Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

Petr (Po, 17. 9. 2012 - 13:09)

Zajdi na urologii a domluv si obřízku.

RADEK (Pá, 14. 9. 2012 - 18:09)

ČUS MÁM VELKÝ PENIS A PŘEDKOŽKU C O MÁM DĚLAT PORADTE MI NĚKDO NEPŘETÁHNU JI PŘES ŽALUDA DĚKUJI PŘEDEM

Honza (Čt, 13. 9. 2012 - 10:09)

nemusi znamenat precitlively...Ty si ho nemyješ?

jirka (St, 12. 9. 2012 - 23:09)

slipy, smerom dole a zalud vonzalud muzes mit venku jen kdyz te drzi

Tomas (St, 12. 9. 2012 - 23:09)

slipy, smerom dole a zalud von

Mato135 (St, 12. 9. 2012 - 23:09)

nemusi znamenat precitlively zalud, ale urcite od mocu zapachajuci vlhky zalud

Honza (St, 12. 9. 2012 - 19:09)

Máš pravdu Ivane. Při...Pořád to tu tak nepropagujte. Nestažená předkožka nerovná se přecitlivělý žalud.

Ivan (St, 12. 9. 2012 - 13:09)

ne nestahujem

Karel (St, 12. 9. 2012 - 12:09)

predkozka ma byt na zaludi a...Máš pravdu Ivane. Při erekci má předkožka sama sjet ze žaludu. Tak je to správné. Důležité na tom je, že při nočních erekcích se dostává žalud do kontaktu s okolím, tím se upraví přecitlivělost žaludu. Zhruba třetinu mužů má i při nočních erekcích žalud zakrytý - tudíž přecitlivělý. To není pro sex dobré. Pak nošení předkožky vzadu problém přecitlivělosti vyřeší. Navíc, kde není předkožka, nemá se kde držet moč, a nesmrdí to. Pro orál velké plus.

Mato135 (Út, 11. 9. 2012 - 23:09)

a ked curas, tak nestiahnes? podla mna stiahne kazdy normalny cistotny chalan!!!!!!

Ivan (Po, 10. 9. 2012 - 07:09)

predkozka ma byt na zaludi a chranit ho, ked sa postavi a stiahne sa sama a odkryje ho ta tak to ma byt!!!!!

Mato135 (Po, 3. 9. 2012 - 23:09)

mas pravdu Rado, som na tom podobne ako Ty, ako som pisal uz skor, tiez stahujem ked curam alebo ked sa obliekam a hoci sa potom stiahne spat na zalud, nepostavi sa mi ked curam ani nic a pod predkozku nedavam ziadne papiere ani nic a to mam uz viac rokov ako Ty

Rado (So, 1. 9. 2012 - 00:09)

ako pozeram, niekto tu je zvlastny a to uz od mala :D lebo fakt nepamatam, preco by sa mi mal postavit, ked idem curat alebo sa sprchujem a naco by som robil take praktiky, ako davat toaletak pod predkozku ap. :) sorry, take veci som nerobil nikdy, ani nevidel nikoho robit

vojta13 (Po, 27. 8. 2012 - 04:08)

ja kdys sem byl malej(5+) tak sem si pod predkozku daval bud poskladanej kousek hajzl papiru, nekdy aji nekolik ctverecku,pak na tabore s nekteryma klukama sme si tam davali listy takovyho plevele co tam rostl,atd.a "soutezili" sme kdo vydrzi nejdil s tim jednim, aniz by si to menil(nejhorsi bylo sprchovani),nebo ruzne,treba drhnout zaludem o slipy kdo toho driv nechá.Ale zajimavi je, ze me pritom porad stal, ale klukum nestoupl ani kdyz sem jim to ukazoval a daval nebo sem jim to tam pomahal dat a porad sme si na ne sahali,ja sem mu ho stahl nebo on me a ja sem mu ho stahl a koktroloval jestli to tam ma a nebo on me a navzajem jsme si je zkoumali a prohlizeli a stahovali..., ale jim vubec nestoupl. A potomto mam tu predkozku tak velkou ze kdyz si ju stahnu tak se me hned vrati spadky na zalud a to aji kdyz me stoji, jedine kdyz honim pomalu a dlouhotame sama couha vylezla spicka zaludu, ale ona me nedrzela moc aani pred tim

Rado (Čt, 23. 8. 2012 - 00:08)

asi to ide aj vekom, pretoze kto zacne alebo chce zacat robit tu techniku neskor, ked uz je vyvinuty, tak potom to nefunguje,je natiahnute ap. Ja som predkozku stahoval od mala a nemal som problem s prirastenim alebo fimozou ap., to robim odkedy pamatam, ale vzdy som ho "odlozil" s predkozkou na zaludi, az neskor ked som mal 9-10 som to zacal tak aj nosit bezne v slipoch alebo boxerkach, ze zalud von, lebo ako tu ktosi pisal, bol brasko starsi na prehliadke a tak to tam videl robit inych a mu to tam kazali tak robit, tak zacal on, no tak som zacal aj ja, ale co viem, oco to tak nenosi, teda som ho aspon nevidel to robit, pritom asi on s mamou nas ucili to stahovat a kontrolovali to od mala

kamil (Út, 21. 8. 2012 - 19:08)

Olga, kolko ma rokov vas syn?...mně je 28

tom (Út, 21. 8. 2012 - 15:08)

Olga, kolko ma rokov vas syn?...Mě je 19 let.

Rado (Po, 20. 8. 2012 - 23:08)

Olga, kolko ma rokov vas syn? Mato, kolko mas rokov Ty? A Kamil a Tom? Kolko mate rokov?

Mato135 (Po, 20. 8. 2012 - 18:08)

Taky když ho mám v klidu...aj mne pri erekcii zostane von a stiahne sa sama ale v klude ked ju stiahnem, tak vzdy sa po case stiahne spat a sklzne na zalud, tj. zakryje ho

Olga (Ne, 19. 8. 2012 - 13:08)

Svému synovi jsem to přetahovala od malička,byl také na seříznutí uzdičky a nosí to přetažené.

Reklama

Přidat komentář