Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

Jarin (Pá, 1. 2. 2013 - 13:02)

V pubertě, když mi bylo 13 mi ho obřezali a moc toho z ní nezbylo, tak nevím. Byla to fimóza a rozhodně mi žalud venku nevadí. Je to o zvyku. Kdybych měl předkožku, tak ji asi nechám normálně přes a je to.

Milan (Pá, 1. 2. 2013 - 09:02)

Předkožka má účel, proto existuje!

Honza (Pá, 1. 2. 2013 - 00:02)

Když jsem to zkoušel, tak mi tak po dnu nošení trochu natekla, když jsem to párkrát zkoušel, tak to pak šlo déle. Ale stejně si myslím, že je lepší ji nosit normálně.

kuba (Čt, 31. 1. 2013 - 23:01)

Chci se zeptat, rád bych nosil předkožku staženou, zatím je mi to ale velmi nepříjemné. Tady jsem četl, že si na to člověk po chvíli zvykne. Ale píši sem proto, zda je to hygienické, abych si žalud nějak nepřiškrtil nebo já nevim...Když si předkožku stáhnu za žalud, tak tam vydrží v pohodě, nestahuje se spátky. Problém je v tom nezvyku asi zatim....

Milan (Čt, 24. 1. 2013 - 08:01)

Ja mam 19 a nosim zalud von, brat ma 17 a nosi ho skryty

Ivan (So, 19. 1. 2013 - 13:01)

Nemám předkožku,ve 2. roce mi ji ušmikli.

Honza (Pá, 18. 1. 2013 - 18:01)

Nosím předkožku nestaženou, je to pohodlnější.

Rado (Pá, 18. 1. 2013 - 18:01)

ja nosim predkozku stiahnutu na zaludi (samozrejme pri WC a hygiene je zalud vonku), moj syn 14 ju nosi stiahnutu a zalud nosi von - vraj je mu tak lepsie, pohodlnejsie a si zvykol.

Pepa (St, 12. 12. 2012 - 11:12)

Tak snad čistotnej chlap jí...To by mě taky zajímalo, co to znamená "u nás"? Jako u nás v rodině nebo u vás ve městě? A jak to ta dáma může vědět? :-) To všem kouká do trenek?

Milan (Út, 11. 12. 2012 - 21:12)

Tak snad čistotnej chlap jí...U nás v bordeli?

U nás? (Út, 11. 12. 2012 - 21:12)

Tak snad čistotnej chlap jí...U nás jako v práci jo? :o))

Blanka (So, 8. 12. 2012 - 15:12)

Tak snad čistotnej chlap jí nosí staženou za žaludem ne? U nás to tak maj všichni mužský.

Tom (St, 21. 11. 2012 - 21:11)

Já osobně považuji trvale staženou předkožku za jeden ze základních hygienických návyků. Já to tak nosím už od dětství a žalud je neustále čistý a suchý, je to super pocit. Občas jsem zkoušel předkožku natáhnout na žalud, ale už chvíli po osprchování byl zase olepený a nečistý. Předkožka mě drží stažená bez problémů a při erekci sama sklouzává za žalud. Nosím nejčastěji boxerky nebo trenky, ale v létě chodím i naostro a spím úplně nahý, všechno bez problémů - nevnímám to.

tomtom (Pá, 16. 11. 2012 - 19:11)

když je to hnusný a...ked musis, tak musis a da sa to, vsetko sa, ked naozaj chces a mozes - DA... keby si musel na obriezku alebo naozaj chces toto tak nosit, tak MUSEL by si to zvladnut a da sa to a XY ludi to tak robi, nosi, ma, musi alebo chce - myslim, ze najvacsi problem je v tom, ze n"evedia ludia, co chcu alebo chcu to "hore, len, aby sa drazdili, ale po orgazme to uz nosia spat, ako to bolo a o dva dni zase hore a tak stale dookola, a pritom to po orgazme a nosenie von zalud je dolezity, lebo zalud je plnsi a vacsi a tak si lepsie zvyka - je to neprijemne, ale casom normalne, obycajne, bezne - vsedne

tintin (St, 14. 11. 2012 - 02:11)

když je to hnusný a knevydržení

Tomtom (Po, 5. 11. 2012 - 12:11)

ked som bol mensi, mal som citlivy zalud uz na dotyk, pritom sla predkozka stiahnut bez problemov, no zalud bol citlivy aj tak na akykolvek dotyk, tak som pokecal s braskom a mi povedal, ze chyba je v tom, ze nie som zvyknuty na dotyky, ponevadz cely zivot bol zvecsa schovany pod predkozkou. A propo, toto je asi najtazsia vec ktoru musia chlapi zpociatku prezit. Zacni nosit slipy a predkozku si vyroluj za zalud a zacni ho tak nosit. Ano zacni ho nosit obnazeny. Prvy tyzden to bude boliet nechutne! VYDRZ TO! SAK SI DAKY CHLAP DPC NIE?! Druhy tyzden uz pomenej. Dokopy po 2,5 tyzdni to uz bude f pohode. Zalud si zvykne. Teda mozog si zvykne, lebo ked je zalud obnazeny, tak vysiela do mozgu neustale signali ze je holy. Ale po 2,5 tyzdni to bude uz lepsie a lepsie. Postupne sa citlivost znizne, ale nestrati! To je zakladny rozdiel medzi drastickou obriezkou a prirodzenym nosenim! TOTO by si mali chalani uvedomit....

...citlivost nestratis, budes citit potesenie zo sexu, ale vydrzis dlhsie, budes omnoho cistotnejsi (lebo sa Ti nebude robit smegma, jak je zvykom pri stiahnutej predkozke) a zvecsi sa Ti zalud. Nie o zazracnych 5 cm, ale bude o kulicek vecsi. Lebo bude mat volny priestor na zvecsovanie a tym padom si navykne.

Samozrejme ak tam naostane predkozka sama, tak jej treba pomoct, na nete su info o tomto...leukoplast a pod. Velka vyhoda oproti obriezke ja taka, ze ked sa ides napr. kupat (teraz je taky pripad, ze napr. na jazero) tak si jednoducho zrolujes predkozku a chranis zalud pred spinavou vodou...

Inac, cim dlhsie budes nosit odhaleny zalud, tym viac sa Ti bude skracovat predkozka. Nezmizne uplne, ale aj ja aj brasko ju nosime tak - ja vyse pol roka a brasko 3-4 roky a za seba hovorim, ze som maxim spokojny :)

Mato135 (Čt, 1. 11. 2012 - 00:11)

Za mě staženou trvale,bylo...ahoj, ak sa smiem opytat David, kolko mas rokov?

Tiago (St, 31. 10. 2012 - 21:10)

Nemám problém vydržet v sexu tři hodiny bez ejakulace, obřízku nemám. Je to vše o vůli. A slyšel jsem, že po několika letech po obřízce žalud znecitliví a dochází k impotenci.

David (Út, 30. 10. 2012 - 08:10)

Za mě staženou trvale,bylo to přání přítelkyně,jsem spokojený,lepší než obrizka.

George (Ne, 7. 10. 2012 - 13:10)

naylepsi vzdy von po sprcha, bazen, toaleta inac nenosim, pardon moj cestina slovak

Reklama

Přidat komentář