Reklama

cervene,modre trenky na telocviku,silonove gatky,spartakiada

mistr (Po, 4. 1. 2010 - 18:01)

KDO shání?
tady je příležitost na aukci a jsem zvědavý, kam se to dostane...
http://cm.aukro.cz/item873614542_modre_trenyrky_s_kapsickou_3_ks.html#gallery

ytyyslavek@sezn (Pá, 1. 1. 2010 - 09:01)

Dámy a pánové,modrých dívčích...muzes nejaky trenyrky prodat nebo vymenit

Karel (Čt, 4. 4. 2013 - 10:04)

Může mi někdo,kdo pamatuje dmt z jakého materiálu krom bavlněných se ještě případně dělali.To samé i střihu a odstínů.Děkuji

miloslav (St, 3. 4. 2013 - 10:04)

sháním dmt tyrkysově modré vel.44-48 s materiálem silon-polyester i běžné bavlněné světle modré.Mohou být i obnošené [email protected] Děkuji

Jirka (Út, 19. 3. 2013 - 11:03)

Jedny trenýrky jsou již prodané, ale jdeny ještě zbývají. Mají vytahanou gumu v pase, ale s tím si šikovná švadlenka poradí. Byly by za 20 Kč + poštovné a balné, celkem tedy 61 Kč.

Jirka (Pá, 15. 3. 2013 - 12:03)

Pro případné zájemce mám k dispozici jedny až dvoje modré trenýrky (jedny si již zamluvil zájemce, ale vypadá to, že z toho asi sejde), u nichž si nejsem zcela jist velikostí, ale jedná se pravděpodobně o vel. 42. Obdržel jsem je před několika dny a jsou mi malé, proto bych je rád nabídl někomu jinému. Jsou obnošené (ne ode mě) a jedny mají vytahanou gumu v pase, ale jsou zachovalé a neroztrhané. Na požádání mohu zaslat jejich fotografie zepředu a zezadu. Byly by po 20 korunách za kus + poštovné. Případní zájemci ať napíšou na adresu [email protected]. Já se ozvu při nejbližší návštěvě počítače.

Ahoj!

Pred pár dňami sa mi podarilo získať cez portál Aukro.cz 10 exemplárov červených "trenclov". Klasických, aké sme, ako chalani nosili bežne, ako spodné prádlo a skoro všetci v nich cvičili na telesnej výchove.
Mám z toho radosť. Dnes sa už nedajú voľne kúpiť, a tak som po ponuke, na ktorú som nečakane narazil siahol.
Červené trenky som nosil aj na strednej škole. Z chalanov som tak cvičieval tuším len sám. Väčšina spolužiakov sa prezliekala do bermudov. Ja som si úbor nenosil.
Mimochodom, chlapík, ktorý "červeňásky" predával mal "na sklade" 25 kusov. Ja som si z nich vzal 10. Možno mu ešte nejaké zostali.

Pááá... K

milan (Čt, 24. 1. 2013 - 14:01)

jsem rovněž uživatelem dmt a rád by jsem se poznal touto cestou s ženou která je také rada nosí a rád by jsem v ní našel dobrou kamarádku,přítelkyni do nepohody tzv.Může být úplně obyčejná,pohodová a příjemná se zájmem o foto,kolo,přírodu,zvířata a td.od 37-45let štíhlejší.Je mi 50 let,ale i v těchto letech může mít každý někoho k sobě na koho se může obrátit a nikdy nezradí v každé chvilce jak těžší poradí a má uznání.
měla by jsi být z Východních Čech nejlépe.
chcešli,tak napiš.Milan

pro jirku obdiv (Út, 8. 1. 2013 - 14:01)

Já bych byl taky rád, kdyby...Pane Jirko,napište nám na adresu [email protected] nemůžeme Vám odeslat naši zprávu.Jestli máte dodře adresu tam uvedenou

to: cvicenec (So, 5. 1. 2013 - 21:01)

Má tady někdo zkušenost s...napis mi na [email protected]

cvičenec (Pá, 4. 1. 2013 - 22:01)

Má tady někdo zkušenost s ponížením v hodinách tělocviku jako já?
Koncem osmé třídy v r. 1994 jsem náhradou za zrušenou zdravotní TV často cvičil s jedním problémovým spolužákem, kterého mi přidělila učitelka tělocviku kvůli lékařským zprávám od obvoďačky, co mi zjistila skoliózu. Ten kluk - Michal, co se mnou musel za trest cvičit, chtěl samo sebou radši hrát s ostatníma klukama fotbal, a tak mě nenáviděl, nutil mě dělat leh-sedy bez odpočinku třeba 10minut vkuse, pokud měl jistotu, že si toho učitelka nevšímá. V té době už se na tělocvik tolerovaly delší kraťasy a barevné triko jako dneska - no, asi dva tři kluci nosili kratší adidasky. Ale bavlněné červené trenky s bílým tílkem jsem měl jenom já.
Když byl tělák ráno na sedm, tak to bylo v poho, ale někdy jsme ho měli až poslední hodinu a to bylo horší... Jednou, ke konci školního roku mě Michal přinutil čekat před šatnou až se ostatní kluci převlečou a odejdou. Pak mě dostrkal do šatny a musel jsem si lehnout na břicho. Sám se převlékl do džínsů a tenisek, vykouknul ze dveří jestli nejde učitelka a svou botou mi přitlačil hlavu až k podlaze. Řekl mi, že červené trenky může na tělák nosit jenom teplouš, ale že to ze mě dostane a dál mě nutil dělat kliky a sklapovačky. Snad ten strach z něho, nebo to, že jsem pod těma trenkama nic neměl, udělalo svoje a já dostal poprvé v životě erekci. Naštěstí dřív, než si toho stačil Michal všimnout, ozvala se z chodby učitelka... Michal okamžitě vystřelil z šatny, já se rychle převlík a nechápavě zíral, co se to vlastně stalo...

Renata (Čt, 6. 12. 2012 - 14:12)

červené trenky kluci nosili rádi a já bych to zavedla i dnes.Prádlo bylo vzdušné, sálo a vše v pohodě

sokolnici (St, 5. 12. 2012 - 12:12)

zajímalo by nás v jakém provedení,střihu,barvy odstíny modré i jiné včetně druhů materiálu byly vyráběny. děkujeme

Venceslav (Čt, 15. 11. 2012 - 17:11)

k modrym trenkam a bilym trikum jeste i bile podkolenky.

(Čt, 15. 11. 2012 - 15:11)

http://www.textilnivyroba.bruntal.com/

(Čt, 15. 11. 2012 - 15:11)

http://obchod.sokol.eu/sokolska-prodejna/textil/sportovni/1552-2/trenky-panske

petr (Čt, 8. 11. 2012 - 23:11)

červené trenýrky nosili...Ja jsem chodil na zakladku v osmdesatych letech a u nas ve tride to bylo tak, ze pulka kluku nosila cerveny trenyrky a pulka byli slipari. Na telak jsme ale museli mit jednotky ubor- bily tricko a cerveny trencle.

c.trenky (Čt, 25. 10. 2012 - 22:10)

ahoj a kde by som teda mohol...Ja jedny cervene trenky v.170 mam, aj by som ich vymenil za nejake o cislo vecsie. su celkom nove napis na [email protected]

Braňo (Po, 22. 10. 2012 - 16:10)

Já s přítelkyní si modré...ahoj a kde by som teda mohol zohna5 červené trenky ? veľ.cca 170 ,47 ?Ďakujem

geor (Čt, 18. 10. 2012 - 00:10)

My holky jsme mívaly bílá...Ahojky já kdybych mohl tak bych nosil ty tepláky s poutky pod patu ještě dnes a tak jsem si alespon koupil kalhot na kolo co ty poutka mají a je to pohoda.

Reklama

Přidat komentář