Reklama

poruchy příjmu potravy- anorexie, bulimie

katka (Po, 26. 5. 2003 - 15:05)

Ahoj,jsem už úplně zofalá, můžete mi prosmím někdo poradit, co mám dělat? Už od 14-ti jsem trpěla bulimií. Později, tak ve 20-ti, když jsem se se svou váhou smířila (60-65)kg na 170cm, se bulimie sama jakoby vytratila. Zjistila jsem, že nejspolehlivěji zhubnu, když na jídlo ani na hubnutí vůbec nemyslím. Když prostě ani hubnout nechci. Takže jsem teď asi poslední 2 roky žila celkem spokojeně s váho 55-60 kg. Nijak jsem se jí nezabývala a vše bylo OK. Teď (ve svých 23 letech) jsem se seznámila s novým přítelem a začala s ním bydlet. Ze začátku pořád obdivoval mé tělo a já si připadala hrozně hlídaná. Měla jsem pocit, že nesmím přibrat. Začala jsem myslet na to, jak jsem štíhlá, vážit se nejmíň 2x denně. A čím víc myslím na jídlo, tím víc musím jíst.A je to tu zase. Po čtyřech měsících s ním vážím 63kg, přítel mě v průběhu toho už 3x upozorňoval, že jsem hodně ztloustla. Prý mu to nevadí, ale víc bych už nemusela. Jak mám aloe zhubnout? Mám už u sebe za ty roky vyzkoušené, že cíleně sice zhubnu, ale ne na dlouho. Nedokážu si teď ale připadat hezká a hubená, když mám u sebe chlapa,který mi připomíná, že taková nejsem. A svou nejistotu řeším zase jídlem.Vím, že bych neměla, ale já to prostě nikdy nevydržím.Co mám prosím dělat?Díky moc. Katka

lida (Po, 26. 5. 2003 - 15:05)

Ahoj Xenie,dělám atletiku a dietu jsem držela hlavně v době,kdy byly nejhorší tréninky, takže se nedivim že jsem neměla žádnou energii a byla jsem marná a ztratila jsem sílu místo abych ji nabrala. Teď mě nejvíc štvou ty myšlenky na jídlo a myšlenky na přejídání nebo naopak na diety,hrozně moc si přeju abych se toho zbavila,doufám,že se to spraví, když budu jíst normálně.jenže občas si řikám co je to vlatsně normálně.

Dominička (Po, 26. 5. 2003 - 15:05)

Sedim ve škole, a tak musim chvátat než sem do učebny někdo přijde... zatim naštěstí nikde nikdo. Tentokrát teda jen v heslech 1)Xenie,doufám,žes zkoušku udělala :o)) 2)rodiče sou doktoři,takže lékařský tajemství neni tajemství 3)aerobic cvičim jen do konce května,pak šlus (na měsíc, pak jedu s dětičkama na soustředění) Musim jít. Brzy napíšu. D.

Lenka (Po, 26. 5. 2003 - 15:05)

Mentální anorexie - F.D.Krch a o bulimii myslím, že Mentalní bulimie a záchvatovité přejídání. Velký přehled knížek o ppp jsem viděla na www.anabell.cz.Lenka.

Katka (Po, 26. 5. 2003 - 14:05)

Ahoj holky,často se tady odvoláváte na nějakou knížku doktora Krcha, jak se přesně jmenuje? Taky bych chtěla vědět, jestli napsal jenom jednu, nebo jestli je jich víc (abych náhodou nezakoupila tu "nesprávnou"). V ppp se plácám a chci ven.Díky, Katka

Kamila (Po, 26. 5. 2003 - 13:05)

Ahoj Anny,i já si prošla peklem anorexie, měla jsem podobné pocity jako ty. Když mi blízcí říkali, že jsem vyhublá, tak jsem nevěřila, což byla pěkná blbost.Ale to vím až teď. :-)Protože komu věřit, když ne svým nejbližším, kteří nemají myšlení a "oči" zatemněné anorexií a vidí mé tělo tak jak opravdu je. Je fajn, že máš dobrého psychologa, protože to je hodně důležité, může tě navést na cestu ven, i když vím, že to trvá hodně dlouho.Stojí to hodně síly, ale pokud máš důvod proč z toho ven, tak to určitě dokážeš. Jako já. Na čísla, váhu prostě zapoměň, nic jiného ti neporadím. Vždyť to jsou jen nepodstatná čísla, která nic neznamenají, jen tě do toho vtahují zpět. Myslíš, že budeš šťastnější,spokojenější a vyrovnanější když budeš stále hubenější a budeš stále sledovat číslo na váze? Věř, že nebudeš, je přeci stará pravda, že čím huběnější budeš, tím na tom budeš hůř nejen fyzicky, ale i psychicky.Přestaneš zvládat "normální" život, bude pro tebe problém už jen vstát....o zvládání školy nemluvě. Mě se podařilo dokončit střední školu a budu zkoušet na VŠ..:-)))) Proto nevím kdy se sem zase dostanu a tak ti posílám na dálku hodně síly a štěstí!Dokážeš to!A všem ostatním tady držím palce a moc na vás myslím.Kamila

Klarka (Po, 26. 5. 2003 - 11:05)

Zdravim vsechny, tento prispevek pisu vsem, ktere ctou tuto diskuzi a ktere me trochu znaji bud z diskuze hubenost nebo teto. Nemuzu ted reagovat na nikoho z vas, nevim ani, co ted rozebirate, jsem ve skluzu, musim docist vse od 23.5., takze vydrzte, nez se k nekomu z vas vyjadrim. A proc vlastne pisu ? Budu velice uprimna, napisu to tak, jak to bylo a je a k jakemu rozhodnuti jsem dosla. Cely minuly tyden jsem se potykala s bulimii i se zvracenim, zvracela jsem 4x za tyden. Mam otazku, myslite, ze je to hodne ? Ja fakt nevim, presto si myslim, ze nejsem prava bulimicka, vetsinou jim silene moc, ale bez zvraceni. Jako priklad treba ctvrtka co jsem snedla,jo................takze.......... 2 rohliky, rama, eidam, pomaz.maslo, rajce, arasidovosezamova pochoutka Ryze mastna z pekace s 1/2 kurete, tatarka, 8 nug??t. bombonu z bomboniery, tocena zmrzlina, susenka, tycka Maxi King, kus dortu se slehackou, dalsi zmrzlina, susenka s naplni. Vajickovy salat 150 g, hermel. salat 100 g, rohlik, tlusty parek, pastika, Eskymo v cokolade, fidorka. Zvracela jsem az vecer, az od tech salatu, tamto ostatni bylo odpoledne. Takhle podobne jsem jedla snad cely tyden, pribrala jsem zase nejaka kila pochopitelne. Dostala jsem se na same dno, kdy jsem se stydela pred lidmi (stale nejake jidlo v ruce) a sama pred sebou. Taky muj kamarad mi rikal, ze se mne dela na krku vole, ze mam vetsi zadek, ze mam siroky pas, ze jsem hrozne macat, at pode mnou nepraskne valenda atd. Vse je pravda, jen jsem nedala znat, jak me to nici a trapi. Uvedomila jsem si, ze takto se za chvili zabiju, timhle zpusobem jist, utratila jsem tisice za jidlo. Uz nemam ani co na sebe, vse je mne male, v prilehavych trickach vypadam smesne. Venku jsem videla tolik hubenych holek, ktere maji co ukazovat. Odrazim se opet z hlubokeho dna, a to s jinym rozhodnutim. Dobre vite, ze jsem se snazila rozume pomalu hubnout, nehladovela jsem, oprati nekterym z vas jsem jedla az moc, presto vsechno jsem spadla do sileneho obzerstvi, ale ne diky tomu, ze by telo stradalo. Kdepak ono vubec nestradalo, kdyby ano, tak to pochopim, tudiz jsem se rozhodla pro hubnuti rychle bez rozumu ! Protoze ten rozum mne k nicemu nebyl, skutecne ne. Takze jsem si rekla, ze jeste naposledy musim dokazat hlavne SOBE, ale i okoli, ze i po presne 10 letech od 14 let, se dokazu se vratit k ciste anorexii s rychlym hubnutim. Takze jsem dnes rano mela jeden jogurt bez peciva a uz hlad necitim, dlouho to trvalo, nez jsem ten hlad prekonala, k obedu si asi jeden rohlik dam, ale budu setrit na mazani i na syrech a pak vecer asi kousek syra a okurku. Takto podobne, cili minimalne, chci vydrzet jist, jak nejdele to pujde a dokud nebudu mit minimalne 50 kg, tak se nesvleknu do sukne a natoz do plavek uz vubec ne. Chtela jsem vam to napsat, jak to se mnou je. Az vse doctu, tak napisu ostatnim, ted jsem psala jen o sobe. Vkladam tento prispevek jak do diskuze, kterou jsem zalozila, tak i sem. Klarka

Xenie (Ne, 25. 5. 2003 - 23:05)

Ahoj Dominicko,Pokud nepribiras, urcite zkus ty nutridrinky, jsou to doplnky vyzivy, urcite ti v lekarne poradi ktery vybrat a jak to uzivat.Vidim, ze jsi sportovni maniak, to je fajn. Ale je fakt, ze kdyz jsi tak zhubla, mohla by sis pri sportu ublizit. Sama citis, ze jsi unavena, nic ti nejde, "lezes jako lemra"...skutecne by neslo neco z toho omezit? vzdyt tady jde o tve zdravi! Nemuzes par hodin aerobicu odrict? Prestat na chvili s tenisem?Dale pises, ze te to na tomhle svete nebavi..procpak? Co se ti deje? To, ze hubnes, muze byt i ze stresu, jednou ses tu zminila o jinych problemech, diky kterym se bojis k lekari, nemuzes hubnout i diky nim? Co to je vlastne za problemy? Myslis, ze by se nedaly vyresit?Vis, ja uplne chapu tvou obavu z lekaru, ja je NENAVIDIM. Ale je fakt, ze oni MUSI dodrzovat lekarske tajemstvi, nemuzou o tobe nikomu nic vyzvanit a uz vubec je podle mne nemuze nic moc sokovat, jsou na spoustu veci zvykli. Mozna by vazne stalo za to za nekym zajit, zkus to zvazit.Pusobis moc smutne, chtela bych te rozveselit, ale nevim jak :-(. Snaz se poslouchat telicko, kdyz je unavene, odpocivej kazdou volnou chvilku, hodne pij, a taky dzusy, i kdyz ne moc, prece jen maji vitaminy. A nezapomen na mliko, aby se ti neodvapnovaly kosti, mohla by ses pri sportu zranit (byla to sice nehoda, ale jsem presvedcena, ze jsem si nohu zlomila hlavne diky tomu, ze jsem mela nedostatek kalcia diky PPP, tak to nepodcenuj!). Taky urcite zkus nejake vitaminy a mineraly v tabletkach, treba Centrum, nebo klidne jen cecko (poptej se v lekarne). Trochu by ti mely "nakopnout" organismus a zmensit unavu. Krasny vecer a drzte mi zitra palce na zkousku, moc moc moc bojiiiim :-(((((xenie

Dominička (Ne, 25. 5. 2003 - 22:05)

Díky Xenie za reakci na to,co sem tu napsala. Jasně,že vim, jak se má správně jíst a tak,ale nějak to nejde, i když se moc snažim, vůbec nepřibírám (dokonce sem půl kila zhubla :o. ) Nutridrinky vyzkoušim, hned zejtra se po nich začnu shánět. Vůbec nic mě nebaví, dokonce ani moje oblíbený sporty. Sem totiž hned unavená. Mam příšernou náladu,nejradši bych hned, jak někoho potkám ,poslala do...Docela sem se pobavila,když sem si přečetla, že by bylo dobrý, kdybych hodiny cvičení například z 5 týdně omezila na 3. Asi sem se o tom nezmínila, ale v aerobicu sem cvičitelka-tzn. minimálně 8 hod, týdně jen aerobic, pak ještě vedu oddíl malejch cyklistů -trénink dvakrát tejdně, o tom,že hraju taky tenis, radši mlčim (stejně mi to teď nejde a po kurtu lezu jak lemra), to se nepočítá,tam teď tolik nechodim... Možná čekám až to se mnou švihne a já budu mít konečně klid. Nebaví mě to tu!!!!!!!!!!!!!!!! Nechci bejt na tomhle pitomym světě,kde je všechno vzhůru nohama...už z toho cvokatim... běžim pryč, mějte se všichni moc hezky. AHOJ Zase se ozvu

Xenie (Ne, 25. 5. 2003 - 21:05)

Ahoj Ondro,ty jeste zijes? :-)))Uz jsme o tobe s pritelem dlouho neslyseli...Jak se mas, co delas a co pritelka?Ale asi mas furu prace - my taky. Ja teda min, holt psychologie neni medicina, ale momentalne jsem v jednom letu taky :-))). Dneska jsem se byla vecer vykoupat a dostala jsem z toho depku, jelikoz jsem v bazenu sotva propadla do vody, jak tam bylo narvano :-)))). Desne se tesim, az mi skonci skola a zmiznu z Prahy. Taky mam tedka v cervnu pak skoro porad volno, tak me napadlo, jestli nebude nejaka Anabel v Brne, docela bych se tam vydala (treba s tebou), chci tam i navstivi Marusku, jestli na me bude mit cas. Jak nepracuje, tak kocka porad nekde lita :-))). No ja nevim, jestli je za co me chvalit, pritele desne stvou ty moje depky a situace doma taky nic moc:-(. Ale uznavam, ze oproti drivejsku tak 200% zlepseni, mozna i vic.No nic, mela bych letet, tak se mej a ozvi se.Pa Xenie

Xenie (Ne, 25. 5. 2003 - 21:05)

Ahoj Dominicko(aspon doufam, ze si pamatuju dobre jmeno).Pises, ze jsi zhubla omylem a chces zacit jist. Pokud je to pravda a sobe se nelibis a k doktorovi nechces, napada me jedine reseni.Urcite vis, jak se ma spravne jist, pamatujes si svuj jidelnicek pred nemoci, a nebo vis, jak jedi tvy znami. Takze si peclive na kazdy den sestav jidelnicek, pet mensich porci denne (ale klidne i vic). Udelej si svacinu, uvar nebo zajdi na obed, nezapomen nakupovat. Kazde jidlo si naplanuj a SNEZ ho, i kdyz nebudes pocitovat hlad (klidne si na to jezeni nastav pipani na mobilu, abys nezapomnela). Proste to jidlo do sebe musis narvat, dej se co dej.Ovsem ze zacatku si nepripravuj velke porce, nemusis do sebe hned nacpat pul kurete a kopec kase, uplne postaci stehynko a brambor, hlavne neco. Taky se urcite vyhybej ze zacatku tezkym a tucnym jidlum - houbam, smetane, smazenymu, velkemu mnozstvi syrove zeleniny, dortum atd. Snaz se ale jinak jist vyvazene.Klidne dal sportuj, nemusis prestavat (podle mne, tohle je pouze muj osobni nazor), ale zmensi intenzitu. Napr. pokud cvicis pet hodin tydne, zkus to omezit na tri. Po pravidelnem jedeni bys mela zacit nabirat, az se postupne dostanes na normalni vahu.Pokud by se to ale nepovedlo, existuji nutridrinky, ktere se piji myslim misto jednoho jidla a dodaji ti kalorie a vitaminy a mineraly, tak si je muzes koupit v lekarne. Preju mnoho zdaru,Xenie

ANA (Ne, 25. 5. 2003 - 19:05)

Ahoj všem! Anny proč ty vyhledáváš stránky (diskuzi) o ppp, když si chceš psát o tvých zájmech a o počasí. Jsi stejná jako my všechny tady - prostě o tom musíme mluvit (psát) nebo alespoň číst a vědět, že tenhle problém, tahle šílená nemoc, nepostihla jenom nás. Regino, ty píšeš, že jsi skončila s cigaretami. Jo, taky mám tenhle zlozvyk a vím, že je těžké si říct dost. Jenže je tady jeden rozdíl mezi cigaretami a jídlem. Cigaretu k životu nepotřebuješ, ale jídlo ano. Prostě nejde s tím přestat, jíst se musí. Já vím, že nepíšu nic nového, ale jen mi nesedí to srovnání - přestala jsem kouřit, zvládnu i tohle. Je fakt, že k obojímu potřebuješ pevnou vůli. Doufám, že to nevyzní jako poučování :-)Já jsem to dneska totálně po.....!!! Nezvracím, takže jsem teď jako balón a nemůžu se ani hnout. A venku bylo tak krásně - tak teď píšu o počasí já! Jenže já jsem zalezlá doma a nadávám si. Ani ne tak kvůli tomu, že bude minimálně kilo nahoře, ale kvůli tomu, jak moc si ničím zdraví. Pěstuju si super žaludeční vředy a játra si tímhle způsobem zhuntuju zanedlouho. Jenže i když tohle vechno vím, nezastaví mě to. Prostě se dostaví "absťák", nastane zatmění mozku a moje předsevzetí jsou ty tam. Chvíli se cítím skvěle, pak nastupují výčitky, pocit selhání a nakonec sliby - bylo tonaposled, už to nikdy neudělám, od zítřka to bude ok. Jenže....!!!! Ale to určitě znáte.Díky, že jsem se mohla "vykecat" a držím pěsti, aby jste se vy měly lépe. Ahoj A.

julie (Ne, 25. 5. 2003 - 16:05)

Ahoj holky,strasne dlouho jsem nepsala,ale ctu si Vas denne a nad nekterymi lidmi me zustava rozum stat.Moje psycholozka by nechapala,asi by si rekla,ze cesky narod je jeste vice pomateny nez americky(coz samo. neni pravda)Ja ted chodim kazdy tyden k psych.,ale stejne nemam chut jist ani nepribiram furt cvicim proste porad stejne.Jak dlouho to clovek muze vydrzet?Regino tys to tak krasne napsala.Jakmile se clovek zacne libit sam sobe je na 90%vyhrano.To me rekla Jessika(ta psych)jen tak dalXenie vykasli se na rejpaly.Musim bezet mejte se krasne a mejme se rady.J.

regina (Ne, 25. 5. 2003 - 15:05)

Jo a jeste neco, Anny, myslim, ze si tu navody na hubnuti nedavame. Hubnuti tu prostupuje vsemi prispevky, jinak to asi na chatu anorekticek atd.. asi nebude, ale objevuje se tu spis ta touha po hubenost. Obcas sem sice naky trdlo napise, jak je nejlepsi se vyzvracet, ale na druhou stranu bych jako navod nebrala ty zdravotni problemy, ktere ppp doprovazi.Stejne tak by to mohl byt navod na studium, protoze se tu kazdy druhy musi na neco ucit.Mej seR.

regina (Ne, 25. 5. 2003 - 15:05)

Ahoj Anny,dik za podporu:)Zivot by se fakt mel prozit a ne se furt jenom na neco tesit. Nebudu ale pokrytec, dneska jsem videla spoluzacku ze zakladky a moc ji to sluselo, je hubena po tatovi, to se o me rict neda. Moje mama byla moc pekna zenska, vidim to na fotkach, rozhodne nejsem nastvana, ze jsem jeji dcera. Tata to samy, ale s jeho pritelkyni jsou takovy dva stastny burtici. Nelibi se mi predstava"starnout= tloustnout", zda se mi to nezodpovedny pristup ke svemu telu, nejaka harmonie by tu byt mela. Rovnovahu mezi telem a dusi uznavali uz stari Rimane.Na vsechno proste existuje hodne pohledu, tim padem si vsechno muzeme omluvit a vybrat si tu nejjednodussi cestu. Nevim, jestli je jednodussi smirit se sam se sebou a pak byt v pohode nebo si vytrpet cestu ke svemu snu a pak trpet dal, abych si tu iluzi udrzela.Doufam, ze se tu na me nebude nikdo zlobit za to, ze chci trochu zhubnout, ty pneumatiky se mi fakt nelibi a vadi mi pri cviceni. Ale nechci to za kazdou cenu, uz mam dost zvraceni. Skoncila jsem se zavislosti na cigaretach, tak se mi snad povede i tohle.Venku je krasne, doufam, ze nikdo ted nesedi doma u pocitace jako ja, ale vsichni se vali nekde u vody.Ach jo, ty prijimacky, ani se o tom nebudu rozepisovat.Tak pa paR.

1b4 (Ne, 25. 5. 2003 - 13:05)

Nebyl jsem tu tři měsíce a fakt teda docela koukám co píše Xenie. Pohoda :o) Naprostá, co víc na to říct.Anny bude líp! :o)Nepíšu to z nějakýho soucitu, prostě bude! Zaujalo mě, jak jsi psala, že jsi četla jenom ta čísla, co sem kdo napíše, protože to je snad jediný, co zase absolutně nečtu já. K čemu jsou čísla, co o nás řeknou? Celkem prd :o)Čau, Ondra

Anny (Ne, 25. 5. 2003 - 12:05)

Ahoj holky,už jsem tu nějakou dobu nebyla a pročítám si vaše příspěvky.Asi bych byla nějaký superman, kdybych přečetla všechny,ale jak si je tak pročítám pozoruju jenom jedno - ČÍSLA.Nebo kolik kdo toho snědl nebo alespoň mě připadá, že si tu někdy dáváte i návody nato jak zhubnout nebo naopak jak zvracet, ale možná je to jenom můj názor, nechci někoho urazit nebo tak.Sama mám anorexii a vím jaké peklo to je a taky vím jak mě čísla, kalorie ničí.Všichni říkají si vychrtlá a já si připadám nemožně tlustá a nemožně vlastně taky, mám pocit jako kdybych měla ještě zhubnout když tohle říkají.Teď jsem na mrtvém bodě - hledám cestu ven,ale A je silnější, každodenní brek, občas záchvat, kdy řvu...možná to nějaká zvás zná.Nejhorší je, že když už to vypadá dobře, tak nastane najednou obrovskej propad a já myslím na KONEC.Hospitalizace u mě nic nezlepšila a to jsem už byla 4 x hospitalizovaná- vždy "vykrmí", ale s psychikou už se nezabejvaj a to mě nahodí zpátky a A už startuje svůj motor a pomalu se rozjíždí.Mám sice psychiatra, ale je nemožnej nezabývá semnou, rpo něj sem jenom ten kdo mu vynáší peníze, funguje jenom na prášky.Jediný kdo mě drží je vynikající psycholog.Chápe mě a to je podstatné a myslím mít psychologa a najít toho ,který Vám vyhovuje je ZÁKLAD.Možná se stydíte, ale když jste spolu na stejné notě ten strach a obavy, stres,...opadne a to mi můžete věřit.A teď k dalšímu.Myslím, že Regina nebo kdo tu má těcj 168 cm a 62 kg.Víte, už ani nevím kdo to psal,psát že je to hodně mi připadá hloupé.Třeba to píše ten kdo je se sebou nespokojený a váží víc a to ho ničí a tak řekne tuhle hloupost, že je to dost.Vždyť i tabulky říkají, že je to normální a je hezký, že Regina je se sebou takhle spokojená to je potom jedno kolik kdo váží.Připadá mi rozumnej ten její poslední příspěvek.Napadá mě proč se tady bavit o váze a jídle, vžyť potom na to myslíme ještě víc.Jasně je rozumné si poradit to nikomu neberu,ale co taklhe o jinech věcech.Třeba co vás baví nebo bavilo nebo jak je pěkný, když je venku hezky, nebo o přírodě, zvířatech, hudbě..je široké spektrum.Teď nás třeba nic nebaví, tak třeba aspoň co by nás bavilo nebo jak na kluky.Ale je to jen můj názor, tak minebude vadit, když některá z Vás nebo některý nebudete souhlasit.Já vím je to každodenní boj a přemáhání, ale trocha rozptýlení a radosti by jistě pomohla.Mějte se moc hezky. Anny

Xenie (Ne, 25. 5. 2003 - 09:05)

Regino,muzu jeste neco rict?Mam kamaradku dost uspesnou modelku. Uspesnou nemyslim to, ze je topmodelka, ale na to, ze pri tom studuje a pracuje na plny uvazek a modelingu se venuje jen pro "kapesne" uspesna je. Je nejzadanejsi z agentury, casto zakazky odmita a je na kazdy prehlice a na fure kalendaru, nemluve o Parizi a Milane, kde jede kazdy prazdniny a vydela statisice. Vim, nejsou to miliony, ale na to, ze to dela jen pro zabavu a na par tydnu, je to dost.A ja mam od ni na karticce prezencni fotky i s vahou a mirama. Vcera jsem je nasla:vyska 179cm, vaha 75 kg. A treba si me zabijte, ale ona je fakt STHLA a obrovsky sexy. Jestli vam pripada tlusta, tak to bezte rict tem navrharum, co ji porad cpou na prehlidky a na ruzny kampane.Ja to nechapu, celej svet se uz asi zblaznil:-(. Nad obeznima lidma krcime rameny, ale stihlou holku povazujeme za tlustou. A ze ja nesnasim jak vypadam? No to jsem se nasmala :-)))))). Okolim jsem povazovana za strasne hezkou a memu priteli kamarad rekl "Kde jsi sbalil takovou kocku? ma tak nekdo stesti". Jestli tohle ma byt dukaz toho, jak jsem seredna, tak jsem asi tupa, ze v tom vidim komplimenty.A tyhle komplimenty me presvedcuji o tom, ze je mozny byt hezka a stihla a NORMALNE JIST A ZIT.Mimochodem, jeste k me postave - taky mam hodne svalu, protoze dost sportuju, takze mi vsichni hadaji mnohem mensi vahu nez 55 a jeste se mi nestalo (krome me matky, ktera ma v oblibe prave ony vychrtle modelky), ze by me nekdo nazval oplacanou ci dokonce tlustou.Ano, Regino, rekla jsi to dobre, citim to uplne presne: na to, abych byla stastna a hezka byt kost a kuze nepotrebuju. Plnohodnotnej zivot se da prozit i s normalni vahou.Jo, jeste posledni: z ceho Nezucastnena usuzuje, ze se doma nudim??? ja jsem rada, kdyz si na Doktorku vysetrim chvilku mezi prednaskama, doma, kdyz cekam na pritele, nebo u nej, kdyz on telefonuje. Jinak se spis muzu pretrhnout a rozhodne doma na zadku nelezim neplacu nad sebou a plavkam se taky nevyhybam, klidne se v nich pujdu projit pres celou Prahu.Xenie

hhhh (Ne, 25. 5. 2003 - 08:05)

ůů

regina (Ne, 25. 5. 2003 - 00:05)

Mile damy,konstatovani, ze vazim moc me teda z miry nevyvedla, nikomu jsem tu netvrdila, ze jsem hubena.Nepobezim zvracet jenom proto, ze tady Vladka s Nezucastnenou objevily Ameriku a chtely narodu sdelit, ze opravdu nejsem proutek a etericka bytustka. Na posouzeni vzhledu existuji ale ruzna meritka, navic precist si cisla a hned z toho "uhodnout", ze mam tezky kosti nebo treba velky prsa, to teda klobouk dolu.Navic hodne cvicim a mam svaly, coz se mi moc libi a svaly jak znamo vazi vic nez tuky. A kdyz jsme u tech cisel, mozna mam dokonce min, znami mi tech 62 neveri a doma vahu nemam.Bulimie mi zacala, kdyz jsem mela podstatne vic. Ted jsem na prirozene vaze, at delam co delam, dolu to jde vzdycky jen docasne. Nemyslim si, ze hubenost je vsechno, zivotu se nevyhybam a docela si uzivam, klukum se libim (i kdyz vztahy si nicim), jsem citliva a miluju hudbu, sex, mam pratele,nemam v hlave s prominutim nasrano, ..k zivotu proste clovek vychrtlej bejt nemusi. A ted proc bych chtela trochu zhubnout: moje vaha je sice normalni, ale pro me ne idealni. Takovych 55 by se mi libilo. Bavi me na sobe pracovat a kazdy chce byt lepsi nez je, lidstvo se tim dostava dal. Taky me obcas rozhodi, ze uz si neobliknu kalhoty, ktery jsem nosila v patnacti, dokazu se kvuli tomu na sebe nastvat, ale jsem stastna za chvile, kdy jsem sama se sebou spokojena. A to jsem zrovna ted.Zvracet chodim jen kdyz se prejim a to jeste ne pokazdy, i kdyz je to boj:(. Prejidam se, protoze mam cim. Tloustnuti je nemoc civilizace. Z obeznich Americanek, ktere zabiraji v autobuse 4 sedadla jednou prdeli je mi smutno a taky trochu spatne.Nutit lidi citit se provinile kvuli svemu vzhledu prostrednictvim homosexualnich navrharu a jejich modelek je dalsi zvrhly extrem. Fakt bych se chtela od toho teroru sebesledovani odprostit, doufam, ze se mi podari co nejdriv skoncovat s ppp(i kdyz to uplne nejde, vim)Dekuju vsem, kdo jeste maji zdravy rozum a nad mou vahou jim nepadaji oci z dulku. 62 je mozna "moc", ale nezmeni to nic na tom, ze jsem hezka holka.Dobrou

Reklama

Přidat komentář