Reklama

poruchy příjmu potravy- anorexie, bulimie

Jana (So, 5. 4. 2003 - 15:04)

Může trpět anorexií i kluk?

Xenie (So, 5. 4. 2003 - 14:04)

Ahoj Kato (CC)!Vubec jsem nestihala psat, mela jsem nejak nabito (bohuzel ne ucenim). Moje slunicko organizovalo nejakou party, tak jsem pekla a pomahala nakupovat a pripravovat. Ale vydarilo se nam to a moje vytvory kupodivu taky chutnaly..myslela jsem, ze to bude trapny, ale fakt, kdyz clovek dostal chut na neco sladkyho..NAM NAM. Slunicko dneska hajinka a vyspava opicku, ale pak nas ceka jeste uklid, fuj :-). Tedka mam par hodin na uceni,a le fakt se mi do niceho nechce, uaaaaa.Katusko, Katusko, promin, ale Tvuj pritel je...malinko mimo. NEMA pravdu v tom, ze ti tyhle reci za chvili prestanou vadit a podle mne je od nej trosku zle, ze ti stale rika, jak mas tlustsi nohy. Byt tebou, tak mu od plic reknu, ze tohle se opravdu nedela. Vis, tohle neni vubec o prijimani sebe sama, tohle je spis o ponizovani. Muzes byt nakrasne stastna a spokojena a mit se rada,a le stejne te bude stvat, kdyz ti nekdo rekne, ze mas slovansky stehna. Ja jsem treba citliva na zadecek. Nikdo mi nikdy nerekl, ze je velky, naopak, pry je kulaty, pevny a sexy a vsichni chlapi me do nej vzdycky placaj. Ale mne to desne vytaci, a to i tehdy, kdyz nemam depku, a tudiz se mam rada. Proste jsem na to citlivejsi a muj pritel to respektuje a nikdy nedela jakekoliv poznamky (ani pozitivni) na muj zadecek, jelikoz vi, ze by me strasne rozhodil. Vazne si myslim, ze tvuj pritel je necitlivy v tomhle ohledu. A rozhodne mu to rekni.Asi se nemuzu merit s tebou, kdys jsem se svoji laskou "jenom" rok, ale predtim jsme byli dva roky pratele, takze vim, co to je, byt s nekym na urovni hluboce psychickeho vztahu. Ale ani po tom roce nase zamilovani nevyprchalo, chut k sexu nam nechybi a jancime jak maly deti, kdyz se den nevidime. Pripada mi, ze to mezi nama ne jiskri, ale aspon paradne plapola. Jasne, ze si taky vjedem do vlasu a moje PPP a deprese taky dovedou paradne rozcerit vodu (vazne se divim, co ten skvelej chlap se mnou dela). Ale jinak si myslim mame vztah hodne neznej, duvernej a furt jeste zamilovanej. Timhle ani omylem nechci rict, aby si dala svemu priteli kopacky, chran buh!!! Jen si myslim, ze by ses mela malinko zamyslet a treba i mrknout kolem sebe, jestli je tohle ten pravy. Vis, moje kamaradka se rozesla s pritelem po peti letech, pripadala si moc mlada na to, aby se radikalne zmenila a vedela, ze si s pritelem tak uplne nesednou..Opakuju, prosim prosim, neber tohle jako utok na tveho pritele, jen si myslim, ze bys ho mohla brat s malinkou rezervou, jses jeste moc mladinka na stereotyp a necitelnost.Odpor ke zvraceni chvalim, necht ti vydrzi!!! zachvaty zravosti mame snad kazdy, vcera mi kamradka vypravela, ze nekdy ma obdobi, kdy jde do cukrarany, koupi si sest zakusku a vsechny je doma zboucha. A kdyz si jednou das vic jidla a namlsas se, tak se nic nedeje, telo si s tim poradi.Taky se zamysli, kdy mas zchvaty zravosti a proc. je to nuda? Je to fyzicka touha se precpat? Jses smutna?A co jis, kdyz jis hodne. je to sladky? je to vsechno mozny? Pokud placas vschno mozny, muze to byt tim, ze mas treba nedostatek jidla (drzis dietu?), a pak mas takovej hlad, ze jak se k tomu dostanes, nevis kdy prestat a telo te prestat nenecha, jelikoz si mysli, ze uz tu dobrotu dlouho neuviti. Pokud jis sladky, tak je to treba tim, ze mas proste nedostatek cukru. Bavila jsem se s par lidma a ackoli pro to nemam zadny vedecky dukaz, jsem pevne presvedcena, ze nejakou sladkost za den telo potrebuje. Takze bud neco malyho sladkyho ke svacine, nebo cokoladu po obede...cokoli, na co mas chut. Ja jsem treba vyporozovala, ze kdyz mam sladkou snidani, uz nemlsam (nemam chut). kdyz ale snidam toust se syrem, po obede musim mit nejakou sladkost, jinach bych se zblaznila. Zkus treba snidat sladky (nemyslim cokoladu, myslim vlocky a jogurt, ovoce, musli tycku, atd) a uvidis.Jinak teda na missky se vykasli a na modelky jakbysmet. Vis, jaky smutny zivot ma takova modelka? Chudinka, utrapena PPP, drogama a depresema (jasne ze ne vsechny, ale vetsina, par jich znam a jsou to spis trosky, nez lidi). A souteze miss? ja se na ne koukam rada, ale spis se jim smeju. Ty holky se mi nekdy libi, jindy ne, nektery jsou fakt chytry, ale jiny jsou takovy tunti, ze je to vazne legrace je poslouchat. A ze jsou hubeny? Hm, a ja mam zase svaly a mam vetsi silu a mam mnohdy hezci vlasy a umim lip tancovat, a proto me muj pritel miluje. Holt nekdo rad vdolky a nekdo holky, nebo jak to je :-)))))).KLARKO!Moc moc Ti drzim palce, aby ti to v praci nejak vyslo. Prestan se trapi, ze nehubnes, nesnaz se ted o to a procisti si hlavu. Snad ti to dobre dopadne.Mejte se kocky vsechny pekne, uz musim letet.Xenie

Jaňula (So, 5. 4. 2003 - 13:04)

Ahoj,děkuju všem za odpovědi na "alternativní metody". O kineziologii si myslím, že se dá snadno zneužít, nevím...Jinak nálada nic moc, to bude asi samotou. I když na druhou stranu mám pocit, že i když jsem s lidma, které mám ráda, stejně si připadám sama. Mějte pěkný víkend J.

Klarka (So, 5. 4. 2003 - 10:04)

Ahoj vsechny,¨Kristyno, ja jsem stale tady s vami, ctu vse, ale ne kazdy den, protoze nemam pristu k internetu, ale kdyz uz u nej sem, tak si prekopiruju vsechny nove prispevky, vlozim si to do mailu a poslu na mail do prace. Takze moc prilezitost pak aktualne se s vami bavit bohuzel nemam. Ted jste vsichni hodne psaly, je tu i par novych devcat, rada bych tu casteji psala, ale nejde to. Jinak taky vice pisu na druhe diskuzi, kterou jsem zalozila. Xenie, jsem rada, ze je Ti trochu lip, je znat, kdyz nepises v depresi, jak uz Ti tady hodne lidi reklo. Opet nemam docteno, takze nemuzu se moc vyjadrovat. Jak se mne dari ? Nic moc, nehubnu, to je jista vec, navic mam ted hodne vazne pracovni problemy, takze to hubnuti slo docela stranou. Kdyz se clovek dostane na same dno, tak pozna, ze v zivote je krome zdravi nejdulezitejsi mit kde pracovat a bydlet. Jistota bydleni je hrozne dulezita, prace se vzdy nejaka najde, jenze mne hrozi ztrata prace a tim i bydleni a skutecne nemam kam jit ! Jsem na tom psychicky hrozne spatne, nejsou to ani deprese, ale jen STRACH A STRACH. Takze pak nejaka touha po hubnuti mne prijde smesna, kdyz mam existencni problemy, ne svoji vinou, ale diky hnusnym lzim a vztahum v praci, kde maji moc a pravdu za kazdou cenu jen ti, co jsou ve vedeni. Tak to je na tom svete, je to spina. Prominte mi za ten vylev mych starosti, vim, moc to sem nepatri, ale uz jsem to napsala. Takze nezapomente, vse ctu a jsem s vami a rada bych nekomu treba co se PPP tyce pomohla. Zatim se loucim, myslim na vas vsechny.Klarka

Klarka (So, 5. 4. 2003 - 10:04)

Ahoj vsechny,¨Kristyno, ja jsem stale tady s vami, ctu vse, ale ne kazdy den, protoze nemam pristu k internetu, ale kdyz uz u nej sem, tak si prekopiruju vsechny nove prispevky, vlozim si to do mailu a poslu na mail do prace. Takze moc prilezitost pak aktualne se s vami bavit bohuzel nemam. Ted jste vsichni hodne psaly, je tu i par novych devcat, rada bych tu casteji psala, ale nejde to. Jinak taky vice pisu na druhe diskuzi, kterou jsem zalozila. Xenie, jsem rada, ze je Ti trochu lip, je znat, kdyz nepises v depresi, jak uz Ti tady hodne lidi reklo. Opet nemam docteno, takze nemuzu se moc vyjadrovat. Jak se mne dari ? Nic moc, nehubnu, to je jista vec, navic mam ted hodne vazne pracovni problemy, takze to hubnuti slo docela stranou. Kdyz se clovek dostane na same dno, tak pozna, ze v zivote je krome zdravi nejdulezitejsi mit kde pracovat a bydlet. Jistota bydleni je hrozne dulezita, prace se vzdy nejaka najde, jenze mne hrozi ztrata prace a tim i bydleni a skutecne nemam kam jit ! Jsem na tom psychicky hrozne spatne, nejsou to ani deprese, ale jen STRACH A STRACH. Takze pak nejaka touha po hubnuti mne prijde smesna, kdyz mam existencni problemy, ne svoji vinou, ale diky hnusnym lzim a vztahum v praci, kde maji moc a pravdu za kazdou cenu jen ti, co jsou ve vedeni. Tak to je na tom svete, je to spina. Prominte mi za ten vylev mych starosti, vim, moc to sem nepatri, ale uz jsem to napsala. Takze nezapomente, vse ctu a jsem s vami a rada bych nekomu treba co se PPP tyce pomohla. Zatim se loucim, myslim na vas vsechny.Klarka

1b4 (Pá, 4. 4. 2003 - 15:04)

Buliiimko on je v tom přeci jen rozdíl - máš pravdu v tom, že jsou tlustý lidi, kterejm je to jedno, jsou šťastní a spokojení. Proč ne, nakonec je to fakt jedno, kolik kdo váží, záleží na jeho osobnosti, duši, myšlenkách, názorech, citech. Řekl bych, že takových lidí ale moc nebude. Pak jsou tlustý lidi, kteří se navenek chovají, že je jim to jedno, ale jsou z toho nešťastní a neví si rady, těch bude asi hodně, a pak jsou ti, co to otevřeně přiznají, že jsou z toho nešťastní. Neznamená to tlustý=nešťastný, nešťastný souvisí s tím, že najít skutečnou příčinu svýho tělesnýho stavu, vědět jak to změnit, a dokázat to není zas tak jednoduchý. A je fakt, že velká obezita přináší jistý nepohodlí i zdravotní rizika, takže ta touha mít nějakou zdravou váhu je opodstatněná.A samozřejmě hodně nepohodlí a velký zdravotní rizika přináší i opačnej stav - velká vyhublost. Když je ti furt zima, všechno tě tlačí a psychicky jsi na dně, to je taky šit, možná ještě větší. Stejně jako u obezity ta cesta zpátky těžká.Že je problém v tvý hlavě? Dost lacině nalezená příčina, nemyslíš?Zkus fakt popřemýšlet, PROČ? tak toužíš po tom být hubená! Hledej důvody. Když se smíříš s tím, že problém je v tvý hlavě, co tedy s tím? Jak se ho zbavit? Jde jen tak zahodit, a druhej den se probudit a bude všechno oo kaa? Nejde. Proč toužíš shodit 8kg? Třeba řekneš - nevím. Chceš najít proč? Napiš. Ondra

Muz (Pá, 4. 4. 2003 - 11:04)

Ad alternativni metody:V me blizkosti maji lidi pomerne dobrou zkusenost s kineziologii. Nevyleci vam PPP, ale napomuze odstranit nektere bloky v tele. Kdyz uz nic, pusobi aspon trochu antidepresivne bez prasku. Doporucuju se napred porozhlednou a ziskat reference, nesahnete hned po prvnim "odbornikovi".Pritelkyne dostava homeopatika, ktera maji za ukol zmirnit deprese a dostat na povrch veci z minula, ktere mohou mit vliv na soucasny neuteseny stav. Myslim, ze i tady jsou patrne dobre vysledky, prinejmensim to neni aspon takova chemie jako jine leky. Muz

Vítek (Pá, 4. 4. 2003 - 11:04)

Regino, jak jsi to myslela, že je bulimie léčitelná vulí??Bulimičko, když uznáváš, že problém je v tvé hlavě, nechceš raději dělat něco s ním, než se spokojit s tím, že "jsi švihlá" a prát se se svým tělem??

bulimička (Pá, 4. 4. 2003 - 10:04)

hm Ondro, tak vidím že tomu asi opravdu rozumíš. Takže kdybych měla 90 kg tak bys ten můj šílený hon za štíhlou postavou pochopil? Nemyslím si že to je kilama navíc ale je to blok v mé hlavě. Chci být štíhlá. Jsou 80 i 90ti kilové ženy, které nemají ppp, nešílí po štíhlosti. Prostě problém je v mé hlavě, ne v množství kil navíc. papa

Jaňula (Pá, 4. 4. 2003 - 09:04)

Jo joga je fantastická věc, já vím, můj problém je ale v tom, že u ničeho nevydržím, jak se vyskytne problém tak jdu od toho. Chodila jsem do jogy na gymplu, kde byl "systém joga v dennním životě", hodně to tam hnali přes toho boha, což mi vadilo, tak jsem toho nechala. Ale tu knížku mám doma, takže se do ¨toho hodlám aspoň začíst...pro začátek.Ráda bych se rozepsala, ale musím letět, mějtě se pěkně a nevěšejte hlavu. J.

1b4 (Čt, 3. 4. 2003 - 22:04)

A mimo Fíglů znáš taky hodně diskuzí koukám. Ty, nic si z toho nedělej že si švihlá, to je tak nějak každý, spíš by mě zajímalo, proč je tvůj jedinej sen mít lehčí tělo a proč přesně o tolik. Můj největší sen je třeba najít holku, se kterou bych se mohl dělit o tenhle život. Je možný, že jsem ji našel, ale nějak jsme se zas minuli, nebo co. To co píšeš bych dokázal pochopit, kdybys měla třeba 90 kilo, to už člověka trochu omezuje, ale pokud správně hádám, tak to tvůj případ není, takže mi to zkus nějak vysvětlit. Představ si, žes chytla zlatou rybku a ona ti splní jedno přání, ale jen když jí vysvětlíš, proč je to pro tebe tak důležitý. OK? Ondra 1b4"email.cz

regina (Čt, 3. 4. 2003 - 22:04)

Ahojky Hvezdicky,doufam, ze jste dnes vsechny hvezdily Podle toho, co jsem tu cetla, vody moc rozbourene nejsou.Akorat ja jsem mela takovy mensi ulet, ani nevim proc, jako kdyby mi to prejedeni chybelo. Ale neni to moc peknej pohled...Janulo,joga je fakt poklad.Nevim, jestli se da brat jako lecebna metoda, ale zacni zakladnima cvikama a uvidis jeji vliv na psychickou rovnovahu. Kato,doufam, ze jsem Te nepochopila nejak nespravne, ale ty mas svuj zebricek hodnot postaveny na vzhledu? Zvlast pro nas s ppp je to hodne dulezita vec a mozna ses hodne statecna, zes to takhle napsala, ale je to pro Tebe tak smerodatne? Nezajime Te treba, co maji ty modelky v hlave? Neznas mile a inteligentni lidi, kteri nemaji idealni miry a presto by pro ne dal nekdo i ruku do ohne?(no to jsem mozna trosinku prehnala,..ale proc ne)Je mi 22, v osumnacti jsem mela kolem sebe taky spoustu hubenych kamaradek, ale skoro zadna z nich ted nevypada, jako pred 4 rokama. Maj svoje kluky, studujou svoje skoly a v hospode resi malinko neco jinyho, nez dietky a spekaty stehna. To myslim vazne, tak se seber, a prestan basnit o nemocnejch modelkach a miss, aby Ti Tvejch krasnejch osmnact neuplavalo v dal a tys pak nebyla jen utrapena holka bez zivotni energie. Nekdy bych si naflakala za to zvraceni, je to projev totalni neucty k cemukoli, i kdyz je bulimie nemoc. Jenze nemoc lecitelna vuli. Zachvaty zravosti je v posledni dobe problem cim dal vice mych znamych. Kamaradky mi nestastne sdeluji, ze zase vecer splacaly vsechno co nasly, ale vetsinou to bylo doma, ve chvili, kdy nemely co na "praci"(napsala bych spis "nudily se"). A taky je hodne smutnych lidi, kteri si sladkym obalujou nervy aby se mely jak v bavlnce, ukolebani tunou cokolady. Svet je cely trochu nemocny a neni to dobre, i kdyby se ta nemocnost vyznacovala moderni vychrtlosti.Preju kazdemu, kdo nevi kam se orientovat, aby nakonec nebyl dezorientovany.Hezky denR.

Kristýna (Čt, 3. 4. 2003 - 21:04)

Ahoj Xénie,nevíš,kde je konce Klárky???Koukám,že se zde dlouho neobjevila.

Bulimička (Čt, 3. 4. 2003 - 15:04)

ahoj holky, jsem zoufalá, mám několik let bulimii, nevadí mi to, znám spoustu fíglů, ale moc toužím po anorexii!!!!! Je tu nějaké zapřísáhlá anoretička nebo bulimička, která chce být štíhlá jako já? Pomožte mi dosáhnout mého cíle a zhubnout 8 kg!!! pište na mail i pokud se budete chtít pobavit o bulimii. Je to moje součást a vyměním ji jen za anorexii. Klidně si o mě říkejte že jsem švihlá, cítím to tak. ahoj

Iva (Čt, 3. 4. 2003 - 13:04)

Zdravím vás, berušky. Je vidět, že sluníčko přináší i dobrou náladu. Jsem ráda, že máte chvílemi i pocit štěstí a přeji vám, aby k vám zavítal mnohem častěji.Jaňulo, alternativních metod je spousty. A protože PPP jsou hlavně o duševním stavu, doporučuji nějaké meditativní metody, jako je například jóga. Pokud máš opravdu zájem na sobě pracovat, najdi si v okolí dobrého učitele, který s tebou začne pracovat nejprve na fyzické úrovni. Hathajóga je jóga těla, která při dennním nenáročném cvičení doma přináší psychickou úlevu a pocit vyrovnanosti.Publikací k této životní cestě je spousty. A je to skutečně cesta, která tě povede stále dál. Začíná to dobrým tělesným pocitem, který se přenáší do mentální úrovně. Pokud je učitel opravdu dobrý, řekni mu o svém problému a on najde cestu, jak ti pomoci.Kineziologie je vlastně skoro totéž, jako psychologie. Člověk, který praktikuje tuto metodu by ti pomohl k regresi/návratu do minulých životů/, kde by hledal důvod tvé nemoci. Záleží, jak dalece jsi přístupna pustit do svého nitra cizího člověka.Ale všechno záleží jen na tvé osobní ochotě se zbavit závislosti na PPP a vrátit se do běžného života.Mějte všichni krásný den a hledejte svou vlastní cestičku ke štěstí. Všem vám přeji hodně štěstí a posílám vlnu energie, pohlazení a lásky. Iva

Eli (Čt, 3. 4. 2003 - 12:04)

Ahoj ve spolek,konecne jsem si udelala chvilku a zaskocila, podívat se, jak se vam vsem vede.Asi je to tim slunickem, ale uz tri dny jsem v pohode. JIm sice 5x denne, ale malicke porce, navic tim, ze sportuji jde vaha sama dolu. No, nebojte se, neverim, ze by to bylo naporad takto idilicke.V jednom prispevku jsem si precetla, ze dotycna osubka ma odpor k zvraceni.Ja ho take mela, bohuzel do urcite doby. Potom odpor neodpor, spadla jsem do PPP rychlosti blesku. Nevim co je nejhorsi na PPP, jestli to jak snadne je podlehnout, nebo ty nasledky, ktere s sebou nese.Preji vsem hodne pekny a pohodovy vikend. Eli

Jaňula (Čt, 3. 4. 2003 - 10:04)

Ahoj,nemáte někdo nějaké zkušenosti s "alternativní léčbou" (to spojení se mi nelíbí, proto ty uvozovky). Např. kineziologie (one brain), akupunktura atd.?Předem dík, J.Taky bych chtěla přijít na to, jak se ovládat, zvládnout svoje vzteklé nálady, kterými jenom ubližuju ostatním a přitom nechci, jako bych to nebyla já.....Optimismus se mě docela ještě drží, ale včerejší euforie už to taky není, což je dobře.

Czech_Chic (Čt, 3. 4. 2003 - 01:04)

Ahoj Xenie!Bezva ze se citis lip, aspon jsem ziskala z tveho prispevku ten dojem. A ze bojujes, to je krasny a statecny! A ze to zvladas!!! Moc ti gratuluju!No co se tyce poznamek pritele - ja mu rikala ze mi to vadi ale on rikal ze mi to bude rikat dal dokud si na to zvyknu, smirim se se sebou a prestane mi to vadit. Sverila jsem se mu dneska, ze mam zachvaty zravosti - jako treba dneska kdy v podstate nedelam nic jinyho nez jim - uz vidim ty depky z toho. Nastesti mam odpor ke zvraceni, takze nedokazu zvracet, navic vim jak je to rizikovy a jaky to ma zdravotni nasledky, takze to nikdy delat nebudu, prijde mi to nechutne. Ale kdybych to dokazala, asi bych si dneska takhle ulevila. No myslim ze neni ani tolik vina meho pritele ze mam problemy s jidlem, spis je to vina moje, kdybych byla sebevedoma holka tak bych se jeho poznamkam zasmala, samo ho stouchla do toho jeho briska a byla by sranda. :-) Jenze ja holt sem v tomhle dost labilni, spatne snasim kritiku a veci, co mi rika, beru dost vazne. Bojim se, abych se mu treba neprestala libit. Uz tak je trochu zklaman, ze je mi 18, byla sem hezci kdyz sem byla mladsi a vim to, ale cas holt zpatky nevratim. A taky jsme uz spolu dost dlouho, ty 3 roky a neco, a to uz vztah je trochu o necem jinym, uz to neni ta blazniva zamilovanost, ale spis psychicka naklonnost, uz to neni tolik fyzicky a emocionalni. A me to tak nejak chybi, ty casy, kdy jsme byli cerstve spolu... Bylo to vasnivy a mlady a nezkrotny. Ted je to klidny, ale jsou i hadky, problemy.. A to mi vadi. Vubec mi globalne chybi detstvi, vadi mi ze jsem dospela.. Driv mi vadilo i to, ze jsem holka, stvala me prvni menstruace a vsechno tohle, no mozna to nektery z vas znaj. :-))No on rika ze moje nohy se mu libej, ale taky rika, ze holt je mam od prirody silnejsi, ze to jsou geny (moje mama je taky takovej "slovanskej typ"). A me to vadi. A nekdy koukam dolu a vidim jak se mi tam ty speky chvejou, je to osklivy. Zavidim Miss, zavidim modelkam, zavidim stihlejm holkam. Zavidim holkam, co jsou krasny a maji diky tomu sebevedomi. Na me toho fakt neni moc hezkyho. Na zakladce se mi posmivali, pak jsem zmenila radikalne image, zacala machrovat - lidi me najednou brali. Na vzhledu bohuzel zalezi. Ach jo. Pitomej svet...

regina (Čt, 3. 4. 2003 - 00:04)

Zdravim z pohodli domova,je tu takova pohodicka! Tata byl ted cely tyden v praci, no uz mi neni patnact, vlastne tu jsem skoro porad sama, dalo by se rict od tech patnacti, kdy me prestala hlidat babicka (ma to 350 kilaku).To byly ovsem krusne casy, protoze rychle nabyte svobody si clovek dokaze uzivat jenom do urcite miry a po rusnych vikendech(sousedum od te doby vstavaji vlasy na hlave, kdyz me vidi mirit domu) se precejen potrebuje soustredit na praci. Ja jsem mela samozrejme uceni a pak nejake konicky, a neumela jsem tomu dat rad. Nikdo nade mnou nestal s rakoskou a kdyz uz jsem dostavala za neco vynadano, mela jsem spoustu argumentu a s drzosti tomu veku vlastni jsem se stavela do opozice.Brrr, ja kdyz si vzpominam na obdobi, kdy jsem chodila na gympl, tak je to jeden velky chaos. Treba bych si toho mela vazit, tak jako ja si spousta lidi kolem me neuzila. Jenze ani potom netrpeli, kdyz je nepustili do ctvrtaku. Misto toho jsem si nasla jinou stredni skolu, kde jsem si zopakovala druhak a tretak, protoze byla zamerena na textil a ty odborne predmety na gymplu jaksi nebyly. Ctvrtak a maturita byly premiera, no a ted uz je to jedno, na obou skolach jsem si nasla znamy a dejme tomu, ze na textilce jsem se naucila sit. Jinak to byl kurnik.Optimismus me jeste nepresel, jak psala myslim Janula, taky nevim, odkud se najednou vzal, mozna ze sobotniho vyletu nebo nedelniho filmu, pratel, prace, uceni...no to uz se od reality trochu vzdaluje, ne ze by me to nebavilo, ale jsem desne lina, uz aby ty prijimacky byly za mnou.Trochu jsem vrcela do telefonu na tatu, zas jsem si nejak odvykla s nim komunikovat, proste tu mam bez nej svuj klid. Potrebovala bych nejaky navod, jak se ovladat, kdo mi k tomu co napise? komplikuju si casto zivot.Janulo, Anglie je super, nejradsi bych tam odjela jeste dneska, urcite ziskas na problemy jiny nahled, neco ziskas, ale na druhou stranu, nejsou to zadny lazne, s ruznymi zatezovymi situacemi se tam clovek potyka porad, takze je skore docela vyrovnany. Me tam zacala bulimie, ale za to chudak Anglie nemuze, nekdy a nejak se moje psychicka nerovnovaha projevit musela, mohly to byt treba drogy, i kdyz to asi ne, na ty mam svuj nazor.Mejte se kraaasne, vy kteri jste v klidku, i vy, co zrovna musite resit neco, co vas nici.R.

Jaňula (St, 2. 4. 2003 - 22:04)

Ahojte,tak někdy bych vážně chtěla pochopit chemické či jiné pochody v mém těle. Dneska ráno jsem se totiž probudila a připadala jsem si šťastná, v pohodě. Z ničeho nic. Nepřihodilo se mi nic z čeho bych měla mít radost (spíš naopak) a přesto se to nějak stalo, nechápu to, ale to je jedno, hlavně že se to stalo. Měla jsem z toho takovou radost a vydrželo mi to v podstatě celý den. Pár lidí a věcí mě za ten den sice trochu rozhodilo, ale najednou jsem byla úžasně nad věcí

Reklama

Přidat komentář