Reklama

Roláky a šátky

Fiona (Ne, 8. 1. 2012 - 12:01)

Ano, jsi mimo, chlapče, ale to přece víme dávno. Ale jsem si jista, že u tebe to perník a pod. nebudou - kde bys je vzal, když plyšáci s dealerstvím ještě nezačli.

Pája Max (Ne, 8. 1. 2012 - 11:01)

Ano, jsi totálně mimo. Perník, herák,lysohlávky?

Fiona (Ne, 8. 1. 2012 - 11:01)

Totálně mimo...

Pája Max (Ne, 8. 1. 2012 - 10:01)

Šmouly nechci ani vidět! :-)

Fiona (Ne, 8. 1. 2012 - 09:01)

Ahoj všem, kdo máte rádi špinavé, spermatem postříkané roláky a je vám jedno, kdo je má na sobě, hlavně, když mají na sobě rolák. Já osobně je nemůžu vystát a vyloženě mě odpuzují. To samé se šátky přes pusu a nos, které si vezme jen malé détě, co si hraje na kovboje. Pokud jste podobného ražení jako maxíček, dejte zde o sobě prosím vědět a kontaktujte nejbližší psychiatrickou ordinaci.

Fiona (Ne, 8. 1. 2012 - 09:01)

No, víš, chlapče, existuje něco, jako je všeobecný přehled - jako třeba, že Země obíhá kolem Slunce, nebo že obsah čtverce nad přeponou se rovná součtu obsahů čtverců nad oběma odvěsnami, ale ty nejspíš budeš nějak nedávno narozený, že neznáš takové triviálnosti, jako je třeba červený hrádek...Čekám, kdy vyrukuješ s tím, že jsem komunistka - když až dosud jsem byla vychovávána v klášteře...máš poněku přebujelou fantazii.

Pája Max (So, 7. 1. 2012 - 22:01)

Ahoj všem,co máte rádi...Dobrá připomínka, ale jeden brojler sem tahá dějepis.Z tohojsem propadal. Kdyby sem přitáhla radši něco z retro módy. Roláky byly a jsou vždycky super a čím vyšší, tím lepší, obzvlášť v tomhle počasí. Ale nesmí profouknout

Martin- citace (So, 7. 1. 2012 - 21:01)

Ahoj všem,co máte rádi teplé roláky,pěkně až k puse,nebo v zimě vytažené na pusu a nos.Já osobně je miluji a musím se přiznat,že mě tak trochu i vzrušují.To samé mám i s šátkem přes pusu a nos,ten mám ráda při jízdě na motorce,nebo lyžování.Prostě jsem ráda hezky a teple zakuklená.Pokud jste podobného ražení,dejte zde o sobě vědět

Fiona (So, 7. 1. 2012 - 21:01)

Cos měl z dějáku? Tam přece kecal Milouš v létě před sametovou revolucí na nějakém sjezdu či co to bylo. Tos vážně nikdy neslyšel?

Pája Max (So, 7. 1. 2012 - 21:01)

Proč na Červenej hrádek, vystavují tam plyšáky, nebo tam je módní přehlídka?

Fiona (So, 7. 1. 2012 - 20:01)

Mazej na Červenej hrádek, třeba tam na tebe ještě nějaký čeká, jestli mají být plyšáci postříkaní od tvého smerpatu nebo od drůbežího trusu, tak to je jeden humus jak druhej.

Pája Max (So, 7. 1. 2012 - 20:01)

Já plyšáky, on prý bojlery a ty jsi zřejmě brojler

Fiona (So, 7. 1. 2012 - 20:01)

A ty nechováš náhodou brojlery?

Pája Max (So, 7. 1. 2012 - 19:01)

Já, na rozdíl od tebe jsem ho nikdy nepoznal, jen vím, že s ním byla sranda. Prý choval bojlery.
A rolák asi nenosil

Adéla N. (So, 7. 1. 2012 - 11:01)

Doufala jsem, že je to fórum o módě, ne o hádkách, které jsou tematicky velice vzdálené. Co takhle skočit zpátky na módu (módu prosím, bez fetish-nádechu).

Co říkáte šálám a šátkům? Upředňostňujete ty velké, s šířkou cca půl metru nebo ty užší? Já raději široké, jeden nikdy neví, jak bude ve škole/práci/koneckonců i doma a do širokého šálu se může člověk pěkně zabalit a čelit tak chladu :-).

Fiona (So, 7. 1. 2012 - 09:01)

Á, perverzáček v sobě objevil další úchylku, svetry a plyšáci mu ještě neslačí...Podle způsobu tvých zatvrzelých a ulítlých žvástů bych typovala, že se s Miloušem asi budeš znát, co. Vázat se v dospělém věku na plyšáky není normální, uznej, že je to dětinské. Patrně nějaká náhražka, asi se pořád cítíš být dítětem, že. To by odpovídalo i tvým hloupoučkým nápadům.

Pája Max (Pá, 6. 1. 2012 - 23:01)

Proboha já nemyslela...Asi se budeš divit, ale znám jen dva typy žen. Typ první má plyšáky taky, typ druhý plyšáky považuje za lapač prachu. Typ třetí, který by kvůli plyšákům volil rozchod, o tom jsem neslyšel, jen od tebe. Poznala jsi Jakýška blíž, že ho tu zmiňuješ?

Pája Max (Pá, 6. 1. 2012 - 23:01)

Vždyť jen co různých celebrit se ukazuje na veřejnosti v latexu. Je ale potřeba tomu věnovat patřičnou péči a dát si pozor na drápky a další ostré předměty

lucifer (Pá, 6. 1. 2012 - 22:01)

Tak to ti závidím, toho se...jako strašně to leze do peněz........ale je to nej...
a divil jsem se jak moc kluků co znám a holek-jak je tohle rajcuje-a fakt se nikdo nepohoršoval-spíš jsem slyšel-to není nic extra,je to už dneska normál.......

Fiona (Pá, 6. 1. 2012 - 22:01)

Proboha já nemyslela balit...no to by mi tak ještě scházelo. Chlapečku ty mě bavíš...já podobný exemplář jako jsi ty taky snad ještě nepotkala. Od tebe by se Milouš Jakeš moh chodit učit blbosti
Ne, chudáčku,nedočkáš se, protože dokud budeš mít v posteli plyšáky, tak každá vezme nohy na ramena ještě dřív, než zjistí, že tě nerajcuje ona, ale jen její rolák. Mimochodem, děláš něco s tou chyzofrenií?

Reklama

Přidat komentář