Reklama

Společné sprchy

Dana (Ne, 19. 2. 2012 - 12:02)

jednou za čas si můžeš pochvu vypláchnout,to ti neuškodí

Jitka (Út, 14. 2. 2012 - 19:02)

Mě se stydké pysky neotvírají ale vadí mi že je mám tmavě fialové,poraďte jde to odstranit,já se za to stydím.Budu vděčná za každou odpověď.

Honza (Út, 14. 2. 2012 - 17:02)

Nevím v čem je problem...Taky to někdy ani nevnímám, když se v bázénu sprchuju a kolikrát mám žálud staženej celej je to uplně normální.

Seli (Út, 14. 2. 2012 - 17:02)

Nevím v čem je problem když se ti ve sprchách nebo v saune rozevírají pysky.Přítel si ve spol. sprchách stahuje předkožku ze žaludu a nikdo se nad tim nepohoršuje.ˇZalud jako žalud.Když se některá podívá tak co.

Olča (Út, 14. 2. 2012 - 16:02)

Mě se pysky rozevírají a vůbec mi to nevadí,tak jako je klukům některým vidět celý žalud.Když dáš nohy k sobě tak se pysky zavřou ,nevím v čem je problem,klukům se to líbí.

Jana (Ne, 16. 10. 2011 - 11:10)

Mě se zdá že problem pysků je závist některých žen že mají pysky malé.

Věrča (Ne, 3. 7. 2011 - 12:07)

Hele blbko, když už tady...Anonymko tobě se samozřejmě pysky nerozevírají a kdyby tak si tam dej kolíček na prádlo.

Jana (So, 2. 7. 2011 - 09:07)

Pochva se vyplachovat nemá ale vrchní mytí je nutnost aby nevznikal bílý povlak.

Jitka (So, 2. 7. 2011 - 09:07)

Společné sprchy v sauně...Nevím co je na tom si ve společných sprchach umyt pipi a vyplácnout si pysky.Vypláchnout kundí sýr.

já sem bil v sp (Út, 1. 3. 2011 - 20:03)

Hele blbko, když už tady...bili tam i žínky, mrskal sem si klacek jako diví, semenko lýtalo na včechni strani.

lída (Ne, 12. 12. 2021 - 17:12)

takovou kundičku má polovjna lidí na světe tak se nemusiš stydét

V. (So, 26. 2. 2011 - 16:02)

Hele blbko, když už tady píšeš erotický povídky, tak je piš bez hrubek, ať to tvoje "mití" pochvy nebije do očí.

JANA (Po, 16. 3. 2020 - 10:03)

Musím se zasmát ,chodit do sauny aby si viděl otevřené pysky ,to stačí když ti je ukáže přítelkyně doma,vždyt ty kundičky jsou všechny stejné.

jana (So, 26. 2. 2011 - 08:02)

Společné sprchy v sauně nevidím problém si ji roztáhnout a umít tak jako muži si stáhnou předkožu a umijí když si potom sednu na lavici v sauně a pokrčím nohy stejně se mi pootecřou pysky a je mi tam pěkmě vidět až do pochvy mi to ale nevadí a i jíným ženám to tak udělá a podívání nic nestojí

M. (Po, 21. 2. 2011 - 22:02)

Společné sprchy jsou v bazénech myslím běžná věc (zvlášť pro muže a ženy), alepoň podle mých zkušeností s bazény v okolí. Pravidelně navštěvuju společnou saunu, šatna je společná a jsou oddělené sprchy pro muže a ženy. Mnohokrát jsem viděl ženy, které se sprchovaly v pánské sprše a nikdy s tím nikdo neměl problém. Také není nic neobvyklého, že k osprchování před saunováním se využívají sprchy vedle potíren a ochlazovacího bazénku.

Iva (Po, 21. 2. 2011 - 10:02)

Nemám nič proti spoločným sprchám, sú predsa zariadenia ( plavárne, sauny )kde sa využívajú bežne. Nemám pocit, že by sa tam obe pohlavia nadmieru očumovali ani stvárali iné neprístojnosti. Jediný problém, ktorý mi spôsobujú, je detailná hygiena intímnych miest - motýlika, to jednoducho pred cudzím mužom nedokážem. Vždy si počkám, kým zostanem sama alebo aspoň v ženskom obsadení... Čakám, kedy ma tá hanblivosť prejde a furt nič :)

máča (Po, 21. 2. 2011 - 08:02)

Koukám,že reaguje jenom nějaká spodina - společné sprchy ano.Máme je v provozu 4 roky a pánové se tam chovají úplně jinak-žádný problém nikdy nebyl.

Reklama

Přidat komentář