Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

Rado (Po, 6. 5. 2013 - 18:05)

ne nestahuji, zalud neni videtfakt vobec nie? ani kusok nic? ehm, no, zvlastne

Tina (Pá, 7. 3. 2014 - 22:03)

Šmik !!!!! Šmik !!!!!. vy kožouni.

Hi hi prčááááá!

Jany (Út, 30. 4. 2013 - 10:04)

ja predkozku nosim na zaludi, ale ked curam, zalud je von

Milan (Ne, 28. 4. 2013 - 13:04)

a ked curas, tak si ju...ne nestahuji, zalud neni videt

Rado (Po, 22. 4. 2013 - 22:04)

Já mám předkožku přes...a ked curas, tak si ju nepretiahnes, aby si mal cely zalud von?

Rado (Po, 22. 4. 2013 - 22:04)

Tiez som obrezany a nemam...ja nemam obriezku, len od mala mi to stahovali a aj ja neskor sam a mam teraz trvale pretiahnutu predkozku za zalud /zalud von/ a pride mi to ako super

Dusan (Po, 22. 4. 2013 - 19:04)

Tiez som obrezany a nemam pocit ze by mi chybali tie nervove ukoncenia prave naopak

Milan (druhý) (Po, 22. 4. 2013 - 16:04)

Tak si měj předkožku. Já...Ale nepopíráš, že máš méně nervových buněk v penisu?

Alex (Po, 22. 4. 2013 - 15:04)

Já mám předkožku přes...Tak si měj předkožku. Já šel na obřízku dobrovolně protože je mi příjemný že je žalud pořád venku a ta předkožka tam vlastně nepřekáží. Je to super pocit když ta předkožka neleze na žalud. Ale to zas nepochopí předkožouni.

Jan (Po, 22. 4. 2013 - 10:04)

Já mám předkožku přes...Předkožka existuje, protože chrání žalud, jinak by nebyla. Je na ní asi 5-20 tisíc nervových zakončení = větší slast, ale řekni to obřezanému od dětství.

Milan (Po, 22. 4. 2013 - 09:04)

Já mám předkožku přes celý žalud a hygienické to je protože ni nenachytáš zvenčí na žalud. Ráno ji stáhnu umyji žaluda i staženou pžedkožku a večer taky a je po problému.I při sexu mi dopřává slast jak se stáhne a zůstane za žaludem a nebo při předehře když ještě nestojí a žena ho honí tak krásně stahuje a natahuje předkožku to je paráda.

Zuzka (Pá, 14. 2. 2014 - 07:02)

Můj muž má předkožku přes žalud ale když se mu postaví tak předkožka krásně drží za žaludem a on je celý obnažený.Při souloži je to i cítit že se nestahuje ale při ruční práci mu ji přes žalud stahuji a natahuji.

Michal (Ne, 2. 2. 2014 - 14:02)

Nebyl jsem tu už hodně...mam pocit, ze to BOLA moda, teraz je to uz zase OUT, asi az dalsia generacia opat zacne

jouda (So, 1. 2. 2014 - 12:02)

Ahoj Květo jestli budeš...To je opravdu chytrý, vystavit takto meil na doktorce. Spamů se nezbavíš.

ingo (Pá, 31. 1. 2014 - 22:01)

Plně souhlasím s Michalem,...
Proč sekat ocas kocourovi po kouskách, když se mu dá useknout najednou natrvalo.

Hana (Čt, 30. 1. 2014 - 01:01)

Vyrazíte-li ven bez ponožek, tak si boty vystříkejte sprejem s obsahem stříbra, po kterém vám nebudou v botách nepříjemně podkluzovat chodidla. Navíc nanočástice stříbra skvěle bojují proti tvorbě bakterií a nepříjemného pachu obuvi

tintin (Čt, 30. 1. 2014 - 01:01)

Nebyl jsem tu už hodně dlouhu dubu, ale co jsem si přečetl poslední příspěvky, tak si myslím, ře je napsal jeden a ten samý úchyla. Jinak nošení předkožky trvale vzadu je mezi mladými muži móda i doktoři to i doporučujou.

Andrea (St, 22. 1. 2014 - 17:01)

Ahoj Květo jestli budeš chtít napiš mi večer mezi 20,30-21 hod.na email.adresu [email protected] ráda ti odepíšu.Zdravím Andrea

To je normální (St, 22. 1. 2014 - 11:01)

Jo, navážel jsem se do...Tady si někdo vylívá své přestavy, ale při té malé pravděpodobnosti jestli to někdo fakt dělá, tak o penisu neví vůbec nic a je to nějaká pipka. Protože to celé funguje úplně jinak a obřízkou z hecu a podobnými nesmysly se dá jedině ublížit a na sexuálních prožitcích v budoucnu chlapovi pekelně ubrat, až některé věci znemožnit.

Květa (Út, 21. 1. 2014 - 22:01)

Dobrá,to asi koukal,tak...je to na dleší povídání ta jeho první reakce dobrou

Reklama

Přidat komentář