Reklama

Pánské punčocháče

Jana (Po, 26. 11. 2018 - 10:11)

Ahoj Domi, jak se ti to povedlo? Já jsem manžela dostala do punčocháčů jen jednou, a to když byl nastydlý. Minulý týden jsem mu pořídila pánské punčocháče a ty si nechtěl ani vyzkoušet. K tomu jsem ho nakonec ukecala, ale běžně nisit je nechce. A to přitom pořád říká, jak je venku zima. Díky za odpověď

Návštěvník (So, 24. 11. 2018 - 06:11)

Dnešní mámy si už nedovedou představit, že by se syn oblékl třeba: http://www.yoom.cz/img/18112406115612.jpg

marek (St, 21. 11. 2018 - 11:11)

poradíte někdo, zda se dají pánské silonky koupit i v nějakých kamenných obchodech?

Pet (St, 21. 11. 2018 - 18:11)

Dají ale jak kde musí se hledat

Honza (Pá, 23. 11. 2018 - 17:11)

Ideální punčochové kalhoty byly od fy Aries zn. Relax nebo Relaxa - jednalo se o lehce podpůrné silonky o síle 20 DEN a jejich nošení mělo opravdu efekt - zejména proti únavě nohou při delším stání nebo i chození - fungovalo to. Kupoval jsem si je řadu let a náhle z pultu obchodu zmizely a už se nevyrábějí. Stály něco přes 60,-Kč. Už nejsou k sehnání a tak mi manželka koupila od Elite - zn. Nikol 30 DEN. Jsou taky relaxační - lehce kompresní, ale není to ono. Budu si asi muset zvyknout. Nosím je do zaměstnání pod kalhoty každý den a už se bez nich neobejdu, byl jsem zvyklý je používat i přes léto ke kraťasům, ale tyto se trochu lesknou a asi to pod krátké kalhoty nebude vypadat nejlépe. Díky předem za tip na podobné silonky za rozumnou cenu. Vyzkoušel jsem taky cca za 200,-Kč pánské silonky 40 DEN, ale ty tak stahovaly, že jsem je musel po pár hodinách sundat - bylo to až nepříjemné.

marek (Po, 26. 11. 2018 - 17:11)

Ty pánské silonky 40 DEN jste koupil kde...

Marie (Út, 27. 11. 2018 - 07:11)

tady kupuji manželovi: https://cz.unilady.eu/puncochy/kolekce-puncoch/panske-puncochy.html

Ariesek67 (Po, 15. 10. 2018 - 16:10)

Tak takové buzerantoviny se mě nelíbí

. (Ne, 14. 10. 2018 - 11:10)

https://www.youtube.com/watch?v=P0f5BwVmpXw&t=185s

Petr (Čt, 4. 10. 2018 - 12:10)

Na konci srpna jsem se vracel...Krom toho že punčocháče ( pánské silonky ) nosím zcela běžně si na delší cesty beru tzv. podpůrné a nemůžu si je vynachválit.

: (St, 3. 10. 2018 - 12:10)

Taky si myslím, že je to...Tak ,tak je to správné,nedělat z toho žádnou vědu nebo uchylárnu,to by pak byli úchyláci všichni.Myslím že se vyrábí proto aby se nosily a je jedno jestli děti ,ženy ,muži.Každý si může vybrat co si oblékne,někdo raději spodky nebo tepláky,já punčocháče které zpevňují nohy a hřejí.V tomto počasí kdy je ráno chladno jsou akorát pod kalhoty nebo kraťasy

Hanka (St, 3. 10. 2018 - 11:10)

To není nic...Taky si myslím, že je to celkem obvyklé. Můj muž nosí punčocháče co se známe. A to je víc než dvacet let. V zimě na fotbal, na lyže nebo když něco venku dělá. Má dvoje pánské, no už měl mnohokrát na sobě i moje, když ty jeho byli v prádle. A nedělá z toho žádnou vědu. Co já vím tak o tom, že nosí punčocháče ví taky naše dcera, moje i jeho matka a taky například moje sestra nebo naši známí co s námi jezdí na lyže.

. (Út, 2. 10. 2018 - 17:10)

Na konci srpna jsem se vracel...To není nic neobvyklého,jenom tady jsme trochu zaspali dobu.Nosím je taky a plná spokojenost.Beru převážně dámské protože pánské jsou jen pro hubeňoury,zn.Fiore 40 den,několik lidí ví že je nosím a nic nenamítají.Tak o nic nejde

Fi-do (Út, 2. 10. 2018 - 13:10)

Na konci srpna jsem se vracel z Chorvatska,a v Rakousku na pumpě šel asi 25 letý chlap a měl na sobě černé silonky a na nich krátké kraťasy.

Doufám, (Po, 1. 10. 2018 - 21:10)

A proč by mne měly...že s takovým přemýšlením nejsi ozbrojená ostraha. To už by byl vrchol

To (Po, 1. 10. 2018 - 21:10)

Nepreskakuju ti nahodou...je místní profláknutý úchyl

Očkování (Po, 1. 10. 2018 - 20:10)

Jsou dostupné pánské punčocháče silonky ale i dámské silonky a připadají mne úplně stejné akorát cena není stejná pánské jsou dostupné ale dražší a dámské silonky jsou také dostupne ale levnější jak který

Petr (Čt, 27. 9. 2018 - 08:09)

Nosím jak silnější tak i slabší silonky. Taky nevím proč bych nemohl když jsou oboje pánské. A i kdyby byly dámské furt lepší než mrznout

Návštěvník (St, 26. 9. 2018 - 12:09)

A proč by mne měly přeskakovat kolečka zkoušel si být nikdy venku 24 hodin na chladném místě u Vltavy tak to skuz nikdy ale nejsem bezdecko ale ostraha objektů ty huhno.

Oj,oj (Ne, 23. 9. 2018 - 00:09)

Tak před včerejší den...Nepreskakuju ti nahodou kolecka?Podla stylu pisnia dosahuje tvoje IQ hodnotu 10.

Reklama

Přidat komentář