Reklama

Pánské punčocháče

Petr (St, 20. 9. 2017 - 14:09)

Já nosím klasické pánské punčocháče Zn.Roko 72 den černo modrý melír ráno jse hodeji a odpoledne také a nosím je i doma jen tak ale i na noc mám silonky dvacítky místo pyžama to moc nemusím radši jsi vemu punčocháče.

Axel (Út, 19. 9. 2017 - 22:09)

I já jsem ráno vytáhl do...No nevím, zda jsou poloprůhledné, když na krabičce je napsáno "neprůhledné", což se při 70 denech dá očekávat.

Karboš (Út, 19. 9. 2017 - 14:09)

I já jsem ráno vytáhl do té zimy (4 stupně)punčocháče,teď odpoledne je na ně dost teplo ale i tak je unesu,mám tyto za 55 kč
https://www.bonastyl.cz/p/510/barbora-polopruhledne-puncochove-kalhoty?variant[57]=586

Danny (Út, 19. 9. 2017 - 14:09)

Í já zatim ke kraťasům a v pohodě bez problémů a nic divného v tom nevidím ani má manželka a přátelé.

Petr (Út, 19. 9. 2017 - 07:09)

No jéje jasně že ano Zatím ale pro mne není až taková zima takže zatím punčochové kalhoty a k tomu kraťasy. Nosím takovéhle https://www.krecove-zily.cz/novinky/panove-doprejte-svym-zilam-lecbu-kompresnim-puncocham-se-nebrante-586. A každý komu se to zdá divné mi může trhnout nohou.

Danny (Út, 19. 9. 2017 - 06:09)

Ahoj. Tak co kluci už nositel punčochy. Já ano už je chladno.

(So, 2. 9. 2017 - 08:09)

Tady je diskuse o...se proto ptám. Protože nevím, co je na tom tak zvláštního, že si člověk něco obleče.
To jedině, že je to úchylka. A jak to vypadá, tak je.

j (So, 2. 9. 2017 - 08:09)

si včera místo sandálů,...Koukám jakou máš zkušenost,sám jsi se přiznal co děláš když máš na sobě punčocháče 8-)

Karboš (So, 2. 9. 2017 - 07:09)

Tak je to tady ,hlásili z Kladna že po ránu budou chladna.vytáhl jsem punčocháče,zatím jen slabé,po ránu fakt není teplo,u nás v Českém lese je teď po ránu 7 stupňů a to se už unesou

Mates (So, 19. 8. 2017 - 17:08)

Pro horké dny jsou tady punčocháče s chladicím efektem.
http://www.kunert.de/Function/Fresh-up/)

pavel (Čt, 17. 8. 2017 - 18:08)

já tedy nevím jak kdo, ale mě je 17 a u nás doma je zvykem že punčocháče jsou součástí oblíčení ať je ti 5 a nebo 10 a nebo víc .Punčochy nosím na doma běžně když je chladněji, když je vedro chodím jen ve slipech , na zimu mám punčocháče bavlněný, pochopitelně pod punčochama nenosím už nic.

Návštěvník (Čt, 17. 8. 2017 - 12:08)

Tak dnes ráno jsem jsi vzal punčocháče pod kalhoty a že by bylo extra chladno ale mám vždy po ránu oteklé nohy po nocí tak jsi musím vzít kompresní punčocháče ale vydržím tak max do dvouch a pak jsi je musím sundat a doma mám klasické punčocháče silonky a nosím je jen tak hlavně na spaní místo pyžama a taky že mám onu plenu na lepitka slipove tak aspoň zůstává tam kde má být a ne mimo v posteli apod

Petr V. (St, 26. 7. 2017 - 04:07)

kupuji podle...Také kupuji vlastně jen t.zv. dámské punčocháče, neřeším to; mám výhodu, že velikosti 44-46 jsou zpravidla běžně k dostání.

(Út, 25. 7. 2017 - 20:07)

kupuji podle velikosti,hlavně xxl nebo 52-54 ,182/124 a je mi úplně jedno jestli pánské nebo dámské,jsou takové podle toho kdo je koupí.V mém případě pánské

Petr (Út, 25. 7. 2017 - 08:07)

Proč řešíte pánské dámské když jsou takřka stejné. Já chodím punčochy nakupovat do normálního obchodu a prodavačce vždy řeknu aby mi poradila nějaké relaxační silonky na mou výšku a nikdy jsem ani já ani ona neřešili zda jsou dámské nebo pánské. Naposled mi doporučila formwell support 70 kde jsou na krabičce dámské nohy :-)

333 (Út, 25. 7. 2017 - 07:07)

Souhlasím, také je...Které české e-shopy nabízejí dámské i pro muže? Já znám jen jeden.

Martin (Pá, 21. 7. 2017 - 01:07)

Když bude mít chlap v zimě...Někdy to co odpuzuje, vlastně tajně přitahuje? No nic, Lenko, denně nosím samonosné punčochy s krajkovým lemem s kompresí od 40 do 140 den, doma bez kalhot, přes den pod kraťasy, nebo pod kalhoty. Fa Aries nabízí i pánské punčocháče, ale ty mi nevyhovují, neb při vší snaze způsobují tlak a teplo i jinde, kde to není vhodné. Ideální jsou punčocháče s otevřenm klínem, ale s patřičnou komresí jsem je nesehnal Mé rodové křečovky to drží v klidu. Zajímalo by mě, proč nosíte krajkové oblečení, třeba punčochy vy ženy?
ps. reakce veřejnosti nekonfliktní, jedna paní mi řekla, že je to vlstně nenformní, proč né a největší radst mi udělalo, že mě v tramvaji jedna hezká žena pustila sdnout, což jsem s poděkováním odmítl

Ben (So, 15. 7. 2017 - 19:07)

Taky bych byl rád, kdybych...Vyzkoušej samodržky od aries

Míra (So, 15. 7. 2017 - 11:07)

Ať se stará každý sám o...Taky bych byl rád, kdybych mohl nosit silonky jen pro zpestření šatníku, ale bohužel s přibývajícími léty se objevují různé zdravotní problémy a tak na bolesti nohou při delším stání a chození částečně pomohou relaxační punčochové kalhoty. Sám používám Aries Relexa pod kalhoty a teď v létě bez problémů i ke kraťasům a nevidím v tom žádný problém. Normálně se pohybuji po městě a nikdy jsem nezaznamenal nějakou negativní reakci. Párkrát jsem si všiml, že se mi někdo v autobuse nebo v metru zadíval na nohy, ale nic víc. Jednoznačně ke kraťasům jsou lepší punčocháče než kompresní podkolenky, v těch bych se necítil dobře.

Ben (St, 12. 7. 2017 - 13:07)

Ať se stará každý sám o...Naprostý souhlas, neřešit nosit. Také nemám problém je nosit ke kratasum

Reklama

Přidat komentář