Reklama

MMS - Jim Humble

Petra (Čt, 27. 1. 2011 - 07:01)

Humble je možná cvok, ale...Tak pro mě je to teda s podivem, protože chlamydiovou infekci dle lékařů prodělá v životě asi 80% veškeré populace. Tak že by na takovou banalitu MMS nezabralo? Tak potom tyhle řeči nejsou pravda: "Prý ale v současné době neexistuje nemoc, na kterou by to nezabralo. Od chřipky, /prý ji to odstraní do druhého dne/ po všechny rakoviny a dokonce prý i HIV a Herpes."
Jak bys teda chlamydie alternativně léčil?

!!!! (St, 26. 1. 2011 - 22:01)

Humble tvrdí,že na něco přišel.Důkaz nula. Jeho historky,kde a jak působil,snůška lží. Je stejně zajímavé, jak se určité skupině lidí dá namluvit zcela cokoliv....co asi bude po MMS?

Honza (St, 26. 1. 2011 - 21:01)

Co tvrdí Humble je zcela...Humble je možná cvok, ale přišel na perfektní věc.
Jinak to, že MMS nepomohlo na chlamidie a boreliozu věřím, ale jek psal alt1 je třeba to brát komplexně a ne si vzít MMS a to mě uzdraví.
Tzn. vyčistit se (střeva, játra, ledviny, ...) a pak MMS. Taky to není ze dne na den.
Chlamidie bych alternativně léčil jinak.

!!!! (St, 26. 1. 2011 - 14:01)

Co tvrdí Humble je zcela nepodstatné, ten člověk je evidentně cvok, takový Baron Prášil

alt1 (St, 26. 1. 2011 - 14:01)

Tak to by mě teda zajímalo...Důvody, které tu uváděl Objektivní, nepovažuju za seriozní. To, že jsi MMS zkusila a nepomohlo to, za podstatný důvod, abys hledala dál, považuju. Někomu to na nějaké problémy pomohlo, tobě ne.

Já preferuju především změnu životosprávy směrem k syrové stravě, detoxikaci na bázi čištění střev a jater a hladovku, to mám opravdu ověřené. Myslím si, že v mnoha případech nepomůže nic, pokud člověk nesáhne na svůj jídelníček, ať už to je MMS nebo léky.

pro Petru (St, 26. 1. 2011 - 14:01)

Chyba je v tom, že věříte MMS, ač je to nesmysl
na chlamydie si najděte dobrého doktora

Petra (St, 26. 1. 2011 - 13:01)

Já jsem MMS zkoušela...Tak to by mě teda zajímalo co jsem dělala špatně, vyléčí to i rakovinu, a na mé potíže - chronická únava způsobená zřejmě chlamydiovou infekcí to nepomohlo vůbec. Člověk když se rozhodne to vyzkoušet tak proto že nepomáhají třeba ani antibiotika. A mojí kamarádce s prokázanou chronickou boreliozou to taky vůbec nepomohlo. :-( Tak kde je chyba?

alt1 (St, 26. 1. 2011 - 12:01)

Optimální varianta...Objektivní, pokud opravdu nechápeš, proč MMS neprojde takzvaným řádným testováním, tak je to fakt smutné. Ale rád ti to prozradím, je to proto, že takzvané řadné testování stojí pro alternativu nepředstavitelné peníze a pro zdraví lidí je to stejně k ničemu, protože testování platí a zadává výrobce a zadá ho jen tomu, o kom ví, že výrobek doporučí, i když má řadu negativních vedlejších účinků, viz příbalové letáčky.

Jinak na stejném principu jsou nyní zakazovány i další prostředky alternativní medicíny, například tisíce let používané léčivé byliny. Na rozdíl od prokazatelně škodlivých výrobků jako jsou cigarety, kde stačí napsat nějaký žvást o tom, že to nedoporučuje ministr zravotnictví a nikdo to nezakáže, protože celá strostlivost medicíny o zraví je jen o penězích.

A nechapu, co ti vadi na tom, že je MMS podobné SAVU, když je SAVO jedním z nejlepších prostředků likvidace bakterií. Je možná pravda, že likviduje i ty dobré bakterie, ale antibiotika dělají totéž. Navíc Humble tvrdí, že MMS neprojde do střeva, takže možná těm hodným bakteriím nevadí.

A jak tady pořád píší takzvaní skeptici, že je MMS na čištění bazénu, určitě si nedovolejí obdobné akce proti známému léku Warfarin, který vznikl z jedu na krysy.

Přeju hodně zdraví vám všem, ať už užíváte alternativní čistič bazénu nebo oficiální jed na krysy nebo cokoliv jiného:-)))

Objektivní (St, 26. 1. 2011 - 10:01)

:-) vždy je jednodušší... Optimální varianta obecně by měla být variantou řádně testovanou a prověřenou.
MMS testovaná ani prověřená není.
Určitě nemohu uvěřit tomu, že mám používat prostředek podobný SAVU pro léčbu onemocnění. Prostě to je nehorázná blbost a není to nic o alternativě. Bohužel jsou lidé, kteří uvěří všemu, každé hlouposti...
Proč tato metoda MMS neprojde řádným a kvalitním testováním a průzkumem ???
Takto se stala pouze metodou pokusů a omylů, které mohou nechat na zdraví neodstranitelné následky.

Y1 (St, 26. 1. 2011 - 10:01)

je vždycky legrace. Ve...:-) vždy je jednodušší kritizovat než se zamyslet a pokusit se předložit optimálnější alternativu :-)

Na sysifos.cz (Út, 25. 1. 2011 - 22:01)

...je vždycky legrace. Ve výše uvedeném článku se píše, že "„Medicínsko-farmaceutický komplex“ Humbleovu zázračnou léčbu odmítá akceptovat. Kam Humble přijde, tam následuje protiútok a výhrůžky ze strany lékařů i farmaceutických firem, ale také ze strany státního lékového dozoru.". To, že tuto léčbu akceptují nemocní skeptiky nezajímá.

Bylo by mi sympatičtější, kdyby se medicínsko-farmaceutický komplex zamyslel, proč se musejí lidi uchylovat k MMS a dalším alternativním prostředkům, přestože si platějí zdravotní pojistění. A místo jejich napadání zlepšil svou léčbu tak, aby nikdo MMS nepotřeboval. Ale asi je snazší napadat alternativu, než něco zlepšovat.

MMS (Út, 25. 1. 2011 - 20:01)

http://www.sysifos.cz/index.php?id=vypis&sec=1269986904

Y1 (Út, 25. 1. 2011 - 13:01)

Obvyklé bláboly prodejců...Zdravím, každý přece může mít svůj názor a proč někoho nazývat fanatikem jen proto, že má odlišný pohled od mého. To co je pro někoho blábol může být pro druhého důležité a pokud to pro mne blábol je, tak proč se toho všímáš? Nebo ti dělá dobře ostatní urážet? Vypadá to že ano. Mimochodem co se hrabivosti týče mms je, pro info, 400,- za litr a půl což je zásoba na cca 10 let a kolik dají lidé za běžné léky za takovou dobu? To ať si každý spočítá podle sebe :-).

kšeft (Út, 25. 1. 2011 - 13:01)

Obvyklé bláboly prodejců zázraků a kravin pokud někdo začne do zázraků dloubat..
to se přece nesmí kritizovat podvodné kšefty, každý kdo to dělá, zaslouží psychologa
:-)))

kšefte (Út, 25. 1. 2011 - 12:01)

Proč nějaké alopatie, ty...obecně je určitě dobře doktorům se vyhýbat, v tom máš pravdu, ale pokud bys našel dobrého psychologa, tak bys to mohl zkusit. Ty tvé nesmysly co tu píšeš o kšeftech s MMS mohou znamenat počátek vážnějších potíží. A nejlepší je něco s tím dělat hned v zárodku. Ale je to samozřejmě na tobě.

kšeft (Po, 24. 1. 2011 - 23:01)

Proč nějaké alopatie, ty fanatiku? Neschopenka jedna za posledních 10 let, atd. kvůli tomu, že neblbnu s MMS a jinejma kravinama, tak z toho neplyne, že lítám po doktorech.

kšeft (Po, 24. 1. 2011 - 22:01)

Všechny tyhle kraviny mají...A takto moudře promluvil fanatik alopatie...

kšeft (Pá, 21. 1. 2011 - 14:01)

Všechny tyhle kraviny mají v pozadí kšeft (a blbost kupujících). Těch blbostí za posledních 20 let (občas o dříve) byly tuny. No a k tomu fanatismus...

Já osobně (Pá, 21. 1. 2011 - 14:01)

Možná si z toho někdo...v MMS žádný zvláštní kšef nevidím, jenom čistou hloupost. Možná pan Humble vydělává na knížkách, ale jinak nikoho z téhle debaty nijak nepodezírám, že by to propagoval z prospěchu. Možná se ti objevila dealerka Humbleových knížek. Ale jinak je to čistě jenom hloupost, nic víc. Nebo radši řekněme naivita, aby se nikdo neurazil.

Honza (Pá, 21. 1. 2011 - 14:01)

Možná si z toho někdo udělal kšeft, ale seženeš i jinde. Jeden litr chloritanu + odpovídající množství aktivátoru + poštovné dnes seženeš za 200 Kč. To je množství na celý život a ještě pozůstalým zbude.
To se vám zdá hodně ???

Reklama

Přidat komentář