Reklama

Pánské punčocháče

j (So, 18. 8. 2018 - 05:08)

https://www.treponky.cz/panske-puncochace-813
tyhle jsou docela fajn

Alan (Pá, 17. 8. 2018 - 08:08)

Mám je taky dnes na...Taky to tak nejraději nosím. Když jsou teď taková vedra, tak to ani jinak nejde. Punčocháče a na to ještě dlouhý kalhoty, tak se člověk upeče. Takže se nedá nic dělat a silonky musejí na denní světlo, ale ono si toho skoro nikdo vůbec nevšimne, takže je to v pohodě.

. (So, 30. 12. 2017 - 22:12)

Punčocháče jsem nosil do...Pokud znáš svojí výšku a obvod v pase tak je to vcelku jednoduché,výška např. 176 cm a obvod v pase třeba 105cm tak zvolíš velikost 176/108 a budou ti,také je možnost velikost XL která je rozměrama shodná.

Pan Rada (So, 30. 12. 2017 - 22:12)

Punčocháče jsem nosil do...To ti poradí přímo tam prodavačka.

Honza (So, 30. 12. 2017 - 21:12)

Také kupuji vlastně jen...Punčocháče jsem nosil do devítky, pak až do nynějších 50 let nosím spodky. Rád bych koupil pánské punčocháče od firmy Loana. Rožnov je blízko, a nechci kupovat po internetu, potřebuji to odzkoušet. Poradíte mi, jaké? Silonky ne.

Hmm... (Ne, 12. 11. 2017 - 09:11)

Zdravím všechny stejné...Kdu spáchat sebevraždu..

Milan (Ne, 12. 11. 2017 - 05:11)

Zdravím všechny stejné...Dík za tip! Vyzkouším.

Punčocháčník Pe (So, 11. 11. 2017 - 18:11)

Zdravím všechny stejné milovníky punčocháčů. Pokud to nevíte, tak Aries přestal vyrábět silonky Aries Timony 20 DEN (dříve Meggy 20). Ovšem na českém punčochovém trhu jsou neméně kvalitní a na nohou hodně příjemné dámské punčocháče (i když dámské/pánské je v současnosti jedno a totéž, akorát v dámských silonkách je podstatně větší výběr) ZENIT 20 DEN. Se zesílenou špičkou, v tělové i černé barvě a za slušnou cenu. Takže vážení silonkáři vyzkoušejte a uvidíte.

Martina (Pá, 3. 11. 2017 - 15:11)

Dost dobře nechápu, jak...Jsou normy v chování lidí. Nosit v dospělosti pleny, bez zdravotního důvodu, je úchylné. Ale tupci to stejně nepoberou.

Hana (Pá, 3. 11. 2017 - 14:11)

Není normální, když...Dost dobře nechápu, jak někdo si může myslet, že je způsobilý posuzovat co a kdo je či není normální. A ty nepodepsaný jsi normální?

Martin (Čt, 2. 11. 2017 - 17:11)

A o nošení legin si...Ahoj Robe, to je tvoje ta fotka? https://abload.de/img/img_4395qhsp5.jpg

Plínkařských té (St, 27. 9. 2017 - 17:09)

a nepripletl jsi se tam...Není normální, když dospělý muž či žena jsou sexuálně vzrušováni tím, že si vloží plínku. Prostě regulérní úchyláci !!

fakt si myslíte (St, 27. 9. 2017 - 16:09)

Ano pratele, pro mejakou...27.9.2017 02:26 - Plenkar
nebo li Puncochar

no to je fakt, to by Ti zensky nikdy neodpustily, protoze uz jsi jiste ve veku, kdy jsi poznal, jake jsou to namachrovane, zle a zradne bestie. Ja si napriklad koupil takovou neznou rozkosnou podprsenku 80/A a pritelkyne, ac bezne nosi 75/B mi ji vzala a zacala ji nosit.
Ale jako plavky jsem si ted objednal pruhledne celoigelitove rychloschnouci, ale abych nebudil pohorseni u vody, tak si do nich budu muset vzit jeste detskou plenu, ktera sice neni rychloschnouci, ale kdyz ji dukladne vyzdimam a mezitim si vezmu jinou, tak mi ta mokra mezitim uschne, pritom ja ty suche muzu mit klidne i 4 i vice, takze budu stale v suchem. A pritelkyne se uz tesi na ty ksichty lidi okolo, az mi bude na dece davat suchou plinu misto te mokre.

taky já (St, 27. 9. 2017 - 14:09)

co vím tak mě je...Viděl jsem toho v životě hodně, ale chlapa v punčocháčích - v reálu - to ne. Snad někde v tv nějakýho prince z doby xy.
Normálně kolem sebe vidím, že chlapi nosí na práci nebo pohodlí domova tepláky, staré kalhoty nebo spíš nějaké pohodlné kraťasy, v zimě k nim teplé ponožky.
Jsi z nějaké choulostivé rodiny.
Přesně nevím, co by měli mít ty lidi za narážky, to ti jako měli říct, že vypadáš jako de-bil? Ale asi si mysleli své, což se nedivím :DD
Jinak sportovce do toho netahej, tam je to o něčem jiném.

Iva (St, 27. 9. 2017 - 13:09)

co vím tak mě je...Punčocháče jsou normální oblečení jako kterékoli jiné, jestli je někdo chce nosit ať si je nosí. To je jen vlastnost některých Čechů zvyšovat si sebevědomí tím, že dělají blbce nebo úchyly ze všech okolo. Celá tahle debata je o ničem.

(St, 27. 9. 2017 - 06:09)

Kolik jim je? Mně je 50 let...co vím tak mě je 60,zeťákovi asi 37,kámošovi 47,pak jsem viděl běhat jednoho kluka tak 30 a ten měl přes ně adidasky a viděl jsem cyklisty a ten jeden měl dokonce tmavě červené,byly vidět velmi dobře.
Myslím si že je to velmi dobré oblečení,jako kluci tak mezi 8-15 jsme je odmítali ale asi jen proto že je druzí taky nenosili,jinak je nosím skoro stále,jen když jsou vedra tak je odkládám.Dokonce mě viděli dva lidi jak je mám na sobě když šli kolem mé chalupy a když chtěli dát řeč tak jsem žekl moment vezmu si kalhoty a bylo to bez jakýchkoliv řečí a narážek,nevidím v tom jediný problém

puncochar (St, 27. 9. 2017 - 01:09)

V jiném světě žiješ...Ano pratele, pro mejakou Majku jsou pry puncochace blbost. Nenosi je ani jeji pritel, ani jeji bracha, ani jeji tata. Takze predpokladam, ze ani ona takovou blbost urcite nenosi taky. Mozna, ze misto nich nosi monterky, nebo kozenou kovarskou zasteru-to blbost urcite neni.
Jo jak se ty devcata umi vymluvit na ledascos, ze proste si ani puncochace neumi poradne koupit/velikostne/, ze si je ani neumi poradne obleknout/mivaji je prekroucene bud o 90, nebo o 180 stupnu-tedy jednu puncochu vuci te druhe. A neumi je nosit, vecne jim utika ocko, nebo maji pri jejich noseni jine problemy. Takovou zenskou bych nechtel, ani kdyby mi za ni jeste platili. Priznam, ze jsem kazdou svoji partnerku ucil jak spravne si puncochace oblekat a jak v nich chodit, aby neco vydrzely. Ja si od puberty oblekam a nosim jedine damske, kvuli rozsahu jemnosti i vetsim vyberu hnede a stupnu lesku. Jen mi vadi, ze jsou prilis kratke a ty dlouhe jsou zase pro nejake tlustoprdky 172/132. Ja bych si pral takove jako napriklad Bellinda fascination 15 bronze, ale 176/104, nebo jeste lepe 182/104, s nezesilenym sedem, silonovym klinkem/nevim proc bavlneny-neznam zadnou, pro kterou by to melo vyznam, ze nosi puncochace na ostro/, jinak jen dele schnou, sirokou gumu v pase, ktera se nekrouti, neparatelne-min 30% Lycry ve vyrobku a pro vetsi vydrz treba i zesilenou patu, nebo lepe cele zesilene chodidlo, protoze tam odtud vetsinou zacina zkaza puncochacu. A sila vlakna 15,20,30 a 40 DEN. Misto 60 Den uz si muzes vzit podvlekacky, nebo tenke teplaky. Ja od sve puberty az dodnes unosil stovky silonovych puncochacu a ani jedine nebyly panske. Nektere vydrzely mene, jine vice. A zalezelo na vyrobci i na kvalite vlakna a taky na tom, jak jsem je vice, ci mene uzival. Ale v uzitnych vlasnostech a v kvalite nezalezi na vyrobci, protoze on vi, ze si ty jeho vyrobky vzdycky nekdo koupi, pak utece ocko, jen se zanadava a puncochace leti do kose. A priste prijde nakupovat a rekne si o dvoje- troje nejake telove puncochace v moji velikosti. Tak ja mu prodam ty nejvetsi smejdy, protoze si kupuje puncochace za 20-30 korun tak na jedno pouziti, ale kvalitni za 100-150 korun za jedny je kazdemu lito. Ale tyhle temer luxusni krasne vypadaji/ja osobne nenosim sukni ani kratasy, takze je mam celou dobu pod kalhotami, jen doma jsou videt, kdyz si kalhoty sundam/ a ty drahe take pri spravnem osetrovani daleko vice vydrzi.
Kazda byvala partnerka se krizovala, kdyz se dozvedela, kolik ty puncochace staly a nektera si je nechtela ani obleknout. Kdyz je ale uz mela na sobe a nosila je pres 3 tydny, tak se ji moc libily, jake jsou prijemne pri noseni, jak se libi i kamaradkam a jak dlouho vydrzi. A ze by sama za tu dobu vyhodila nekolikery za tech 25-30 korun. Vzdyt puncochy byly puvodne muzsky odevni doplnek, ktery zeny ukradly-tak jako kalhoty, klobouky, vazanky, sle, saka atd. Takze nylonove puncochace jsou super i pro muze at se zensky kousnou vzteky treba do zadku.

Pavel (Út, 26. 9. 2017 - 23:09)

K tématu je sdělení, že...Nosím zdravotní kompresní punčochy už mnoho let. Samozřejmě pokud jsem v práci, na oficiálních akcích apod., tak mám dlouhé kalhoty a punčochy jsou decentně ukrytý. Ovšem ve volném čase se nebudu pařit v punčocháče a v dlouhých kalhotách, nejsem blbej. Punčochy mít musím a na ně nosím kraťasy i sukně. Je to prostě pohodlné a nehledej v tom nic jiného než praktičnost. Chápu, že pro někoho je muž v sukni minimálně divný, ale pohodlí je pohodlí. Ano konzervy mi můžou políbit ...

taky já (Út, 26. 9. 2017 - 23:09)

vím asi o pěti chlapech co...Kolik jim je? Mně je 50 let a neznám žádného. Jen kolega v práci nosí dočasně jednu zdravotní podkolenku, ale to má pod kalhotami.

(Út, 26. 9. 2017 - 21:09)

V jiném světě žiješ...vím asi o pěti chlapech co je nosí a nestěžují si na to blbost

Reklama

Přidat komentář