Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

Tom (Po, 28. 4. 2014 - 16:04)

Co s předkožkou ? V...Předkožka je na hovno, já ji mám tak ještě 2 cm před šulínem, i když mi stojí. Ak dyž souložím, tak souložím s ní a ne s babou. Reálně uvažuju o nějakém zkrácení čili obřízce. Asi je to traumátko, ale mne už to nebaví - mám před sebou ještě tak 20 let souložení ... tak 20 s kožkou a 20 bez kožky, to je dobrá vize ?

... (St, 16. 4. 2014 - 11:04)

Co s předkožkou ? V podstatě dle chuti každého soudruha.

U obřezaného (St, 16. 4. 2014 - 11:04)

To je pravda. Já nosím...už není s čím si hrát.

Tomáš (St, 16. 4. 2014 - 07:04)

Proto je na tom mnohem lépe...To je pravda. Já nosím předkožku trvale staženou, ale když má moje milá chuť, tak si ji stáhne a může si s ní hrát.

Jana (St, 16. 4. 2014 - 07:04)

Není nad to, když holky...Já si s penisem ráda hraji i když nestojí a nebo třeba v sauně se mi líbí, když ho má muž přetaženého, či obřezaného. Není to jen o styku.

Gine (Út, 15. 4. 2014 - 18:04)

mě nezbývá než jenom...ty jsi p.í.č.a z ryby.

Ach jo (Út, 15. 4. 2014 - 16:04)

mě nezbývá než jenom chodit v rukavicích, aby nikdo neviděl, že mám dlaně chlupatý jak orangutan. Co je nejhorší, ony po dvou dnech začnou na dlaních chlupatět i ty rukavice, takže abych furt kupoval nový. Pak se tomu kontošoví fárači diví, že tam furt jsou takový chlupatý rukavice. Ještě, že se nemusím obávat, že mně změkne mozek, tu na diskuzích jsem se dověděl, že ho prý mám takový už od přírody.

Ach jo (Út, 15. 4. 2014 - 16:04)

mě nezbývá než jenom chodit v rukavicích, aby nikdo neviděl, že mám dlaně chlupatý jak orangutan. Co je nejhorší, ony po dvou dnech začnou na dlaních chlupatět i ty rukavice, takže abych furt kupoval nový. Pak se tomu kontošoví fárači diví, že tam furt jsou takový chlupatý rukavice. Ještě, že se nemusím obávat, že mně změkne mozek, tu na diskuzích jsem se dověděl, že ho prý mám takový už od přírody.

Petr (Út, 15. 4. 2014 - 15:04)

Není nad to, když holky...No já třeba mám právě celý žalud zakrytý i když stojí

dan (Út, 15. 4. 2014 - 13:04)

Není nad to, když holky radí co a jak s předkožkou. Holky, když se penis postaví,tak už žalud bývá částečně odkrytý a při zásunu do pochvy vyjede celý , kůže se už mezi vašemi pysky stahne sama za žalud a až ke kořeni. To je od přírody. Není potřeba nic nosit "za".

Lenka (Út, 15. 4. 2014 - 12:04)

Proto je na tom mnohem lépe ten, kdo nosí předkožku trvale za žaludem než obřezaný. Vydrží stejně dlouho jako obřezaný, na rozdíl od něj mu však zbývá předkožka na různé hrátky, které mám ráda.

anonymka (Út, 15. 4. 2014 - 11:04)

Mám zkusenost s tim že neobrezany si sex lépe uzije tim chci říct že je fakt že méně vydrží ale já mám lepší pocit když muže udělám co nejdřív a pak se věnujeme milostnim hratkam obrezany je víc narocny v sexu ale pro ty zeny co maj rady delší sex tedy lepší

to Petr (Út, 15. 4. 2014 - 09:04)

Žádné zdravotní problémy...Možná, že operace není nutná, prý na to stačí speciální mast a postupně roztahovat ve vaně s teplou vodou. Kdysi jsem o tom četl na fóru www.sexus.cz, jenže už si nepamatuju přesně co. Tady ti moc nikdo neporadí, sem lezou )úchylové jako onanizér Gin nebo 35 letý pederast Lukášek, který se vydává za 17letého Jakuba.

gin (Po, 14. 4. 2014 - 08:04)

Nn deti zatim nemam. Dovedu si zcela živě představit, že pokud tady ty tři grácie budou mít syna, tak že ho nechaj vopižlat.

Jana (Po, 14. 4. 2014 - 06:04)

Tak to máme stejný názor a...Nn deti zatim nemam.

Petře (Ne, 13. 4. 2014 - 21:04)

Žádné zdravotní problémy...v tomto případě je sex bolestivý, zvláště když má užší vaginu. Tak jedině operaci bez obřízky. To jde také. Kdyby doktor trval na obřízce, tak se nedej a jdi radši za jiným, když ji nechceš.

Petr (Ne, 13. 4. 2014 - 21:04)

ide o fimozu/parafimozu a to...Žádné zdravotní problémy jsem zatím tedy neměl, hygienu dodržuji...

"ked si v klude stiahnes predkozku a mas zalud von a postavi sa ti, mas pocit, ze ti skrti zalud penisu?"

Ano je to celkem nepříjemný pocit, ale lze přetáhnout předkožku s obtížemi zpět.

"mozes to mat v klude trvale stiahnute?"

Asi by to šlo, ale vracela by se stejně zpátky.

"Jenom včera a dneska se tu ukázaly tři holky, které by kvůli tomu po tobě jely."

Jenže mě se právě na operaci nechce a osobně se mi obřízka ani nelíbí a právě proto mě zajímalo zda by to byl problém při sexu, jestli by to bolelo stejně jako když si to přetahuji ručně. Nemohla by zůstat předkožka během sexu na žaludu a nebo se vždy stáhne?

Andrea (Ne, 13. 4. 2014 - 20:04)

Tak to máme stejný názor a můžu se tě zeptat,ty máš děti nebo ne?Myslím si také to fajn

Jana (Ne, 13. 4. 2014 - 19:04)

Jano vypadá to podobně,ale...JJ jasně že líbí :)

Petře (Ne, 13. 4. 2014 - 15:04)

Dobrý den,
chci se zeptat...pravděpodobně tě nemine operace. Dnes dávají doktoři přednost obřízce, protože je to jednodušší. Dá se to napravit i se zachováním předkožky, dřív se to tak dělalo běžně, je to však pracnější, a doktorům se moc s tím nechce dělat. Kolikrát ani pacienta neinformují, že to tak jde a rovnou ho obříznou. Z toho nemusíš mít strach. Jenom včera a dneska se tu ukázaly tři holky, které by kvůli tomu po tobě jely.

Reklama

Přidat komentář