Reklama

Roláky a šátky

Pája Max (Pá, 6. 1. 2012 - 22:01)

jen mi jedno řekni...Tak to ti závidím, toho se asi nedočkám.

lucifer (Pá, 6. 1. 2012 - 22:01)

jen mi jedno řekni Fiono-moje přítelkyně mi po měsíčním vztahu řekla-že ráda nosí latex a vysoké kozačky-a jestli mi to neva i při sexu..........a dle tebe jsem jí měl snad vyhodit?nebo ji začít léčit?

lucifer (Pá, 6. 1. 2012 - 22:01)

jako co nechápu-jak někoho může vytáčet to-že někdo používá svůj fetiš-rolák a pleteninu vůbec.
jsou přece daleko kurioznější úchylky a odchylky než je tato.

Pája Max (Pá, 6. 1. 2012 - 21:01)

Zas jak s těma zdechlýma...Vůbe jsem nechtěl řešit chcíplé kozy, ani tě balit. Debatu jsme tu sice oživili, ale jiným směrem, než je v názvu. Jsi prostě exot, jakého člověk hned tak nepotká, rozhodně nemůžeš o sobě tvrdit, že jsi normální. To co tu předvádíš mě docela zaujalo, nemám moc příležitostí se s někým hádat, natož tak dlouhou dobu, protože mé okolí je celkem bezkonfliktní (plyšáci se hádaj akorát mezi sebou a se mnou ne, mně mají rádi).Já se sice dobře bavím, když potřebuju pauzu a zároveň si upřesňuju tvůj profil, a jelikož odpovídáš prakticky každým příspěvkem modelu, jaký jsem popsal, moc se z toho nevykroutíš. Je mi ale líto ostatních diskutujících, že tu prakticky nemají šanci probírat roláky.

Fiona (Pá, 6. 1. 2012 - 21:01)

Zas jak s těma zdechlýma kozama...

Fiona (Pá, 6. 1. 2012 - 21:01)

Ale to víš, že jo, já jsem ošklivá, hrbatá, kulhavá a vychovávali mě v kláštěře...kde to žiješ, prosím tě? Já jsem třeba ještě nikdy neslyšela o tom, že postižení lidé mívají nějaké takovéhle sklony, že by proto, že sami mají nějakou vadu se za to mstili ostatním. Je vidět, že to nějak dobře znáš, asi s tím máš zkušenosti. Nevidím důvod, proč tu uvolňovat nějaké msto diskusi o rolácích a šátcích, dobře víš, že než jsme ji oživili my, tak byla poněkud mrtvá, ostatně když budou svetráci chtít, vždyť jim nic nebrání si tu psát a nebo založit nějakou jinou diskusi, kterou já nebudu znát, nemyslíš?...Nevidím důvod někoho uhánět, když jsem šťastně zadaná... a nevidím ani důvod, proč bys si se mnou měl nebo neměl chtít psát maily...

Pája Max (Pá, 6. 1. 2012 - 20:01)

Já jsem si tvoji charakteristiku nevycucal z prstu. Jen jsem poskládal střípky z toho, co se dalo vyčíst z tvých příspěvků a mezi řádky a porovnáním tvých připomínek s jednáním osob , se kterými jsem se setkal. Myslím, že bys tak dlouho nedokázala udržovat stejný styl, kdyby to byla jen přetvářka. Z toho a z tvé reakce usuzuju, že to sice nemuselo být úplně do černého, ale do nejbližšího bílého kruhu.
Myslím, že by bylo na čase už stránky uvolnit zájemcům o roláky a šátky. Pokud budeš takhle pokračovat, nemáš šanci najít nějakou známost.To jsem s tebou chtěl probrat někde bokem na jiných stránkách, protože asi pomoc potřebuješ, ale nechceš to pochopit. Vzhledem k tvé povaze ale mail nepřipadá v úvahu

Fiona (Pá, 6. 1. 2012 - 20:01)

Jo, nevšímej si toho, to jsou jen výlevy jednoho ubohého opuštěného úchyláčka...

Pája Max (Pá, 6. 1. 2012 - 19:01)

oco tady běží nechápu...Klidně se zúčastni debaty o rolácích a naší války si nevšímej. To jen jedna nešťastnice si tu léčí svoji nenaplněnou lásku tím, že kope kolem sebe na všechny strany

Fiona (Pá, 6. 1. 2012 - 18:01)

Mně se spíš zdá, že se tu někdo nemůže smířit s tím, že ví úplný kulový a že je úchyl, tak dělá z nouze ctnost a tvrdí, jak je mu příjemné, že je svetrák...

co? (Pá, 6. 1. 2012 - 16:01)

no Maxík tě zkrátka...oco tady běží nechápu vaší diskuzi!
roláky a šátky toje diskuze

lucifer (Pá, 6. 1. 2012 - 15:01)

no Maxík tě zkrátka dokonale vystihnul a ty se s tím nemůžeš a nechceš srovnat!
Zkrátka se trefil a ty ses ve své ješitně uražené póze-ihned ukázala-nadávky,urážky..........no od tebe se nedalo nic jiného ani čekat.

Pája Max (Pá, 6. 1. 2012 - 14:01)

Klidně si tomu věř, je mi...Myslím, že šedesát plyšáků je už slušná splečnost a každý je lepší, než ty

Fiona (Pá, 6. 1. 2012 - 08:01)

Klidně si tomu věř, je mi to fuk, já pravdu znám, takže mě tohle nijak neuráží, je to spíš k smíchu, jak se nedokážeš oprostit od svých utkvělých představ. Asi tě štve, že jsem odhalila jaký ty jsi opuštěný chudáček, co je rád, že má plyšáky, protože není schopný navázat normální vztah, tak mi to chceš oplatit, viď.

Pája Max (Čt, 5. 1. 2012 - 22:01)

Víš, něco takového, cos...Moc se pleteš, děvenko, je to tvůj profil

Fiona (Čt, 5. 1. 2012 - 22:01)

Víš, něco takového, cos tu o mě psal bys nedokázal jen tak vymyslet jen podle toho, co tu píšu, to musí být vlastní zkušenost nebo zkušenost, kterou máš s někým z tvého okolí.

Fiona (Čt, 5. 1. 2012 - 22:01)

"podle rakce zásah byl"? Ty mě bavíš, vtipný hochu, jo jo jo, zásah přímo do bílého.

Pája Max (Čt, 5. 1. 2012 - 21:01)

Pak asi analýza nebude tvá...Je mi jasné, že nemůžeš přiznat, ani kdybych se trefil na 100%, ale podle reakce zásah byl.

Fiona (Čt, 5. 1. 2012 - 21:01)

Pak asi analýza nebude tvá nejsilnější stránka, zkus syntézu...říká ti něco frazeologismus "vedle jak ta jedle"?

Pája Max (Čt, 5. 1. 2012 - 20:01)

No jistě, maminka a...Nejsem jasnovidec, to byl jen výsledek analýzy tvých příspěvků, takže jméno nevím. Typoval bych Vlaďka, Vladimíra...

Reklama

Přidat komentář