Reklama

cervene,modre trenky na telocviku,silonove gatky,spartakiada

Default User Image
Pavca (So, 23. 9. 2023 - 22:09)

a v jake tride? kontrola byla i na nastupu?

Zbyněk (Čt, 25. 11. 2010 - 13:11)

Souhlasím s Mirkem
červené trenky byly běžným prádlem a byly i pohodlné. V létě kluci lítali v trenkách normálně, to dnes kluka nepotkáš. byla to prostě jiná doba a jsem moc rád, že jsem ji zažil..

Vena (Ne, 14. 11. 2010 - 03:11)

Červené trenky?Pohoda.
Spartakiáda?Dřina,ale aspoň mojí maličkost to bavilo.

David (Ne, 14. 11. 2010 - 01:11)

Prosím, našli by se kluci mezi 15-25 lety, kteří by se nestyděli skamarádit se s gayem co má chuť zaběhat si venku na hrišti v krátkých červených adidaskách a bílém tílku...?
Moc bych to chtěl zkusit, jsem z Ostravy Hrabůvky a chci najít kámoše nebo i partu, které by nevadilo poznat takového tak trošku "exota". Nejsem žádný úchyl, jen mám takovou touhu, tak prosím ozvěte se!
David

Mirek (Po, 18. 10. 2010 - 14:10)

Já jsem nosil červený trenky celou základku a pak i na střední. V osmdesátých letech nosilo trenýrky ještě docela dost kluků, bylo to normální spodní prádlo. Pamatuju si, že jsem nic jinýho nenosil. Když jsme měli tělocvik, tak jsem se svlíknul do trenek, vzal triko a bylo to. Pokud jsem měl na sobě jiný trenky, tak jsem na ně natáhnul červený a šlo se cvičit. V červenejch trenýrkách jsme v létě normálně běhali i venku. Bylo to úplně běžný oblečení.

(Po, 18. 10. 2010 - 14:10)

Nevíte která firma by byla schopná ušít červené trenýrky které se kdysi nosily do tělocviku, tak do deseti kusů. Momentálně se dají sehnat jen tzv. spartakiádní trenýrky červené barvy.

Irena (Čt, 16. 9. 2010 - 06:09)

Já mám dvanactiletého syna a červený trenýrky nosí v létě na lítání venku.Jsou po starším synovi a vůbec mu to nevadí.

kp2 (Pá, 10. 9. 2010 - 21:09)

červené trenýrky u kluků...Ahoj Bětko, ozvi se mi prosím na mejl [email protected] rád bych s tebou pokecal

RITA (Čt, 9. 9. 2010 - 08:09)

ja jsem take nosívál modre... Já je dávám klukovi(13) na ven jsme na venkově tak v tom nevidím problém.Je jedno jestli přijde zamazaný v hočičích trenýrkách nebo v kratásech

Zvědavec (St, 8. 9. 2010 - 14:09)

Nu, proti gustu...

jiri (St, 8. 9. 2010 - 07:09)

ja jsem take nosívál modre trenyrky az do 15 let na telak do bazénu i na ven me to nevadílo a maminka me ti trenyrky kupovala v partijovce za 5 korun

Maja (St, 1. 9. 2010 - 22:09)

taktak když dnes vidím... a kde ste je sehnali? taky se o to ted snazim

jirka (Út, 3. 8. 2010 - 00:08)

AHOJ JIRKO.
Znovu se Ti...Ahoj,omlouvám se ale dlouho jsem tady nebyl.Takže pokud platí tvá poptávka tak napiš na [email protected]. Jirka

Jana (Ne, 25. 7. 2010 - 19:07)

v roce 1990 spartakiada...Spartakiáda v roce 1990 už nebyla, v dubnu 1990 ji oficiálně ČSTV zrušil. Místo toho proběhly na stadionu E.Rošického pouze Tělovýchovné slavnosti, odcvičily se zde skladby z plánované spartakiády, jenže účast byla značně omezená. Já jsem nacvičovala skladbu starších žákyň se švihadly a čevenobílými dresy a v květnu nám ve škole řekli, že je spartakiáda zrušená, takže od nás do Prahy nikdo nejel. Moje poslední vystoupení bylo v dubnu na okresní spartakiádě v Příbrami. Pak už nebylo nic.

Majka (St, 21. 7. 2010 - 22:07)

Tak si tady pročítám...v roce 1990 spartakiada ještě byla já jí cvičila a dokonce jsem se dostala na štvanici strahov byl tenkrát zavřený a cvičila jsem spartakiadu se švihadlem a ráda na to vzpomínám

bětka (St, 21. 7. 2010 - 15:07)

červené trenýrky u kluků na tělocvik byly slušivé a v pubertě jsme se dohadovaly komu už rostou chlupy a komu ne a který kluk má slipy.

Acoustic Qualit (Ne, 27. 6. 2010 - 09:06)

Tak si tady pročítám...Já rozhodně také spartakiády neodsuzuju, taky jsem v roce 1985 nacvičoval, no a bohužel také dál než na okresní, jsem se nedostal.
Řekl bych, že Poupata jsou asi nejznámější a nejoblíbenější skladbou spartakiády 1985, protože když dnes v televizi běží různé pořady o spartakiádě, tak tam vždy jsou ukázky z vystoupení Poupat, nebo vojáků, ale to, že skladeb bylo celkem 15 je podle mě dnes dost neprávem opomíjené.

akustik (Čt, 24. 6. 2010 - 23:06)

Pokud jsem se někoho dotkl,tak se omlouvám.Já si nezačal.Já jsem sem jen napsal a to ostatní bych nenapsal,nebýt prudičů,kteří jsou mnohem horší úchylové,opilci a násilníci.V mých letechto co jsem napsal není nic neobvyklého,když v tom poznám zalíbení v mých dcerách a samy mi dávali své staré modré trenýrky jako hadry do garáže.Nedalo se tomu odolat.

Mara (Čt, 24. 6. 2010 - 21:06)

Ten kdo holčičí trenýrky nenosil ani nemůže vědět jak to chutná a pod nima ještě kalhotky.Ja je měl u tety až do 7 třídy a nebylo to nic špatného.

Jana (Čt, 24. 6. 2010 - 13:06)

Tak si tady pročítám příspěvky v diskuzi a nestačím se divit, jak může být někdo tak hloupý a zároveň i sprostý, jako akustik. Napřed jsem si myslela, že to píše nějaký přihlouplý nadržený zakomplexovaný puberťák, ale jestli je mu doopravdy 50 let, tak by se měl spíš hluboce stydět. Ale i takoví jsou bohužel mezi námi. :-((
Ale abych se vrátila k tomu, proč sem píšu - cvičila jsem na spartakiádě v roce 1985 Poupata, ale na Strahov jsem se bohužel nedostala, jen na okresní spartakiádu, ale i tak na to moc ráda vzpomínám a to i navzdory dnešním negativním všeobecným názorům na spartakiády. Mě naopak moc mrzí, že se zrušily, nacvičovala jsem pak i za dorostenky v roce 1990, ale už se pak stoplo a byla to škoda, protože už to bylo také nacvičené, tak se to mohlo nechat dojet až do konce.

Reklama

Přidat komentář