Reklama

Roláky a šátky

Fiona (Čt, 5. 1. 2012 - 17:01)

No jistě, maminka a Maxíček mají vždycky pravdu...Teda hochu, schyzofrenie, svetrfetiš a ještě utkvělá představa, že víš, kdo je Fiona...tak mi řekni, jak se jmenuju, jestlipak jsi na to už přišel?

vítr (Čt, 5. 1. 2012 - 15:01)

tak dnes jsem byla za rolák a šálu kolem krku velmi ráda jsem z Krkonoš a tady se dějou věci s počasím!
rolák pěkně ke krku a šálu až přez nos to je ončo v tomto nečase

Pája Max (Čt, 5. 1. 2012 - 15:01)

Tak mi sděl, jak si...Podle reakce tuším, že tak úplně mimo nejsem

roláček (Čt, 5. 1. 2012 - 14:01)

Teda to co zde psal Pája je opravdu myslím velmi zdařilý psych.profil někoho kdo si zde říká Fiona.Je to sice smutné čtení,ale dle mého zakládajícího se na pravdě.

Fiona (Čt, 5. 1. 2012 - 11:01)

Tak mi sděl, jak si připadáš? jako ubohý úchyláček? trapáček? Roláček? Chcípáček? Co? Důvod...hm, nejspíš ten důvod, že se považuješ za střed světa, viď.

Fiona (Čt, 5. 1. 2012 - 11:01)

Víš, neškodilo by, kdyby ses trochu rozhlédl kolem sebe. Koukáš trochu moc jenom na svou osobu. Teda pardon, ještě na plyšáky, ale to se nepočítá...

Pája Max (Čt, 5. 1. 2012 - 10:01)

Nepřipadám si tak a mám pro to pádný důvod

Pája Max (Čt, 5. 1. 2012 - 09:01)

Hele, nechtěl bys psát...Vycházím jen z toho, co jsem vyčetl z tvých příspěvků a chování. Je mi jasné, že i kdyby to byla pravda, tak to nikdy nepřiznáš

Pája Max (St, 4. 1. 2012 - 23:01)

Ty sis chtěl popovídat...Tvoje přítomnost na těhle stránkách má svou příčinu. A to co tu píšu, nemyslím jako pomstu, ale jako vysvětlení tvého chování
Od dětsví trpíš nějakou tělesnou vadou, která tě poněkud vyřadila z běžné společnosti. Je docela možné, že jsi část dětství strávila v nějakém léčebném ortopedickém zařízení, kde jsi se seznámila přes internet s nějakým bondážistou, kterého vzrušovaly ortopedické korzety a roláky, takže přes korzety. A roláky, protože pružný rolák se snadno přetáhne přes neforemný korzet, aby ho skryl. Nevím, jak probíhala vaše korespondence, zpočátku jsi do vztahu vkládala velké naděje, protože konečně o tebe někdo projevil zájem. Věřím, že s takovým hendikepem se vztah velmi těžko navazuje, ale jak je to obvyklé, při prvním vztahu a za těchto podmínek člověk dělá spoustu chyb, takže se vztah nevyvíjel podle tvých představ a je možné, že postupně zjistil, že jako nezkušená a puritánsky vychovávaná (možná i v péči řádových sester) nejsi ochotná reagovat na jeho nabídky bližšího seznámení a možná, že opravdu jemu šlo jen o korzety, a ne o nic jiného, takže původně nadějný vztah na dálku skončil. To je ta zhrzená láska, kterou ti každou chvíli předhazujeme, zatrpkla jsi a rozhodla jsi se, že se každému , byť jen trochu ujetému budeš mstít, místo, abys to hodila za hlavu a hledala vztah znovu. A jelikož dalšího ujetého na korzety jsi nenašla, zvolila jsi druhé téma bývalého- roláky. Zřejmě hendikep trvá a krásy jsi asi mnoho nepobrala, tak jsi nedokázala se svojí zatrpklostí navázat další známost. Tvůj vyvolený je ideální partner, se kterým sdílíš lůžko, ale bohužel žije jen ve tvé fantazii. To vysvětluje tvoji zlobu a nenávist vůči všem, co mají něco společného s tvojí bývalou známostí, prostě se mstíš . U některých postižených je takováhle zatrpklost známá a tohle fórum je jeden z mála tvých kontaktů s okolním světem, kde můžeš beztrestně vybíjet svoji zlost vůči šťastnějším, kterým to, co tobě způsobilo těžké trauma, přináší potěšení.
Mám pokračovat?

Fiona (St, 4. 1. 2012 - 21:01)

Ty sis chtěl popovídat bokem? Ale no né, a jak bys to jako chtěl virtuálně udělat, co hošíku? Tvůj mail nebo něco podobného jsem tu nikde nenašla. Hele, uklidni se, zkroť si svá poblázněná alterega. Chce to klid a nohy v teple. Jen cupuj, cupuj, třeba tě pak přestanou ty roláky vzrušovat. A třeba bys mohl vyhodit konečně i ty dětinské plyšáky, co říkáš.

Pája Max (St, 4. 1. 2012 - 21:01)

Sám nevěříš těm plkům,...Chtěl jsem si s tebou popovídat někde bokem, ale nepřistoupila jsi na to, tvoje chyba, takže tě tady asi začnu cupovat na kousky, jako starý rolák na hadry.

Fiona (St, 4. 1. 2012 - 21:01)

Sám nevěříš těm plkům, co tu meleš, prostě je ti líto, že ty sám nikoho nemáš a jsi opuštěný jen se svými svetříky...

lucifer (St, 4. 1. 2012 - 21:01)

A jé, bledá závist, tady...to víš,že už jsi "žena" a "máš vztah"-jenže k imaginárnímu frikulínovi.....takže nic moc teda.

Fiona (St, 4. 1. 2012 - 21:01)

A jé, bledá závist, tady zase NĚKDO nemůže unést, že na rozdíl od NĚKOHO mám vztah a NĚKDO ne...

lucifer (St, 4. 1. 2012 - 20:01)

Takže tvůj imagpřítel je...ona dle nicku-fiona-pohádková figurka pro nejmenší,on-frikulín-imaginární mamlas této přihlouplé figury.....co víc dodat,že?!?

Pája Max (St, 4. 1. 2012 - 19:01)

Na copak jsi přišel? Zase...Takže tvůj imagpřítel je hovno, nebo na hovno.
Jasně to vyplývá z tvého příspěvku

FRIKULÍN (St, 4. 1. 2012 - 16:01)

Frikulín je módně oblečený, ze široka našlapující a nadutě se tvářící chlapec, detaily jsou nepodstatné, ovšem kromě jediného: Frikulín mívá erekci jen občas a to ještě při shlédnutí svého odrazu v zrcadle.........

Fiona (St, 4. 1. 2012 - 16:01)

Chtělo by to taky někdy zapnout mozkové závity a myslet, víš.

Fiona (St, 4. 1. 2012 - 16:01)

Chlapeček si nevšim, že to, co považuje za reakci je reakce na jeho alterego...

Fiona (St, 4. 1. 2012 - 16:01)

Na copak jsi přišel? Zase na hovno, chudáčku, máš ty to ale smůlu. A co ty, ty jsi freecoolin?

Reklama

Přidat komentář