Reklama

nahy chlapec

x (Pá, 30. 3. 2018 - 14:03)

Tak to s tou vyzrálosti je...tak do 10 let bývají v pánských sprchách holky běžně. Obvykle mají v plaveckém řádu uvedeno, že se smí do 6 let, ale neřeší se ani 11 let. V 10 letech je trošku problém pustit dítě mezi cizí lidi. Jedna věc je, co dítě dokáže samo, ale pouštět ho samotné mezi cizí lidi, kde může zapomenout něco ve skříňce při odchodu, ztratit klíče atd, tak není tak jednoduché. Jiná věc je, že doma zvládá jít do koupelny sama, v prostředí kde je plno dospělých to je jiné. Holky v pánských sprchách nikdo neřeší, do 11 let určitě ne. Ale běžně bývají i kluci do 10 let v dámských sprchách. Ženám kluk ve sprše spíš vadí, jsou stydlivější. Ale kluci jsou méně vyspělí, jak v sexuální vývoji, tak i samostatnosti. Pro dospělé ženy to není zásadní problém, vadilo by to leda, kdyby nějaká paní měla podobně starou holčinu. Před dospělými se nestydí.

dítě (Pá, 30. 3. 2018 - 11:03)

ve 4 letech už umí pustit sprchu, případně požádat a ve sprchách si sundá mokré plavky a oblékne prádlo v pohodě. Bavíme se o veřejných sprchách, že. Dítě do plavek můžeš převlíct i v šatně, ten stud u malých dětí ještě není tak výrazný. A tu spruchu si dá, nebo mu někdo pomůže. Podle mě brát dítě / děvčátko/ do pánských sprch jen v batolecím věku.

T (Pá, 30. 3. 2018 - 11:03)

Mé dítě má 4 roky a ví,...Tak to s tou vyzrálosti je značně individuální. Pokud to tam v tom zákoně je takto napsané, tak je jeho porušování asi nepostihnutelne. Pochybuji že když přijde otec s dcerou do šatny že někdo zkoumá kolik je jí let (Teda pokud ji není 15). Ve 4 letech ještě není samostatná na to aby se sama pořádně osprchovala a převlékla. Naopak v 10 už ano. Ale mně osobně by to až zas tak nevadilo. Když by se jen mrkla ale necivela na mě jak na obrázek, tak OK. Myslím že naše soudnictví je už tak přetížené než aby řešilo toto. Teda pokud by tam došlo na nějaké osahávání či obtěžování tak je to něco jiného.

? (Pá, 30. 3. 2018 - 10:03)

je tam psáno, ohrožení...Mé dítě má 4 roky a ví, že že jsou mezi ženou a mužem rozdíly.

Martin (Pá, 30. 3. 2018 - 10:03)

je tam psáno, ohrožení mravní výchovy dětí pokud je dítě dostatečně vyzrálé aby bylo schopno pochopit rozdíly mezi muži a ženy .
Nějak tak to tam je

Martin (Pá, 30. 3. 2018 - 09:03)

zákoně? je tam psáno, ohrožení mravní výchovy dětí pokud je dítě dostatečně vyzrálé aby bylo schopno pochopit rozdíly mezi muži a ženy .
Nějak tak to tam je

V jakém (Čt, 29. 3. 2018 - 23:03)

Mají je to v zákoně , je...zákoně?

Pavla (Čt, 29. 3. 2018 - 23:03)

Kolik ti bylo let, když tě...Mají je to v zákoně , je to do 8let max.

pro Terku (Čt, 29. 3. 2018 - 16:03)

Jo na plavání se taková...Kolik ti bylo let, když tě bral otec do šatny?
Byla zde zajímavá otázka, do jakého věku je to v pohodě. Nikde to nemají napsané v provozním řádu

Terka (Čt, 29. 3. 2018 - 08:03)

Ve 3.třídě když jsme...Jo na plavání se taková příležitost občas naskytne. Pamatuju si že asi ve 4. třídě jsme kluky směřovaly z chodby a čekaly až otevřou dveře do šatny. Jednou jsem jednoho spoluzaka viděla nahého. A pak taky kluka ve sprše když jsem šla do šatny s tátou. Trochu se styděl ale on mě taky viděl nahou.

lukáš 2 (Pá, 23. 3. 2018 - 12:03)

Ve 3.třídě když jsme chodili se školou na plavání tak jsme v šatně neměli žádnou stěnu tak se holky chodily dívat jak jsme na tom.To jsem byl asi poprve nahy pred holkama

adam (Čt, 8. 3. 2018 - 11:03)

Ja jsem bila na tyden u...je to v pohodě. :)

Chybí (Čt, 8. 3. 2018 - 06:03)

Mám jednoho vnuka,on je...ti pohlazení, proto jsi zlá. Protože ostatní ho mají

Steve (So, 3. 3. 2018 - 13:03)

my se nedávno zbavili plen...Tys taky měla pleny? :-D Hmm ... no píšeš MY.

Petr (So, 3. 3. 2018 - 00:03)

Evi určitě to bude dobře,také jsem běhal jako malý luk nahatý,byla to jiná doba,ale bylo to krásné.Petr

Eva (So, 3. 3. 2018 - 00:03)

my se nedávno zbavili plen (3,5)tak ho nechávám běhat v boxerkách ale přes léto nevidím problém aby byl nahý, dcera (5) teď chodí v bodyčku a přes léto bude jen v kalhotkách ať je opálená, jen do bazénu budou nahatí at dcera nedostane problémy se spodkem.
Jsou ještě malí na to aby se museli zahalovat.

Katka (Čt, 15. 2. 2018 - 16:02)

To je fakt, kluci se moc nestydí. Jednoho kamarada jsem poprosila jestli by mi neukázal svuj penis a ukázal ho bez problémů. Dokonce pak přede mnou pózoval nahý, a že prý ho to vzrušuje. Mohla jsem se ho i dotykat. Já bych se Teda před ním styděla kdyby mi řekl ať se svlecu.

T. S. (So, 3. 2. 2018 - 18:02)

Psal tu jeden mladík z...To je fakt ale pokud ty holky nebo kluci byli zvyklí se na nahotu jen po tom zápase ve sprse, tak to asi pro ně mohlo aspoň že začátku bejt zajímavý. Možná se i trochu před téma holkama někteří stydeli a pak si zvykli. Ale spíše se více stydí holky nez kluci ale asi jsou i výjimky.

Lukáš (So, 3. 2. 2018 - 08:02)

Máš pravdu. Ale i u těch...spíš se poměřují kdo je ve vyšším levelu nějaké střílečky

Tony (So, 3. 2. 2018 - 08:02)

Psal tu jeden mladík z naturistické rodiny, který je na tu nahotu doma navyklý - matka, sestra, teta, sestřenice - že pak nemá vůbec žádnou potřebu holky šmírovat.

Reklama

Přidat komentář