Reklama

Pánské punčocháče

pavel (Čt, 17. 8. 2017 - 18:08)

já tedy nevím jak kdo, ale mě je 17 a u nás doma je zvykem že punčocháče jsou součástí oblíčení ať je ti 5 a nebo 10 a nebo víc .Punčochy nosím na doma běžně když je chladněji, když je vedro chodím jen ve slipech , na zimu mám punčocháče bavlněný, pochopitelně pod punčochama nenosím už nic.

Návštěvník (Čt, 17. 8. 2017 - 12:08)

Tak dnes ráno jsem jsi vzal punčocháče pod kalhoty a že by bylo extra chladno ale mám vždy po ránu oteklé nohy po nocí tak jsi musím vzít kompresní punčocháče ale vydržím tak max do dvouch a pak jsi je musím sundat a doma mám klasické punčocháče silonky a nosím je jen tak hlavně na spaní místo pyžama a taky že mám onu plenu na lepitka slipove tak aspoň zůstává tam kde má být a ne mimo v posteli apod

Petr V. (St, 26. 7. 2017 - 04:07)

kupuji podle...Také kupuji vlastně jen t.zv. dámské punčocháče, neřeším to; mám výhodu, že velikosti 44-46 jsou zpravidla běžně k dostání.

(Út, 25. 7. 2017 - 20:07)

kupuji podle velikosti,hlavně xxl nebo 52-54 ,182/124 a je mi úplně jedno jestli pánské nebo dámské,jsou takové podle toho kdo je koupí.V mém případě pánské

Petr (Út, 25. 7. 2017 - 08:07)

Proč řešíte pánské dámské když jsou takřka stejné. Já chodím punčochy nakupovat do normálního obchodu a prodavačce vždy řeknu aby mi poradila nějaké relaxační silonky na mou výšku a nikdy jsem ani já ani ona neřešili zda jsou dámské nebo pánské. Naposled mi doporučila formwell support 70 kde jsou na krabičce dámské nohy :-)

333 (Út, 25. 7. 2017 - 07:07)

Souhlasím, také je...Které české e-shopy nabízejí dámské i pro muže? Já znám jen jeden.

Martin (Pá, 21. 7. 2017 - 01:07)

Když bude mít chlap v zimě...Někdy to co odpuzuje, vlastně tajně přitahuje? No nic, Lenko, denně nosím samonosné punčochy s krajkovým lemem s kompresí od 40 do 140 den, doma bez kalhot, přes den pod kraťasy, nebo pod kalhoty. Fa Aries nabízí i pánské punčocháče, ale ty mi nevyhovují, neb při vší snaze způsobují tlak a teplo i jinde, kde to není vhodné. Ideální jsou punčocháče s otevřenm klínem, ale s patřičnou komresí jsem je nesehnal Mé rodové křečovky to drží v klidu. Zajímalo by mě, proč nosíte krajkové oblečení, třeba punčochy vy ženy?
ps. reakce veřejnosti nekonfliktní, jedna paní mi řekla, že je to vlstně nenformní, proč né a největší radst mi udělalo, že mě v tramvaji jedna hezká žena pustila sdnout, což jsem s poděkováním odmítl

Ben (So, 15. 7. 2017 - 19:07)

Taky bych byl rád, kdybych...Vyzkoušej samodržky od aries

Míra (So, 15. 7. 2017 - 11:07)

Ať se stará každý sám o...Taky bych byl rád, kdybych mohl nosit silonky jen pro zpestření šatníku, ale bohužel s přibývajícími léty se objevují různé zdravotní problémy a tak na bolesti nohou při delším stání a chození částečně pomohou relaxační punčochové kalhoty. Sám používám Aries Relexa pod kalhoty a teď v létě bez problémů i ke kraťasům a nevidím v tom žádný problém. Normálně se pohybuji po městě a nikdy jsem nezaznamenal nějakou negativní reakci. Párkrát jsem si všiml, že se mi někdo v autobuse nebo v metru zadíval na nohy, ale nic víc. Jednoznačně ke kraťasům jsou lepší punčocháče než kompresní podkolenky, v těch bych se necítil dobře.

Ben (St, 12. 7. 2017 - 13:07)

Ať se stará každý sám o...Naprostý souhlas, neřešit nosit. Také nemám problém je nosit ke kratasum

Danny (St, 12. 7. 2017 - 11:07)

Ať se stará každý sám o sebe co nosí a na světě bude lépe. Já nosím i ke kraťasům . Má žena a lidi okolo mě to ví a nikdo nic nenamítá. A už vůbec si nepřipadám jako (buzík,uchyl a bůhví co ještě to co si někdo myslí). Je to moderní a zpestření pánského šatníku. Prostě tomu fandím . O sukni mluvit nebudu to je jiná diskuze ale taky nosím hlavně ve vedrech.

Mates (St, 12. 7. 2017 - 08:07)

Souhlasím, také je nakupuji. Zákazníci si dovedou poradit s mezerou na trhu a také proto některé e-shopy doporučují mužům punčocháče i s obrázkem ženy na obale. Kdo se nedokázal přizpůsobit jsou hlavně naši výrobci, kteří by mohli většinu svých výrobků označovat bez problémů jako unisex. Rozhodně by na tom neprodělali. Jde mi hlavně o princip, aby různí tzv. hlídači vkusu neměli možnost nás napadat za toto praktické oblečení a označovat nás jako výstředníky.

Danny (St, 12. 7. 2017 - 06:07)

Přesně mám i pánské ale víc dámských (cena,barva,výběr).

Petr (St, 12. 7. 2017 - 05:07)

Dost dobře nechápu, proč je nejen zde stále taková sháňka po pánských punčocháčích jen kvůli tomu, že je na obalu napsáno "pánské". Klidně kupuji t.zv. dámské, jsou v podstatě stejné, je v nich větší výběr ve velikostech, barvách, materiálech i v cenách. Některé rozdíly v proporcích lze díky pružnosti zanedbat. Většinou jsou unisex.

logik (Út, 11. 7. 2017 - 16:07)

V porovnání s naším...Když není poptávka, proč by to dělali.

Mates (Út, 11. 7. 2017 - 15:07)

...V porovnání s naším prakticky jediným výrobcem pánských punčocháčů Evona má Adrian daleko lepší nabídku. U Evony ( http://evona.cz/panske-puncochove-kalhoty) není v e-shopu dostatečný výběr z rozsahu velikostí a z deklarovaných barev, které by se měly vyrábět, je jen černá.

Majka (Po, 10. 7. 2017 - 15:07)

Naši sousedi v Polsku jsou o...Myslíš???

https://www.puncochyeshop.cz/13-muzi

Mates (Po, 10. 7. 2017 - 14:07)

Dival jsem se , že naši...Naši sousedi v Polsku jsou o pořádný kus dál....
http://sklep.adrian-rajstopy.eu/sklep/men_collection.php

Palo (Čt, 8. 6. 2017 - 09:06)

Řeším pouze rozdíl...Nosim len damske. Su lacnejsie ako panske.A tiez len telovej alebo hnedej farby.

Petr (Po, 22. 5. 2017 - 07:05)

Řeším pouze rozdíl obyčejné a podpůrné Nosím oboje dle potřeby Věřte že u punčocháčů zas takový rozdíl mezi pánskýma a dámskýma jako je třeba u bot na ples není

Reklama

Přidat komentář