Reklama

ANTIDEPRESIVA tloustnutí a hubnutí - věčný boj?

blanka (So, 28. 11. 2020 - 14:11)

Anafranil strašně po něm přibírám.Jste na tom někdo také tak?

Petr (Čt, 21. 4. 2011 - 22:04)

PANÍ DOKTORKA, KOTASKOVA MI...Souhlasim je to jen o penězich od farmateutickych společnosti a jen nas držet zdrogovany :-)

Petr (Čt, 21. 4. 2011 - 22:04)

Ahoj lékařka mi předepsala...Tak Fluoxetin je lek na bulimii na přejidani tedy při višim davkovani.
Mě pomohl trochu jsem zhubnul ale pak zas přbral trochu.Lečim se 6let na OCD a přbral jsem celkově na lecich 30kg. Ja už lekum nevěřim chci se dat jinou cestou a zhubnout ale spon 20kg. Přeju všem hodně štěsti. Je Peklo když leky pomužou ale jine spusoby. Hodně štěsti všem.

Silva (St, 9. 3. 2011 - 18:03)

Ahoj lékařka mi předepsala Fluoxetin - ratiopharm nemáte někdo zkušenost s tímto AD ? Napsala mi to proto, že jsem obézní a mám sklony k depresi.Tak kdyby jste měl někdo zkušenosti napište...

Anita (Pá, 4. 2. 2011 - 12:02)

Existují vůbec nějaká...Na deprese se léčím již 20 let. Když jsem onemocněla vážila jsem 52 kg a měla mindrák, že jsem hubená. Dnes bjuju s hladovkou abych se udržela do 100 kg. V posledních letech užíván Argofa(velaxin, venlafaxin).Léky působí zklidnění psychiky ale také způmaluje metabolismus a nechtěně nabíváme na hmotnosti. A ať mi někdo tvrdí, že se přejídám.

Reklama

Přidat komentář