Reklama

nahy chlapec

Dan (Út, 13. 7. 2021 - 18:07)

Já taky před mým bratrancem chodìm nahej
A dokonce my děláš masaž penisu

Návštěvník (Po, 9. 8. 2021 - 23:08)

To ti ho jako vyhoní nebo co ?

Návštěvník (Út, 10. 8. 2021 - 10:08)

Někteří starší kluci to rádi mladším dělají . Já šel z koupaliště a v parku proti mě parta starších kluků . Obestoupili mě a jestli už mám mrdku řekl jsem že nevím a jeden řekl tak se podíváme berte ho . Zatáhli mě tam mezi keře, tři mě drželi , nacpali mi do úst moje mokré plavky , stáhli mi kraťasy a jeden mi hned začal masírovat varlata a penis . Jeden měl v ruce mobil a zblízka to natáčel . Napřed mi ho dráždil pomalu a když se mi postavil tak zrychlil a tomu s mobilem řekl pořádně toč ať je to pěkně vidět . A za chvíli jsem stříkal až jsem přestal on mi ještě zmáčkl varlata až to zabolelo a řekl tak už víš že mrdku máš . Pustili mě a zdrhli .

Návštěvník (Út, 10. 8. 2021 - 10:08)

To muselo být hodně traumatizující. Jestli máš poruchy erekce a nedokážeš sám masturbovat, máš následky. Jestli je máš, tak se obrať na odborníky, psychology a sexuology, protože to je vážné a může to být trvalé.

Návštěvník (Út, 10. 8. 2021 - 10:08)

Když mi to udělali tak jsem se v tom křoví úplně třásl a chvíli trvalo než jsem si kraťasy natáhl a šel domů . Hrozně jsem se styděl a nic jsem nikomu neřekl a neřeknu . Ještě jsem sám nikdy nemasturboval . Bude mi v listopadu dvanáct a udělali mi to vloni .

Návštěvník (Út, 10. 8. 2021 - 10:08)

Musíš s tím za doktory. Zavolej na Linku bezpečí a tam ti anonymě poradí jak máš postupovat. Můžeš mít asexuální trvalé následky doživotně. Neoženíš se, nebudeš mít děti. V tvém věku už chlapci běžně masturbují. Jestli z tebe ti gauneři dostali semeno, do té doby jsi byl normální. Pokud se nechceš léčit, někde v klidu a bezpečí zkoušej masturbovat. Když dosáhneš ejekulace, bude vše v pořádku.

Návštěvník (Út, 10. 8. 2021 - 19:08)

Znásilnili ho . Já ho chápu vím o čem to je , skupina chlapů mě znásilnila i ten mobil jsem v ruce jednoho viděla . Někde cekni kravko a budeš na netu a potom si tě najdeme a to si teprve užiješ . Taky bych nerada vypovídala o tom co se mnou prováděli . Myslím , že většina holek to nenahlásí ze strachu a ze studu . Těžko je vypátrají a i kdyby . Na mě si potom budou ukazovat , hele to je ta znásilněná , jaké to bylo . Ne děkuji , nechci .

Návštěvník (Út, 10. 8. 2021 - 21:08)

Je to šílené, ale máš pravdu. Oběti, v těchto případech, bývají dehonestováni mnohem víc, než pachatelé. Mne znásilnili čtyři kolegové v práci. Nahlásila jsem to. Vyšetřování bylo ve smyslu, že jsem je k tomu vyzývavostí vyprovokovala úmyslně, že jsem si to taky užila a další perličky. Nakonec je odsoudili, protože uklízečka, která byla svědkem a také po ní sáhli, přesně popsala jak se to stalo. Dnes jsem za děvku, která připravila rodiny o živitele, jejich manželky mne napadají, veřejnost odsuzuje a já se budu muset odstěhovat jinam, protože to se nedá vydržet.

Návštěvník (Út, 10. 8. 2021 - 11:08)

Děkuji za rady , ale hrozně se stydím z očí do očí někomu vylíčit co a jak mi udělali . Dlouho mi trvalo než jsem se odhodlal svěřit se tady . Zkusím to zatím sám .

Martin (Út, 13. 7. 2021 - 19:07)

Kolik vám je

Marie (Ne, 22. 4. 2018 - 18:04)

Moc nahých kluků jsem naživo neviděla, ale když jsem byla tak ve 4 třídě tak jsme si hráli na zahradě u spoluzaka a najednou přišla jeho máma a sundala mu kratasy a slipy a mazala mu pindika jakousi masti. Moc jsem tehdy nechápala proč, ale asi to měl naordinovane od doktorky. Já se na to mohla dívat a byla jsem samozřejmě zvědavá na jeho penis. Od té doby jsem naživo uadnyho neviděla, teď je mi 15.

Tonda (Ne, 8. 4. 2018 - 15:04)

Já byl poprvé nahý před 2 holkama najednou když mi bylo asi 15 let. Byli jsme na jedné atletické soutezi, bylo to venku. Sel jsem na záchod a když jsem močil tak tam vtrhly 2 holky a koukaly se na mě. Pisoáry byly hned u dveri tak ani nemusely chodit daleko. Přej jsem se jim líbil a tak si na mě pocihaly až budu sám a sledovaly mě až na záchod. Byly docela hezky, ani mi to moc nevadilo. No konec koncu co jsem moh v ty chvili delat.Pak mě ještě přemlouvaly že byste se mohli sejit a já souhlasil. Vyslekl jsem se do naha u jedny z nich doma, bylo to docela fajn. Líbilo se mi to a jim určitě taky.

lukas 2 (So, 7. 4. 2018 - 16:04)

Jenom pro zajimavost.V te době jsem nevěděl,co to sex je.

lukas 2 (Pá, 6. 4. 2018 - 11:04)

To jsem rád,že nejsem sám,koho viděli spolužačky nahého.

x (Pá, 30. 3. 2018 - 14:03)

ve 4 letech už umí pustit...jako 6 letou holčičku poslat samotnou do sprch? S největší pravděpodobností tam zabloudí, něco ztratí, bude zmatená. To není jako se osprchovat doma, navíc musí i hlídat čas. Pokud má desetiletá stud, tak leda před stejně starými kluky, dospělí muži jí nevadí, zvl, když je zvyklá z domova na otce a na cizí pány ve sprše. Problém se studem mívají holky, co mají rodiče nudisty, tak některé ve 12,13 letech se začnou stydět a musí mít plavky. Pak je to za rok, dva přejde. Sprchy nejsou tak veřejné, není to jak být nahá celý den u vody.

x (Pá, 30. 3. 2018 - 14:03)

Tak to s tou vyzrálosti je...tak do 10 let bývají v pánských sprchách holky běžně. Obvykle mají v plaveckém řádu uvedeno, že se smí do 6 let, ale neřeší se ani 11 let. V 10 letech je trošku problém pustit dítě mezi cizí lidi. Jedna věc je, co dítě dokáže samo, ale pouštět ho samotné mezi cizí lidi, kde může zapomenout něco ve skříňce při odchodu, ztratit klíče atd, tak není tak jednoduché. Jiná věc je, že doma zvládá jít do koupelny sama, v prostředí kde je plno dospělých to je jiné. Holky v pánských sprchách nikdo neřeší, do 11 let určitě ne. Ale běžně bývají i kluci do 10 let v dámských sprchách. Ženám kluk ve sprše spíš vadí, jsou stydlivější. Ale kluci jsou méně vyspělí, jak v sexuální vývoji, tak i samostatnosti. Pro dospělé ženy to není zásadní problém, vadilo by to leda, kdyby nějaká paní měla podobně starou holčinu. Před dospělými se nestydí.

dítě (Pá, 30. 3. 2018 - 11:03)

ve 4 letech už umí pustit sprchu, případně požádat a ve sprchách si sundá mokré plavky a oblékne prádlo v pohodě. Bavíme se o veřejných sprchách, že. Dítě do plavek můžeš převlíct i v šatně, ten stud u malých dětí ještě není tak výrazný. A tu spruchu si dá, nebo mu někdo pomůže. Podle mě brát dítě / děvčátko/ do pánských sprch jen v batolecím věku.

T (Pá, 30. 3. 2018 - 11:03)

Mé dítě má 4 roky a ví,...Tak to s tou vyzrálosti je značně individuální. Pokud to tam v tom zákoně je takto napsané, tak je jeho porušování asi nepostihnutelne. Pochybuji že když přijde otec s dcerou do šatny že někdo zkoumá kolik je jí let (Teda pokud ji není 15). Ve 4 letech ještě není samostatná na to aby se sama pořádně osprchovala a převlékla. Naopak v 10 už ano. Ale mně osobně by to až zas tak nevadilo. Když by se jen mrkla ale necivela na mě jak na obrázek, tak OK. Myslím že naše soudnictví je už tak přetížené než aby řešilo toto. Teda pokud by tam došlo na nějaké osahávání či obtěžování tak je to něco jiného.

? (Pá, 30. 3. 2018 - 10:03)

je tam psáno, ohrožení...Mé dítě má 4 roky a ví, že že jsou mezi ženou a mužem rozdíly.

Martin (Pá, 30. 3. 2018 - 10:03)

je tam psáno, ohrožení mravní výchovy dětí pokud je dítě dostatečně vyzrálé aby bylo schopno pochopit rozdíly mezi muži a ženy .
Nějak tak to tam je

Reklama

Přidat komentář