Reklama

40 na krku, co v sexu ještě vymyslet ?

i like it (Čt, 5. 2. 2015 - 08:02)

Spadám do této kategorie. Náš sex byl vždy velmi dobrý a i navzdory "otravujícím" dětem celkem častý. Čím jsem ale starší, tím je to na obou stranách lepší. Momentálně jsme na tokovém vrcholu, že fakt nevím kam by to ještě mohlo pokračovat. Jediné co bych si přál, aby nám oběma vydrželi hormony ještě aspoň dalších 40 let :)
Nechápu týpky co chtějí šoustat mladé holky (obzvlášť ty na kost). Všechny vypadají stejně nudně a kvalitní sex je o dlouhodobé znalosti obou zůčastněných.

Petrs (St, 4. 2. 2015 - 23:02)

Mě sice 40 ještě není, ale už mi do nich moc nechybí. Sex s manželkou už mě nebaví. Je tak okoukaná, že už mě ani nevzrušuje. Ani když ji vidím nahou třeba ve vaně nebo pokud se převléká. Už spolu téměř nespíme a když už opravdu hoří, tak mi to udělá pusou nebo rukou a já ji taky. Ale sex už půl roku asi ne a ani po tom netoužím. Vím, že je ještě atraktivní a udržovaná, ale po tolika létech už si připadám, že je to moje sestra. A je mi celkem fuk, zda ji píchá někdo jinej. A až to budu potřebovat, tak si zajdu na privát za mladou kurvičkou.

Koulař (St, 4. 2. 2015 - 23:02)

Hele lidi,v sexu by se mělo vyzkoušet úplně všechno.Kdo nezkouší,začne se nudit a konec vztahu je na obzoru.Jen ne nevěru.Když už sex s jiným,tak raději oba,třeba výměnu partnerů,nebo swingers.

Leoš (Pá, 9. 1. 2015 - 11:01)

Sex po čtyřicítce. Já...Mě to nebaví (50), ale moje dobrá známá (62) by stále sexovala.

žena nebo muž (Pá, 9. 1. 2015 - 09:01)

Záleží zda jste žena, nebo muž. Pokud jste žena, čeká vás ještě hodně let spousty zážitků a prožitků. Pokud jste muž máte to za pár. Myslím čistě pocitově a výkonově, né počtem partnerek.

Edison (Čt, 8. 1. 2015 - 23:01)

Já při sexu vymyslel furtošlap funebrálního peridea.

Alice (Čt, 8. 1. 2015 - 22:01)

Sex po čtyřicítce. Já myslela, že už moc ne.

jj (Čt, 8. 1. 2015 - 22:01)

lidi to vás fakt baví?Co jako?

Alice (Čt, 8. 1. 2015 - 20:01)

lidi to vás fakt baví?

Honza (Čt, 8. 1. 2015 - 20:01)

Když je člověku 40 a víc, má za sebou léta nebo desítky let souložení se stejnym člověkem, s kerym už dávno vyčerpal všechny nápady, ale souložit přesto pořád chce, tak je potřeba se zaměřit na nový mladý holky a nový mladý kluky, a pěkně je střídat. Nejlíp na každej sex jinou nebo jinýho.

Poněvadž když člověk dělá v sexu stále totéž, ale pokaždý s někym jinym, neni to totéž.

i (So, 27. 6. 2020 - 02:06)

to není pravda, pokud máš nějakou krávu, která ti leze na nervy, tak ti může být 25 let a nebaví tě sex. Prožil jsem si v životě hodně. Promiskuita byla u mne na pořadu dne 15 roků, po rozvodu jsem si našel skoro nevinnou duši, také rozvedenou, ale pannu, protože ten její vůl byl alkoholik a prcal jen jednou za rok! Udělal se než dostal do mušličky. Musel jsem novou ženu učit, nikdy se mi neomrzela, nemusíme čerpat nové nápady, stačí mám jen to co vyhovuje oběma. Nikdy jsem ji nezahnul a jsme spolu už hodně dlouho, na to že bych brousil jinde nemám ani chuť. Už když si představím že se budu předvádět, žvanit a svádět abych zasunul do kvasinek a výtoků, raději sem doma a souložím ze svoji ženou a vůbec mě to neomrzelo. Mladý holky zase nejsou tak zvědavé na starýho chlapa, pokud má peníze, nebo je zajímavý člověk, to ano.

bivoj (Čt, 8. 1. 2015 - 18:01)

Uzel v rádiu jednou...Uzel ještě nezažil sex s mimozemšťanem :-)

bivoj (Čt, 8. 1. 2015 - 18:01)

Nevím jestli to zde už někdo nedoporučil , ala zkuste třeba anál :-)

jj (Čt, 8. 1. 2015 - 17:01)

Je mi 55 roků,manželce o 2...Hm... a není to kompensace postupující impotence?

jj (Čt, 8. 1. 2015 - 17:01)

Je mi 55 roků,manželce o 2...Hm... a není to kompensace postupující impotence?

55 (Út, 6. 1. 2015 - 09:01)

Je mi 55 roků,manželce o 2 méně.Sex nás baví,ale po těch letech také zevšedňuje.Dlouho jsme váhali,zda vyskoušet pissing.časem jsme s ním začli a zjistili jsme,že nás to moc vzrušuje.Od té doby si jím sex pravidelně zpestřujeme.

Mirek (St, 30. 9. 2020 - 02:09)

A co takhle zkusit plenky? Pissing a plenky k sobě by vás mohlo vzrušovat, zvláště když jsou už hodně plné...

Návštěvník (So, 27. 6. 2020 - 01:06)

Čůrání ona na mne a já na ni je krásné, taky se počůrat do plenek a milovat se v mokrých plenkách je fajn. A co zkusit se oblékat do plastu, a taky se do něj vyčůrat? Jí se líbí, když jí načůrám do zadnice a do pochvy, ona mně zas načůrá do pusy. Je to několik témat najednou, jen začít...

Reklama

Přidat komentář