Reklama

Roláky a šátky

Fiona (Pá, 9. 12. 2011 - 09:12)

Jestli sis nevšiml, tak jsem se nevyhla odpovědi, říkám, že pokud člověk není ztacený případ jako ty, je nejlepší mu poskytovat podporu a prát se s tím doma mezi svými, blázinec je až krajní řešení (u tebe ovšem nutné).

Fiona (Pá, 9. 12. 2011 - 09:12)

Domácí léčba je neúčinná? Aha, máš s tím vlastní zkušenost, že. Myslím, že člověku nejvíce dokážou pomoci jeho blízcí - ale to tobě nic neříká, když se "kamarádíš" pouze s plyšáky.

Fiona (Pá, 9. 12. 2011 - 09:12)

No né, belgický premiér a Obama jsou půlka světa? No to jsou mi novinky. Tys tu diskusi o plyšákách asi nepochopil, viď. Píší tam pěkní cvoci, když věří, že plyšáci mají duši, že se nesmí bacat, že na sebe žárlí a pododbně. Takový zhovadilosti normální člověk napsat nemůže. Navíc je tam i spousta příspěvků, které jsou pouze recesistní, jestli sis nevšiml (př. PIPINA, Mr. Bean, Dr.Daldych, atd. atd. ) a také spousta těch, co vidí, ž je to ujetina- je to infantilní, sama ta psychologicky vzdělaná kamarádka to potvrdila, jak sis všiml.

Pája Max (Pá, 9. 12. 2011 - 09:12)

Jo ,jasně, já asi budu...Opět jsi se vyhnula odpovědi, všechny "úchyly" posíláš do blázince, pošleš tam i rodiče? Domácí samoléčba není účinná!

Pája Max (Pá, 9. 12. 2011 - 09:12)

Jo ,jasně, já asi budu...To jsi už tak sklerotická v zastydlé pubertě?

Pája Max (Pá, 9. 12. 2011 - 09:12)

Myslím,že lidé v takovém...Nemám krátkou paměť, ale jak chceš bojovat s něčím, s čím se člověk narodí, je to totéž, jako když se někdo narodí černý, někdo bílý. A pokud chceš tvrdit opak, tak se už konečně probuď do 21. století. To co to celou dobu hlásáš o "léčení" jsou zhovadilosti . Proto jsem ti posílal belgického premiéra i Obamu. Chceš tvrdit, že jsi chytřejší, než 1/2 světa?

Fiona (Pá, 9. 12. 2011 - 09:12)

Jo ,jasně, já asi budu Júlinka, když je to x let staré., že? Ty jsi vážně paranoidní...proč se nedokážeš smířit s tím, že nejsem jediná, komu to vadí? Ty jsi vážně zabedněný chudák, vidíš jen sebe. Tak se mi zdá, že rybička se chytila na udičku...jak to, žes tu vyrukoval zrovna se jmény Martin a lucifer? Ale ale ale,,,že tě napadli zrovna oni, když už tu tak dlouho nebyli, zvlášť Martin...to o něčem svědčí. Alterega.

Fiona (Pá, 9. 12. 2011 - 09:12)

Myslím,že lidé v takovém případě spíš potřebují podporu svých blízkýh a je proto lepší je nezavírat hned do blázince (pokud nejsou ztracené případy jsko ty), ale naopak - být co nejvíc s nimi a podporovat je v tom, aby sami přišli na to, že to není normální a bojovali s tím. Ale to už jsem tu přece psala, máš krátkou paměť.

Pája Max (Pá, 9. 12. 2011 - 09:12)

A opět jsi neodpověděla, jestli bys zavřela rodiče za homosexualitu nebo fetišizmus do blázince

Pája Max (Pá, 9. 12. 2011 - 09:12)

Jistěže se každému něco...Tak teď jsi mě pobavila, já na rozdíl od tebe se neztrapňuju tím, abych tu psal ještě pod jiným jménem.
Jazykovědci by ti jistě řekli, že roláček, Martin, lucifer a další a já, že máme každý jiný slovník, styl i nářeční prvky, zatímco příspšvky souhlasící s tebou mají slovník, nazorový obsah i styl prakticky stejný, včetně Jůlinky (a kde je dáno, žes to nemohla psát před lety, hloupost přetrvává), takže je velmi pravděpodobné, že se jedná o tvoje dílo.

Fiona (Pá, 9. 12. 2011 - 09:12)

Jistěže se každému něco líbí - jsou ženské, kterým se na chlapech víc líbí košile, jiným zas víc trička. U chlapů je to totéž, někdo radši minisukně a někdo zas výstřihy - ale jen jako přídavné podněty, primárně se jim líbí ten člověk samotný a přitahuje ho jako osobnost - ale tady Maxíček a jeho (více méně imaginární) stoupenci, těm nezáleží na osobě té ženy ale pouze na tom, že má na sobě rolák, zatímco ta žena je jim naprosto lhostejná. A to už v pořádku není.

Fiona (Pá, 9. 12. 2011 - 08:12)

Nad tímhle se už nedá dělat nic jiného, než se rozesmát na celé kolo. Teda, hochu, ty jsi ztracený případ definitivně - schyzofreie a paranoia...s tím bys měl něco dělat - jistě, každý člověk na světě, který nepodporuje zvrhlé rolákažení je Fiona, ona je totiž jediný člověk na světě, který s tím nesouhlasí, viď ty chorá mysli. Hele, já ti taky neříkám,že ty stojíš za všemi těmi souhlasnými příspěvky, a bylo by to to samé, co říkáš ty mně. Jsi vážně směšný podívej se jen na stáří těch příspěvků. Z toho Jůlinčina příspěvku vyplývá. že jsi duševně chorý jedinec, jak potvrdila i ta její v oboru vzdělaná kamarádka - za tvou úchylkou stojí prý pocit nedostatku lásky v dětství - na něco podobného jsem tě odhadovala sama rovněž, a to se v psycholigii a psychiatrii nevyznám. Chudáčku zamindrákovaný.

Pája Max (Čt, 8. 12. 2011 - 23:12)

Hele, trapáčku, koukni se...Tak z tohoto fóra jasně vyplývá, že normální je spát a mazlit se s plyšáky a Jůlinka je silně menšinová, podle některých formulací bych usuzoval že platí Julinka=Fiona, ale může to být podoba čistě náhodná. Ale vysvětlovalo by to tvoji nesnášenlivost a nenávist. Dvakrát zhrzená láska, jednou plyšáci, pak zas roláky. A napotřetí latex?

Pája Max (Čt, 8. 12. 2011 - 22:12)

Úplně chápu, že...Kdysi se "vědci" pokoušeli najít souvislost mezi tváří a povahou. Žádný seriózní výzkum nic neprokázal. Ale jelikož přicházím do styku s velkým počtem lidí, všimnul jsem si, že je nezanedbatelná souvislost mezi povahou a stylem oblékání, takže někteří v tvém stylu mohli tušit spřízněnou duši a mohlo to napomáhat při navázání prvního kontaktu.

Plonbon (Čt, 8. 12. 2011 - 22:12)

Tak moment to v 19.39 jsem nepsal já!

Karla (Čt, 8. 12. 2011 - 22:12)

Nemocný jsi ty. Uznej sám,...Úplně chápu, že některým chlapům se líbí ženská v minisukni, některým naopak v dlouhé sukni a některým se budou líbit holky v roláku. Svého času jsem nosila stále černý rolák a dost často jsem se v klubu seznámila s klukem, který přiznal, že se mi líbil můj " styl". Též jsem se párkrát začala taky bavit s "rolákáčem". Brala jsem to jako určitý módní styl, který zároveň byl pro mne signálem určitých vibrací člověka. Nevidím na tom vůbec nic úchylného, že někomu se líbí roláky na ženách, mužích či sám na sobě.

Pája Max (Čt, 8. 12. 2011 - 21:12)

Nemocný jsi ty. Uznej sám,...Zas tu pindáš nesmysly a systematicky se vyhýbáš odpovědím na zásadní otázky. Třeba jsi neodpověděla , jestli bys nechala zavřít homosexuální rodiče do blázince

Pája Max (Čt, 8. 12. 2011 - 21:12)

Koukám, že Fioně dochází munice, tak si pozvala staršího bráchu, sice trochu jinej styl, ale zabedněnost stejná.
Jak, jsi se vůbec dostal na tyhle stránky, když evidentně k rolákům, ani šátkům nemáš vztah, nebo jsi taky úchyl a nechceš si to přiznat?
Podle vaší logiky- nejím chrousty, tak všichni, co je jedí jsou úchylní.

Plonbon (Čt, 8. 12. 2011 - 19:12)

jinak honění je v normě.........

Plonbon (Čt, 8. 12. 2011 - 19:12)

jinak honění je v normě.........

Reklama

Přidat komentář