu líbím i takhle zakuklená.Na spaní si také někdy vezmu teplý rolák nebo kuklu,s oblibou na noc si dávám do pusy dětský dudlík,tak že mi alespoň nemůže vypadnout při spaní.

Karolína (Út, 10. 9. 2013 - 15:09)

Roláky nosím také velmi...Já žádnou kuklu bohužel nemám ani nevím, kde bych si ji v Čechách pořídila..... Jinak silné svetry a šály toho mám dost :) Musím přiznat, že mě to i dost vzrušuje. A jak se na to dívá tvůj přítel/ manžel?

Lenka (Út, 10. 9. 2013 - 11:09)

Tak ono to někdy není...Roláky nosím také velmi ráda,mám ráda,když mám v zimě schovanou pusu v roláku nebo šále a dýchám přes to.Jakmile klesá teplota venku k 0,šup rolák nebo šálu na pusu.Ráda též nosím teplého kulicha,nesnáším zimu na čelo a hlavu.Někdy místo toho nosím vytažený tzv.kuklorolák,pletený tunel,který chrání krk,pusu i hlavu.Někdy jej kombinuji s šátkem,který pod touto kuklou mám na puse a pak mám tunel jenom přes hlavu a pod bradu.Jinak mám i několik pletených mohérových kukliček,které se nosí přes celý obličej,mají otvor pro oči,nebo pro každé zvlášť.To většinou nosím v zimě na horách nebo na procházku v kombinaci s rolákem k bradě,kukle a na kukličce ještě kulíška až k očím.Když je slunečný mrazivý den,tak ještě přidám větší sluneční brýle,tak že mě nikdo nemá šanci poznat.Párkrát jsem buď v kombinaci s kukličkou nebo rolákem vyzkoušela si více zvýraznit oči líčením a vzít si barevné krejzy kontaktní čočky.Prostě miluji dýchání přes vlněné věci,samozřejmě i péřové bundy nebo vesty.

Šárka (Ne, 8. 9. 2013 - 12:09)

No jestli není volný a...někdy si rolák nechám až pod nos , někdy si jej nasoukám na krk . Do práce nosím rolák do 40cm , jednou ještě za svobodna jsem ale řešila problém jak zakrýt uzamčený obojek , který mi večer přítel nasadil a uzamkl , po hrátkách jsme jaksi zapomněli sundat a ráno když odešel do práce jsem z hrůzou zjistila že i s klíčema od zámečku . Obojek je 6cm vysoký a tak jsem do práce musela jít ve vysokém roláku abych jej zamaskovala , bylo to dubnu a venku už bylo docela teplo .

Karolína (Ne, 8. 9. 2013 - 10:09)

Tak ono to někdy není lehké ani s klukama. Taky jsem měla přítele, který absolutně nechápal, jak můžu mít ráda svetry a šály. Když jsem se zachumlala do svých pletenin ať už v zimě na procházku nebo i jen tak nebo na spaní, tak s ním nic nebylo spíš se na mě díval jako na nenormální holku. Dlouho jsem s ním být nemohla, jelikož svetr s roláčkem nosím velice často i do práce. Samozřejmě čím větší zima, tím silnější a huňatější popřípadně ještě silnou šálu a kulíška. Jojo zimní období to je můj ráj :)) I dnes jsem spala v roláčku od Baghiry a bylo mi moc fajn. A co vy ostatní holky jak často se do svých pletenin oblékáte? A co na to Vaše drahé polovičky jak se na to dívají?

Jana (Čt, 5. 9. 2013 - 19:09)

Jo, tak ten je pěkný. Na...Tak do práce chodím v rolácích, ale malinko umírněnějších. Oni moji kolegové mají zase ůplně jiné představy o krásném oblečení pro ženu - takové, řekla bych, minimalistické představy. Ale jako mimo práci nosím všechno a když jedu na hory, tak obvzláštˇ...
Tam se dá i docela velký rolák nosit aniž by si ti "normální" klepali na čelo...

Martin (Čt, 5. 9. 2013 - 14:09)

Jo jo, Martine, myslíš...Jo, tak ten je pěkný. Na můj vkus ale pletený moc velkými oky. Mám raději jemnější úplet s rolákem až pod bradu. Chodíš v takovém roláku i do práce, nebo to máš vyloženě na doma?

Jana (Čt, 5. 9. 2013 - 06:09)

Jo jo, Martine, myslíš něco takového? :-)

http://baghira-sweaters.rajce.idnes.cz/A12-TDT-80-08_13A/

sem je dobré občas mrknout... baghira si zde odkládá některé fotky - co ukazujou už konkrétním zákazníkům. Takže když mám štěstí /jako třeba dnes/ a není to zrovna zaheslované, tak se tu dá zkouknout něco co se kolikrát na oficiální stránky vůbec nedostane, nebo to před ostatním "lidem" vidím minimálně v slušným předstihu..
Ale nikomu to jako neříkejte, ju? :-)

Dan (St, 4. 9. 2013 - 20:09)

Tak pánské pletou taky....Děkuji Ti, Jano, za Tvou obětavost, jsem rád, že je mezi námi roláčníky taková solidarita:-)

Martin (St, 4. 9. 2013 - 15:09)

poraďte , jak si najít...To musíš v okolí kde bydlíš koukat po holkách v roláku, nejlíp ty, které vidíš často. No a která bude imrvere v roláku, tak s tou se seznámit :-) Samozřejmě se Ti musí líbit...:-)

Martin (St, 4. 9. 2013 - 15:09)

rolák mám upnutější ,...No jestli není volný a poskládáš ho na krk, tak to musí být pěkná vrstva. A nebo ho nosíš až pod nos :-) Bereš si takový rolák i do práce, nebo ho máš vyloženě na doma?

Láďa (Út, 3. 9. 2013 - 18:09)

poraďte , jak si najít přítelkyni nebo kamarádku , která také ráda nosí rolák .

Šárka (Út, 3. 9. 2013 - 18:09)

Rolák 60 cm? A je upnutý na...rolák mám upnutější , někdy si jej natáhnu přes hlavu jako kuklu . Svázaná nespím . Šály nebo šátky nosím převážně přes léto , když je venku teplo nebo spíše vedro ve kterém se nedá nosit rolák , i když dnes již jsou takové materiály , které v teplu chladí , také takových roláků s krátkým rukávem mám . Pracuji v kanceláři a jsem na roláky zatížená , nebo spíše nesnáším mít volný krk .

Martin (Út, 3. 9. 2013 - 17:09)

Uvažuji o roláku tak v délce 45 cm. Ten si ohrnu napůl a pak ještě napůl a mám krk pěkně obalený až pod bradu... Ale musí být pěkně těsný.

Martin (Út, 3. 9. 2013 - 16:09)

také spím v roláku ,...Rolák 60 cm? A je upnutý na krku nebo ho máš spíš volnější? Na Tebe musí být pěkná podívaná, když si ho oblékáš. V první chvíli, Ti ani není vidět hlava :-)

Karolína (Po, 2. 9. 2013 - 20:09)

také spím v roláku ,...Ale svázaná v nich nespíš viď? A co šály máš je taky ráda?

Šárka (Ne, 1. 9. 2013 - 14:09)

Ahoj koukám, že se tady...také spím v roláku , upletla jsem si pro spaní delší (jako noční košili) s vyším rolákem (cca 60cm) pěkně se do něho zachomlám

Reklama

Přidat komentář