Reklama

Roláky a šátky

Fiona (Po, 19. 12. 2011 - 21:12)

Ne jen dvě, ale i ostatní normální, neúchylní lidé - a těch je většina, jestli sis ještě nevšimnul, protože kdyby byla většina lidí ujeťáci, tak bys našel stejně zaměřenou partnerku na každém kroku...

Fiona (Po, 19. 12. 2011 - 17:12)

No tak o tom snad slyšeli všichni, nemyslíš? A co to má společného s touhle diskusí? Jo, takže policajti, když stíhají pedofily, tak jsou taky vyšinutí, jo? No tal když to nemáš za potřebí, tak to nedělej. Nechtěj mi namluvit, že během 8 minut se tu sejdou 4 různí lidé...to je opravdu trochu divné, zajdi si k psychoušovi, že už svá alterega nezvládáš, ať ti napíše silnější prášky, jo?

Pája Max (Po, 19. 12. 2011 - 15:12)

Podle tebe je normální...Opravdu zvrácená filozofie. Život jiným otravují pouze jedinci vyšinutí, silně poznamenaní nějakým mindrákem, nebo duševní chorobou. Obvykle je to případ pro psychiatra.
Vidím, že žiješ někde v izolaci (asi klášterní cele), že se k tobě ještě nedoneslo umrtí exprezidenta, asi tohle kolegové měli na mysli.
Nemám zapotřebí se vydávat ještě za někoho jiného.

Fiona (Po, 19. 12. 2011 - 11:12)

Podle tebe je normální nechat každýho ať si dělá co chce? Ale chlapečku, to by byla na světe anarchie, kdyby si každý dělal co se mu zlíbí. Trochu otavovat život ujeťákům, na tom není nic špatného. A pročpak jsem si aspoň včera měla dát pokoj? Co bylo za významný den? Neco jsi slavil? první stříkání na plyšáka? Udělej si pořádek ve svém schizofrenním nitru - bylo by poněkud zvláštní, kdyby tu během 8 minut psali 4 různí lidé, viď.

je (Ne, 18. 12. 2011 - 22:12)

Diskusi moderuje: Fionato nějaký mladý nevzhledný tele

Roláky a šátky (Ne, 18. 12. 2011 - 22:12)

Diskusi moderuje: Fiona

roláček (Ne, 18. 12. 2011 - 22:12)

fionko,alespon dnes si dej pokoj a zklidni to ano?!?

Pája Max (Ne, 18. 12. 2011 - 22:12)

Ujišťuju tě, že..."Nomálních" je určitě víc , než ujetých na roláky.Zásadní problém je v tom, ŽE TY NEJSI NORMÁLNÍ. Normální je neopruzovat, nebuzerovat, nešikanovat a nešířit nenávist.

Fiona (Ne, 18. 12. 2011 - 21:12)

Ujišťuju tě, že normálních je rozhodně víc, než vás ujetých. A taky si pleteš to, co je ještě normální a co je už ujeté - ale to už jsem tu říkala asi stokrát, že někdo má určitý kus oblečení pouze jako takový neškodný přídavný podnět, co se mu líbí, ale ne přímo jako nechutnou fetiš, bez který je z něj impotentní chudáček. Ale co ty můžeš vědět o vztazích, když jsi nikdy žádnou neměl. Nebo jo? Říkals, že žádnou svetračku jsi eště neuhnal, tak asi těžko, ne.

Pája Max (Ne, 18. 12. 2011 - 21:12)

Jo, no tak to ty jsi...No víš, nás více či méně ujetých jsou milióny. Někdo na roláky ,někdo na plyšáky, někdo na latex, na igelit, na vysoké podpatky, lodičky, kozačky, ale i sádru, bondáž, sado, maso, piss, kaviár, koupání v oblečení, na krajky a podvazky, punčochy i korzety, elektrosex i dušení, někdo to chce zepředu i zezadu, v přírodě, nebo na veřejnosti, v kostele, nebo ve sněhu, každý den 3x, nebo jednou do roka, nahý, nebo oblečený, s více partnery, nebo sám , kluk s klukem, holka s holkou. Jó, jsi asi "normální" sama a možná tvé druhé já , Jája. Nevím proti komu všemu chceš bojovat, ale odhadoval bych to tak na 3,5 miliardy. Docela si fandíš.

Fiona (Ne, 18. 12. 2011 - 21:12)

Jo, no tak to ty jsi Maxíček, Martin a lucifer dohromady + pár svetráckýh holek, jejichž jměna si ani nepamatuji + příspěvky psané pod počátečním slovem příspěvku. Vrať se zpět k pletení, ať se uklidníš, bacha, rozčilování škodí zdraví.

Fiona (Ne, 18. 12. 2011 - 19:12)

Pokud vím Jája tu byla včera taky, co se ti nelíbí? Martin, a lucifer tu taky někdy jsou a někdy nejsou. Nevím proč si myslíš, že každý odpůrce roláků musím být jen a pouze já. Ale neplkej zas, případ pro psychouše jsi ty, plyšový a svetrový fanatiku...

jsi (Ne, 18. 12. 2011 - 15:12)

Už jste četli, že ten...nechutná fiono! zkroť tu svoji schízu děvenko a bež se ukájet jinam!

Rolákový král (Ne, 18. 12. 2011 - 14:12)

Už jste četli, že ten starej páprda natáh bačkory? Ten humbuk kolem toho mi připomíná dobu, kdy umřel Svoboda nebo Stalin s Klémou...Že by podobnost čistě náhodná?

roláček (Ne, 18. 12. 2011 - 13:12)

tak koukám,pokračuje to tu ve stejných kolejích.........balast typu fiony je tu stále a jen žvatlá a žvatlá........aby už tě ta puberta pustila

Fiona (Ne, 18. 12. 2011 - 07:12)

hele, hlídej si svá alterega a neremcej, jo.Vybrakovanou hlavu máš tady jedině ty a tvá bláznivá alterega. Mazej štrykovat, ať to stihneš do Štědrého dne.

Pája Max (So, 17. 12. 2011 - 21:12)

Vy obě jste zřejmě ujeté na vlnu, možná jste ovce, že jste vyznavači stádovitosti

Pája Max (So, 17. 12. 2011 - 21:12)

S jakým logem? S logem...Krásná schizofrenie - jedno já Jája, druhé já Fiona, jedna normálnější, než druhá, obě já stejně vymydlené.

Fiona (So, 17. 12. 2011 - 21:12)

Jo, sám si ho uplete...už s tím začal.

Jája (So, 17. 12. 2011 - 12:12)

S jakým logem? S logem Woolfetish?

Reklama

Přidat komentář