Reklama

cervene,modre trenky na telocviku,silonove gatky,spartakiada

Štěpánka Fialov (St, 25. 7. 2012 - 14:07)

Prosím Vás shánim klasicke modré dámské trenky jak se nosily dřív na Tv ve školách v 80. letech byly modré s kapsou vzadu potřebuju je nutně sehnat ,nevíte někdo ,kam se mám obrátit ? Děkuji muj email je [email protected]

červenotrenkař (So, 21. 7. 2012 - 10:07)

jsem fanda červených trenýrek.daly by se koupit?případně nemáte nějaké po synech ,klidně i vybledlé,použité,prostě červená klasika

miloslav (So, 7. 7. 2012 - 08:07)

Sdílím plně Váš názor,jáí je nosím také jako spodní prádlo i plavky po venku běžně už od dětství v různých odstínech modré a střizích.Vše jsem nosil po stzarších sestrách a byly to vlastně předchůdci slipů a přechodový typ na ně.Jsou ale lepší než slipy i běžné trenýrky a osvědčili se nejlépe,stejně jako je dost žen a dívek co nosí pánské slipy,trenky a boxerky,není to nic zvláštního.Co komu vyhovuje tak ať si nosí.Mioslav

xxx (Čt, 5. 7. 2012 - 09:07)

Viete co?Skuste stranku www.puojd.sk.Tam v ponuke najdete MT.

Jirka (St, 4. 7. 2012 - 14:07)

Napište do vyhledávače...Já bych byl taky rád, kdyby se u nás modré trenýrky začaly opět vyrábět a byly opět běžně k dostání. Jako dítě jsem je nosil místo plavek a cítil jsem se v nich moc příjemně. Po delší době jsem si opět nějaké pořídil na nošení, ale jak už to bývá, ani trenýrky nejsou věčné, a teď už mi zbývají jen jedny poslední.
Rád bych si také dopisoval a vyměňoval fotky s někým, kdo má rád MT, a kdyby to byla žena, tím lépe. Dopisuji si se dvěma lidmi, ale nikdo z nich se mi již delší dobu neozval. Má adresa je Obdivovatel. [email protected].

blue gym knicke (St, 27. 6. 2012 - 20:06)

Napište do vyhledávače výše uvedená slova a uvidíte, co se bude dít. Dostanete se na stránky většinou ve staré dobré anglii, kde se zdá jsou modré školní trenýrky stále populární. Materiály jsou různé, bavlna i elestan, jen chybí kapsička. Pokud je někdo zakoupíte dejte informaci, jaká je kvalita. oslovil jsem několik firem v česku s výrobou. Výsledky zveřejním. Potřeboval bych ale mít od vás zpětné info, jaký by byl zájem. Tak pište na [email protected]

Franta (Po, 25. 6. 2012 - 21:06)

Nezaznamenal jsem žádnou odezvu na nabídku zajištění výroby klasických modrých trenýrek. Zatím tedy nic nerozjíždím. Chci ale nějaké nechat vyrobit pro svou přítelkyni. Volil bych ale dnešní sportovní materiály (více elastanu), např. pro volejbalové trenýrky. Střih a provedení chci zachovat.

Miloslav a Regi (Po, 18. 6. 2012 - 14:06)

Já s přítelkyní si modré...Dobrý den,tak to mi si s partnerkou také užíváme.Jaké máte vel.těch trenýrek?Sháníme je i na výměnu a jestli máte vel. 46 až 48 rádi by jsme je koupili a vyměnili i případně za jiné vel.chceteli a máte zájem.My by jsme potřebovali světle,bledě modré i tyrkysové.Už nám dosluhují a je problém je sehnat,zdravíme Vás i partnerku

Franta (So, 16. 6. 2012 - 21:06)

Já s přítelkyní si modré školní trenýrky s kapsou také užíváme.
Zařídí už konečně někdo jejich výrobu? Myslím, že odbyt by byl. nebo se do toho mám pustit sám.
Červené pánské nejsou problém, ty se vyrábějí...

Věra (St, 13. 6. 2012 - 12:06)

Dobrý den,sháníme dámské plavkové trenýrky tyrkysově modré s kapsičkou vzadu a bílou všitou vložkou v rozkroku.Dále klasické bavlněné světle,bledě modré co byly na tělocvik od vel.46-50.Děkujeme,[email protected]

jana a milan (Út, 5. 6. 2012 - 13:06)

Zdravím, sháním úplně to...Paní Pavlo,napište nám sms na č.721581256 nebo volejte ráno od 8.00 do 20.00.Něco by se našlo a snad se domluvíme ohledně těch DMT.S pozdravem.Milan a Věra

vvv (Čt, 31. 5. 2012 - 16:05)

Zdravím, sháním úplně to...Nikdo se neozval:(

Pavla S. (Čt, 31. 5. 2012 - 12:05)

Zdravím, náhodou neměl...Zdravím, sháním úplně to samé...:-) na zítřek... náhodou, neozvalo se Vám více nabídek, že byste mi doporučil, kdyby jste už pořídil...

Děkuji.... [email protected]

miloš (Po, 21. 5. 2012 - 12:05)

Sháním DMT MATERIÁL BAVLNA-POLYESTER TYRKYSOVĚ MODRÉ VE VEL.44-48.DĚKUJI

Mirek (Ne, 20. 5. 2012 - 16:05)

Je toto k dostání i mimo...Ještě dodatek - není tu někde zdatná švadlena co ušije DMT dle vzorové velikosti?

Mirek (Ne, 20. 5. 2012 - 16:05)

...Je toto k dostání i mimo aukro? Nějak si s tím nerozumím. Pls,kdo by jste měli 4-5 ks DMT velikostí dívčí 160-164 a dámské 44 dejte mi vědět na [email protected]
Za slušnou cenu nebo výměnu za menší.Přítelkyně mi sice darovala pár kusů nicméně ty jsou na děcka 8-10 let. To by moje koc na sebe neoblíkla. Dík.

vvv (Čt, 17. 5. 2012 - 14:05)

Zdravím, náhodou neměl byste někdo klasické červené trenýrky,co se za starých dob nosily na tělocviku (velikost L) nebo tepláky na gumu? (také oldschool) (velikost L,M).díky moc

fff (Út, 8. 5. 2012 - 21:05)

http://aukro.cz/5x-retro-damske-divci-modre-trenyrky-na-telocvik-i2330247857.html

Pavel (Út, 8. 5. 2012 - 13:05)

klasické červené trenky... reaguji na komentář Juliány ze dne 7.4.2012,červené trenýrky jsou super,dodnes je běžně nosím.Myslím,že měly zůstat na tělocvik.Můj e-mail je [email protected] .

juliána (So, 7. 4. 2012 - 19:04)

klasické červené trenky tak na 14 let nkdo nemá?Nevadí ani použité a seprané

Reklama

Přidat komentář