Reklama

Roláky a šátky

Karla (Čt, 8. 12. 2011 - 22:12)

Nemocný jsi ty. Uznej sám,...Úplně chápu, že některým chlapům se líbí ženská v minisukni, některým naopak v dlouhé sukni a některým se budou líbit holky v roláku. Svého času jsem nosila stále černý rolák a dost často jsem se v klubu seznámila s klukem, který přiznal, že se mi líbil můj " styl". Též jsem se párkrát začala taky bavit s "rolákáčem". Brala jsem to jako určitý módní styl, který zároveň byl pro mne signálem určitých vibrací člověka. Nevidím na tom vůbec nic úchylného, že někomu se líbí roláky na ženách, mužích či sám na sobě.

Pája Max (Čt, 8. 12. 2011 - 21:12)

Nemocný jsi ty. Uznej sám,...Zas tu pindáš nesmysly a systematicky se vyhýbáš odpovědím na zásadní otázky. Třeba jsi neodpověděla , jestli bys nechala zavřít homosexuální rodiče do blázince

Pája Max (Čt, 8. 12. 2011 - 21:12)

Koukám, že Fioně dochází munice, tak si pozvala staršího bráchu, sice trochu jinej styl, ale zabedněnost stejná.
Jak, jsi se vůbec dostal na tyhle stránky, když evidentně k rolákům, ani šátkům nemáš vztah, nebo jsi taky úchyl a nechceš si to přiznat?
Podle vaší logiky- nejím chrousty, tak všichni, co je jedí jsou úchylní.

Plonbon (Čt, 8. 12. 2011 - 19:12)

jinak honění je v normě.........

Plonbon (Čt, 8. 12. 2011 - 19:12)

jinak honění je v normě.........

Plonbon (Čt, 8. 12. 2011 - 19:12)

jinak honění je v normě.........

Plonbon (Čt, 8. 12. 2011 - 19:12)

jinak honění je v normě.........

Plonbon (Čt, 8. 12. 2011 - 19:12)

jinak honění je v normě.........

Plonbon (Čt, 8. 12. 2011 - 19:12)

jinak honění je v normě.........

Pája Max (St, 7. 12. 2011 - 23:12)

Máš podivnou představu o demokracii. Svoboda pro tvé buzerace, blázinec pro všechny odlišné!!! Opravdu super výplod nemocného člověka.

Pája Max (St, 7. 12. 2011 - 23:12)

"Boj za zastavení diskriminace leseb, gayů, bisexuálů a transsexuálů je celosvětovou výzvou a stěžejním závazkem USA při ochraně lidských práv," uvedl americký prezident Barack Obama v memorandu, o němž dnes v Ženevě informovala ministryně zahraničí Hillary Clintonová. Obama nařídil vládním humanitárním organizacím, včetně Agentury pro mezinárodní rozvoj (USAID) a složek ministerstva zahraničí, aby využívaly americkou pomoc jako nástroje k prosazování práv homosexuálů v zemích, kde jsou pronásledováni.

Pája Max (St, 7. 12. 2011 - 23:12)

"Boj za zastavení diskriminace leseb, gayů, bisexuálů a transsexuálů je celosvětovou výzvou a stěžejním závazkem USA při ochraně lidských práv," uvedl americký prezident Barack Obama v memorandu, o němž dnes v Ženevě informovala ministryně zahraničí Hillary Clintonová. Obama nařídil vládním humanitárním organizacím, včetně Agentury pro mezinárodní rozvoj (USAID) a složek ministerstva zahraničí, aby využívaly americkou pomoc jako nástroje k prosazování práv homosexuálů v zemích, kde jsou pronásledováni.

Fiona (St, 7. 12. 2011 - 22:12)

Kterýpak úchyláček to tu na mě číhá a třese se na to, až konečně něco napíšu? Ale ale ale, to mi tu nedávno bylo vytýkáno...ale na každého jiný metr, že, když to dělají jiní, tak je to v naprostém pořádku. A to je rovnost a demokracie? Proč chcete od jiných, aby vám tolerovali vaši úchylnost a perverzi, když nedokážete ani měřit všechny stejným metrem?

Fiona (St, 7. 12. 2011 - 22:12)

Nikoli, ale někdo jiný má monopol na blbost...

Fionko? (St, 7. 12. 2011 - 22:12)

Ty máš monopol na přebarvování vran a ovcí?

Fiona (St, 7. 12. 2011 - 22:12)

Opakuji pro nechápavé ještě jednou, že jsou i odlišnosti pozitivní, které podporuji, ale tvá odlišnost je hnusná, zvrácená, perverzní - takovou opravdu je třeba potlačovat.

Pája Max (St, 7. 12. 2011 - 19:12)

Životní zkušeností, obzvlášť v Česku je krédo "normálních"- zadupat všechny odlišné, a obzvlášť bílé co nejhlouběji do země. Myslím, že ti to leckdo potvrdí a ty svojí činností to každý den potvrzuješ.

Pája Max (St, 7. 12. 2011 - 14:12)

No hele, pokud u vlády...A ty jsi stočená kolemté mísy

Pája Max (St, 7. 12. 2011 - 14:12)

No vidíš, tak se tím řiď...Ale já narozdíl od tebe netvrdím, že jsem normální, naopak jsem rád, že nejsem šedá tuctová myš. Jó, to chce mít odvahu se odlišit od stáda. A nesnáším samozvané mravokárce, kteří se pokoušej odlišné zahnat zpátky do stáda, protože si tím léčej mindráky jako ty

Pája Max (St, 7. 12. 2011 - 14:12)

No vidíš, tak se tím řiď...Tuhle zprávu musíš každý den opakovat, jinak zanikne v bitevní vřavě

Reklama

Přidat komentář