Reklama

Pánské punčocháče

Benny (Čt, 15. 3. 2012 - 16:03)

Já osobně mám vždy pod...To chápu ,protože to ani jinak není možné,pokud se Ti při námaze spodní partie spotí tak jsou punčocháče na holém těle velice ale velice nepříjemné.

Petr (Čt, 15. 3. 2012 - 09:03)

Já osobně mám vždy pod silonkama speciální spodní prádlo na kolo

Benny (Út, 13. 3. 2012 - 12:03)

Na kolo, když není...Fando to jako nosíš silonky na holé tělo a přes to si dáváš cyklistické kalhoty s výstelkou?Osobně jsem to vyzkoušel a daleko jsem nedojel silonky působily jako šmirgl

Fanda (Po, 12. 3. 2012 - 17:03)

Silonky nosím zcela běžne...Na kolo, když není vyloženě vedro, pod cyklokalhoty neznám nic lepšího a divím se, že na to nepřišlo více cyklistů. V podstatě jsem zatím nikoho takto oděného nepotkal. Je pravda, že je potřeba mít oholené nohy a dávat větší pozor při manipulaci s kolem, aby silonky neutrpěly a to je možná ten důvod proč se to zatím více nerozšířilo. I na samotný běh pod trenky jsou ideální. Samozřejmě, že na holé tělo bez nějkých slipů a pod. To by jinak bylo dosti nepohodlné, zvláště, když již cyklokalhoty mají vycpávku. A ještě jedno doporučení-po návratu domů je optimální v silonkách rovnou do sprchy a použít tělový šampon a pak pokud do jde je nechat uschnout na sobě - je to jen chvilka a jsou připraveny na další použití.

Miky (Čt, 8. 3. 2012 - 20:03)

To nevypadá špatně, docela by se mi líbilo, kdyby se taková móda ujala. U nás to bude ještě pár let trvat. Ale aspoň se něco děje.
http://vimeo.com/37447848
http://shop.emiliocavallini.com/home.php?cat=22&catexp=22

Benny (St, 7. 3. 2012 - 10:03)

červen atd, je pro nošení...Jirko vše co jsi napsal cítím podobně i pro mě jsou silonky v kombinaci s kra´tasy v měsících kdy se to dá nosit běžnou součástí šatníku a nejraději mám džínové kra´tasy a 4/4´táky.Ty kotníčkové bílé ponožky nosím také ať z důvodu že si netrhám punčošky a nebo proto,že když je mám tak si lidi hned nevšimnou punčošek.I já se považuji za normálního chlapa,mám rodinu a děti a nikdo s tím nemá problém.Co se týče veřejnosti tak mám zkušenosti ,že si toho lidi moc nevšímají a když tak mě baví sledovat jejich reakce.

Petr (Út, 6. 3. 2012 - 13:03)

Silonky nosím zcela běžne a nevadí mi ani, když mě v nich někdo vidí. Jezdím v nich na kole nebo je nosím třeba i při běhání k 3/4ťákům. Většinou si stejně nikdo nevšimne a pokud ano tak jsem se ještě nesetkal, že by se někdo poškleboval.

jirka (Út, 6. 3. 2012 - 05:03)

nosite jenom puncochace? a...červen atd, je pro nošení silonek ten nejhezčí.Pánské nohy nebývají zrovna to nejhezčí co bůh a příroda stvořili a silonkama se to dá dost napravit.Schovají různé šrámy a nedokonalosti a s kraťasy tvoří docela pohledný celek.A taky hlavně příjemný.Bílé ponožky taky nosím,raději mám kotníčkové,k tomu silonky tmavší tělové barvy a světlé kraťasy.To je pro mně ten nejhezčí pohled na mé nohy co znám a stojí to i za dost nepohodlné oholení nohou,bez kterého to bohužel nejde.Je mi padesát,jsem mužskej ve všech směrech a vlastně až jsem začal nosit silonky ven ke kraťasům,tak jsem začal přemýšlet co a jak si obléct aby to k sobě ladilo.Což před tím určitě nebyla moje zrovna nejsilnější stránka.Když už nesu na trh svoji kůži a jdu v punčocháčích ven tak si určitě pár lidí co potkám v duchu řekne co je to v lepším případě za exota. Ale snažím se ty lidi donutit k myšlence že jinak mu to ale docela sedne.

eddie (Út, 6. 3. 2012 - 01:03)

nosite jenom puncochace? a nosite je i kdyz je venku uz teplo (kveten ,cerven...)?
ja puncochace nenosim , ja nosim jen ponozky v podstate celocne (krome leta). nosim hlavne bile ponozky ,ty mam nejradeji.
a co vy ,nosite taky nekdy bile ponozky?
na zakladce nekteri holky nosili cerne silonky a na ne si jeste dali bile ponozky.

Benny (Po, 5. 3. 2012 - 20:03)

Myslím si, že pánské...Co na to dodat já mám například oblíbené tělové,připadají mi ,že dávají nohám dokonalou barvu a tvar.Oblíbil jsem si Ariesky a to 70

Petr x (Po, 5. 3. 2012 - 12:03)

Petře x,děkuji za...Myslím si, že pánské punčocháče jsou opravdu dražší než dámské. I já silonky nosím nejen z praktického důvodu, ale zároveň si i užívám jejich slastné natahování na nohy a pro příjemný pocit, kdy cítím, jak mi silonky obepínají tělo (právě teď mám na nohou dvacetidenovky Omsy). O sexu ani nemluvě, to je pro mě ráj na zemi a nestačí mi zásoba lepkavé šťávy. Rovněž souhlasím s názorem Bennyho, že k punčocháčům musí mít člověk vztah a chtít je na nohou nosit. I přesto, že to něco bude stát, tak je opravdu nejlepší vyzkoušet několik značek o různé velikosti a síle, aby člověk poznal, která značka silonek mu nejvíc vyhovuje a na nohou sedí. Já jsem vyzkoušel Bellindy, Ariesky, Fiore, Levante, Elledue, Evony, Golden Lady, Gatty a Omsy (možná mi nějaká značka i vypadla z paměti), než si vybral ty pro mě nejvhodnější. Nemám rád tělovou barvu, oblíbenou mám matovou černou. Přátelé v příjemných pohodlných elegantních silonkách, mějte se. Px.

jirka236 (Po, 5. 3. 2012 - 11:03)

Náhodou nošení silonek je...Zdravím Vás všechny. Opravdu záleží na vztahu k těmto věcem. Když pominu fetiš aj., tak je to nošení silonek, nebo punčochových kalhot, v chladnějším počasí vyloženě praktická a příjemná záležitost. Nebudu se ohánět historií. Vše záleží na myšlení současných lidí, kteří mají v hlavě nadiktován nějaký styl společnosti. Ať jsou to silonky, burka, sukně ... vždy se najde nějaký mravokárce, který, ohánějíc se nějakými tradicemi, bude vykřikovat a kamenovat. A proto je velmi dobře, že se ve stále hojnějším počtu objevují lidé, kteří svým příkladem boří zkostnatělé názory a pohledy. Nynější módní návrháři zařazují do svých kolekcí i tyto prvky oblečení, často ale bohužel v provedení příliš uměleckém, pro běžné nošení nemožném. Negativní reakce jsou také díky spojení se sexshopy, travesti a pod. Abych se moc nerozkecal - osobně nosím silonky i punčocháče dle počasí pod kalhoty, k sukni krátké i kratší, v létě samozřejmě ne. Je to velmi pohodlné, zvláště ve spojení se sukní. Náznaky módy pro rok 2012 jsou i pro pány slim siluety, ale myslím si, že v legínách, nebo sukni, silonkách, to bude mnohem pohodovější a pohyblivější. A není se za co stydět. Na pláži jsou už také normální maxi koupací šortky až po stringy, monokiny, nebo nuda.

marek (Po, 5. 3. 2012 - 10:03)

byl to ten...Náhodou nošení silonek je moc příjemné, ale ještě lepší je samotné oblékání punčoch, jejich natahování na nohy je hezký pocit, čím tenčí silonky, tím lepší. Líbí se mi černé, jedny dvacítky mám právě na sobě.

Benny (Po, 5. 3. 2012 - 09:03)

byl to ten...Ano věřím,protože si myslím ,že k tomu nošení musíš mít nějaký vztah.Je tky důležité zvolit tu správnou velikost.

Měl jsem je na (Po, 5. 3. 2012 - 08:03)

byl to ten nejnepohodlnější kus prádla, jký znám.

Benny (Po, 5. 3. 2012 - 06:03)

Zdravím Vás, Benny, Jirko a...Petře x,děkuji za odpověď,já tedy za sebe musím přiznat že nosím dámské punčošky,protože ty pánské jsou nesmyslně drahé,dále taky to ,že je nosím hlavně pro ty úžasné pocity,které mě to přináší.Není na to cítit ten materiál jak obepíná tělo a sex v nich ,to je kapitola sama pro sebe.

Petr x (Ne, 4. 3. 2012 - 23:03)

Zdravím Vás, Benny, Jirko a Miky. Se všemi moudrými názory v posledních příspěvcích naprosto souhlasím a proto už dlouhou řadu let punčocháče (vy pánové pánské, já tedy dámské, u kterých je široký výběr značek o různé síle i barev) na nohou nosím, užívám si je a neumím si bez nich chladné období už vůbec představit. I přesto si myslím, že obecně nejsou punčocháče u české mužské populace moc rozšířené. Je to velká škoda. Rovněž má partnerka s mými silonkami nemá absolutně žádný problém, také je ráda nosí. A protože máme oblíbené stejné značky, i velikosti a barvy jsou stejné, tak se mi občas stane kuriozita, že si naše silonky ráno spletu, natáhnu si na nohy a odejdu do práce v přítelčiných punčocháčích z předešlého dne. Při současných teplotách střídám dvacetidenovky silonky Omsy, Ariesky, Evony nebo Golden Lady. Přátelé v příjemných, pohodlných elegantních pánských/dámských punčocháčích, mějte se. Px.

Benny (Ne, 4. 3. 2012 - 12:03)

Dosáhnout pokroku můžeme...Miky,souhlasím s tebou,mám naštěstí takové štěstí ,že mě moje žena v nošení punčocháčů na veřejnost podporuje.Podle mě je daleko estetičtější mít k 3/4 silonky než černé ponožky vytažené do půl lýtek

Miky (Ne, 4. 3. 2012 - 11:03)

Dosáhnout pokroku můžeme jenom tím, že budeme nosit to, co se nám líbí a ignorovat pohledy a poznámky některých lidí. Punčocháče kombinovat s tradičním pánským oblečením a nesnažit se vypadat jako žena, jinak nás budou považovat za transvestitu. Musíme se chovat přirozeně a normálně, akce jako Pražské Gay Pride jsou jenom škodlivé. Mnoho lidí si pak punčocháče spojuje s devianty. Jak na to ale přišli? Už jste někdy viděli dva gaye, kteří spolu žijí a nosí proto punčocháče? Není nic horšího a mnoho mužů odrazuje právě tento fakt od nošení punčocháčů na veřejnosti. Muži i ženy mají nohy, tak proč nemůžeme stejným způsobem využívat toto oblečení? Je to zakrytí nohou barevnou látkou s různou průhledností, je to praktické a vypadá to dobře. Ženy převzaly všechna možná tradiční mužská oblečení, což nikomu nevadí a ještě se to považuje za módní. Proč mají ostatní rozhodovat co máme a nemáme oblékat. Móda je o nových trendech oblékání a o to se již někteří světoví návrháři snaží i u pánských modelů. Čím víc nás bude mít odvahu nosit punčocháče tím méně bude takových reakcí.

Jirka (So, 3. 3. 2012 - 05:03)

Já si myslím, že problém s nošením pánských punčocháčů nespočívá v tom,jestli je to normální a vhodné a pod. Ale v tom,jestli mám odvahu je obléct nebo ne.Nosím punčocháče rád a pořád a k nim kraťasy nebo bermudy.V průběhu roku mněním jen sílu a materiál punčocháčů.Žiju na Portáškách na horské chatě a během roku se tu vystřídá hodně lidí s nikým to ještě neseklo když mně tak oblečeného vidělo a vůbec jim nevadí když si s nimi dám na baru skleničku.Pánské punčocháče jsou a záleží jen na pánech jestli si je obléknou nebo ne.

Reklama

Přidat komentář