Reklama

odběr sperma u chlapce

ty moc nepoužív (Čt, 14. 3. 2013 - 15:03)

Vyprázdnění žláz jim...rozum, že ne?

Jarka (Čt, 14. 3. 2013 - 14:03)

Možná,že s tím...Vyprázdnění žláz jim opravdu neublíží.Ale pokud to někdo s nezletilým klukem provádí pro něčí pobavení,je to prasečina.I když třeba za peníze,také jde o to kdo inkasoval.

Vanda (Út, 12. 3. 2013 - 10:03)

Možná,že s tím...Alespoň nejsou kluci agresívní,když se jim to pořádně udělá.Ublížit jim to rozhodně nemůže.

Milča (Čt, 7. 3. 2013 - 12:03)

To už ani není...Možná,že s tím souhlasil,třeba za prachy.Divila by ses co si lidé nechají dělat za peníze pro něčí zvrhlou zábavu.

Xandra (Čt, 28. 2. 2013 - 11:02)

Je to pěkná čuňačina co...To už ani není čuňačina,ale sprostá a perverzní prasárna.Jiné pojmenování pro to nemám.Přivázat mladého kluka jako nějaké zvíře a pro zábavu z něho vypouštět semeno,to dokáží jen zvrhlé perverzačky.

Alča (Út, 26. 2. 2013 - 11:02)

Tak si to raději ani...Je to pěkná čuňačina co s tebou prováděli.Když z tebe sedmkrát vypustily semeno muselo to trvat déle.Tohle ti udělali jen pro zábavu.Odběr semene pro oplodnění ženy se provádí max 2x potom počet spermií v ejakulátu klesá.Ale,když už tě měli fixnutého,tak si vyzkoušeli kolikrát to z tebe vyjde.

Patrik (Po, 25. 2. 2013 - 16:02)

Tak si to raději ani...To jako sedmkrát se vystříkat to nevim jestli bych dokázal. A to ti ho klasiky honí nebo jak? a co pak s tím semenem dělaj?Představa hrozná.

Marcel (Po, 25. 2. 2013 - 10:02)

Vubec si to nedovedu...Tak si to raději ani nepředstavuj.Udělali mi bondáž,taky na všech čtyřech.Asi je to výhodná poloha,dráždí ti skrz konečník prostatu.Ze začátku to bylo docela příjemné,ale potom už ne.Podařilo se to těm potvorám sedmkrát a vůbec jim nevadilo,že jsem nechtěl.

kluk 19 (Ne, 17. 2. 2013 - 22:02)

takovi cokl kdyz zmokne to je...Vubec si to nedovedu představit, že by mě svázali a pak ze mě vypouštěli semeno třeba i pětkrát jak píše tina. Musí to být hrozné nevěřim tomu že se to tady u nás děje.

pn tucapy (Ne, 17. 2. 2013 - 01:02)

takovi cokl kdyz zmokne to je puch jak od ropuch.

K. (So, 16. 2. 2013 - 20:02)

Je to nechutné,ale dělá se...Hele úchyla. Ať se ti nezavaří pravačka.

Q (So, 16. 2. 2013 - 13:02)

Je to nechutné,ale dělá se...To "patnact mu nebylo" je pointa celeho tveho prispevku, ze jo.

Q (So, 16. 2. 2013 - 12:02)

Rozhodně bych...To jako myslis, ze pokud neco, tak treba gorila?

Tina (So, 16. 2. 2013 - 11:02)

Pokud někdo za každou cenu...Je to nechutné,ale dělá se to.Byla jsem na seanci,přivedli mladého kluka,patnáct mu nebylo.Svlékli ho a připoutali v poloze psa,přítomné dámy ho v rozkroku prosáhly.Potom uzavíraly sázky,kolikrát se asistentkám podaří vypustit z něho semeno,než se tzv.vysuší.Podařilo se to pětkrát,bylo to sice nechutné,ale vzrušující.

Marta (Pá, 15. 2. 2013 - 10:02)

Myslíš,že by tak mladým...Rozhodně bych neexperimentovala a nevstřikovala si do pochvy semeno desetiletého kluka.Nemůže být ještě zralé a je otázkou co z toho vzejde.Nemusí nic,ale kdo ví.

Lea (Čt, 14. 2. 2013 - 08:02)

Odběr spermatu je třeba...To je projev opravdu sadistických choutek.Nech se sám dobrovolně vykleštit,než někomu ublížíš.

Ivan Jonák (pod (St, 13. 2. 2013 - 21:02)

Odběr spermatu je třeba dělat pomocí kleštiček a nůžek. Toto nářadí je třeba předem řádně nabrousit. Sehnat si zkumavku a kompresor. Narvat do penisu 3 atmosféry a souběžně mu kleštěmi stiskat varlata. Nakonec mu ufiknout Dagoberta nůžkami a hodit to sežrat v zoo tygrům.

Lea (St, 13. 2. 2013 - 14:02)

Záleží kluk od kluka, u...Pokud někdo za každou cenu vypouští semeno z desetiletého kluka,je to fakt na hraně.Pokud to je z diagnostických důvodů,např.po úrazu,neníli v ejakulátu krev,je to na místě.Pokud bylo důvodem něčí sexuální uspokojení je to nechutné.

Jarka (St, 13. 2. 2013 - 10:02)

Záleží kluk od kluka, u...Myslíš,že by tak mladým hochem mohla být žena oplodněna,nebo je to ještě nezralé semeno.

Tom (Út, 12. 2. 2013 - 17:02)

Slyšela jsem,že...Záleží kluk od kluka, u některých ano, u některých ne. A i když ještě neměl orgasmus s výstřikem, může už sperma produkovat a dá se z něj dostat masáží prostaty.

Reklama

Přidat komentář