Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

ineptus (Ne, 1. 7. 2012 - 01:07)

Než si zvykneš na...Pokud mi dobře drží za ráfkem, a to ji mám dlouhou, že pokrývá žalud i při erekci, žádná fimóza, od ranného dětství otvor tak veliký, že by se tam snad i tři žaludy vešly, tak považuju opižlávání za naprosto nadbytečné. Na žalud se mi nevrací, zůstává vždy za. Prvních 14 dní naprosto nechutné pocity, pak jsem to přestával vnímat až tak, že jsem měl pocit, že se mi vrátila na žalud, chtěl jsem ji vždy při první příležitosti vrátit za a překvapen jsem zjistil, že za je. Když bych chtěl, můžu klidně chodit se žaludem pokrytým.

Bohouš (So, 30. 6. 2012 - 20:06)

Bohous: preco myslis?Než si zvykneš na obnažený žalud v trenkách, je to hodně nepřijemné, bolestivé a vrácením předkožky si můžeš odpočinout. Jinak si to vytrpíš naplno. Pokud je již žalud zvyklý, tak není obřízka tak nepříjemná. Sám jsem to takhle udělal a celá akce proběhla bez utrpení a delší pracovní neschopnosti. Témšř bezbolestně.

Tomtom (So, 30. 6. 2012 - 09:06)

Bohous: preco myslis?

Bohouš (Pá, 29. 6. 2012 - 22:06)

mal som to tak par dni 2-3,...Rozhodně je to dobrý téning před obřízkou.

Tomtom (Pá, 29. 6. 2012 - 19:06)

ja to tak robim ale iba v lete, v zime nie

Ivan 12 (Po, 25. 6. 2012 - 21:06)

mal som to tak par dni 2-3, ale je mi to totalne neprijemne a vzdy sa mi to stiahne dole :( a priserne to boli

Bohouš (Čt, 21. 6. 2012 - 12:06)

uzivatel PEPA tu dal akesi...Nevím jestli to bude napsané srozumitelně, ale používal jsem tento způsob
1. stáhl jsem si předkožku
2. nasliněnou sponkou (vlásenkou) jsem přidržel vnitřní list předkožky v poloze dál za žaludem
3. zbylou předkožku jsem přehrnul přes tuto sponku, vycházelo to akorát za žalud
4. opatrně jsem vytáhl sponku a pžedkožka zůstala jako-by poskládána za žaludem
V prvních dvou týdnech se předkožka často vracela na své místo, ale později již držela bezvadně. Přineslo mi to zmenšení rozsahu občasných zánětů.

Ivan 12 (St, 20. 6. 2012 - 18:06)

Zkus si přečíst diskusi...uzivatel PEPA tu dal akesi video, ako to stiahnut, ale je spoplatnene mate to niekto stiahnute a poslete mi to?

Slavomir (St, 20. 6. 2012 - 17:06)

niečo na zväčšenie mozgu...Na zväčšenie inteligencie sú čínske bylinné zmesy, to sú tie na dopĺňanie ľadvín. Dostať ich kúpiť v obchodoch s čínskymi bylinami a aku ihlami...
No, a potom k tomu ešte treba trénovať pomozg - pohybové športy, učenie cudzích jazykov, meditácie atď.

mahauve (St, 20. 6. 2012 - 16:06)

Nevím jak je to se...niečo na zväčšenie mozgu nemáš? :)) takéto somariny, cviky na zväčšenie žaluďa :))))

Karel (St, 20. 6. 2012 - 10:06)

A co je pravdy na tom, že...Nevím jak je to se samovolným zvětšením. Ale já jsem zkusil cviky na zvětšení žaludu a fungují mě. Stačí cvičit 2x denně 3 měsíce, a výsledek je vidět. Cviky jsou původně určené pro obřezané muže, ale pokud člověk má žalud trvale obnažený tak to funguje taky. Z předkožkou přes žalud, nefungují. Jen upozorňuji, že pokud má někdo úzkou předkožku, tak po těch 3 měsících cvičení ji už přes zvětšený žalud nemusí dostat zpátky.

Ivan 12 (St, 20. 6. 2012 - 08:06)

Ja som to tak zacal robit, pretoze som videl robit to svojho starsieho brata, ale mne to samo sklzava dole a zakryva zalud spat, pritom sa mi to viac paci za zaludom.

Tomáš - 23 (Út, 19. 6. 2012 - 23:06)

Mám také trvale staženo, už asi 15 let. Chodím pravidelně do veřejné sauny, na nunapláže a stále staženo. Jen na sluníčku je potřeba použít krém proti spálení. Zvětšení žaludu ani zkrácení předkožky ale nepozoruji. Jen se mě předkožka masa roluje za žalud, takže když ji natáhna na žalud, za chvilku samovolně sklouzne za něj.

Je to takhle určitě lepší z hlediska hygieny. V dětství jsem měl problémy se záněty předkožky, ale to trvalém stažení naprosto bez problémů.

Kalik (Po, 18. 6. 2012 - 23:06)

Předkožku po obřezání dát sežrat té Parkanové aby se najedla než nastoupí do vazby. Ježibabá se zubní protézou. Jo a ještě jí do řiti strčit paličky od bubnů ať je to stylové když krákala v dechovce !!!

Kalik (Po, 18. 6. 2012 - 23:06)

Předkožku po obřezání dát sežrat té Parkanové aby se najedla než nastoupí do vazby. Ježibabá se zubní protézou. Jo a ještě jí do řiti strčit paličky od bubnů ať je to stylové když krákala v dechovce !!!

Kalik (Po, 18. 6. 2012 - 23:06)

Předkožku po obřezání dát sežrat té Parkanové aby se najedla než nastoupí do vazby. Ježibabá se zubní protézou. Jo a ještě jí do řiti strčit paličky od bubnů ať je to stylové když krákala v dechovce !!!

Tomtom (Po, 18. 6. 2012 - 22:06)

Ja som tuto praktiku videl teraz prvy krat par dni dozadu, ze to niekto robi alebo takto nosi u mladsieho braska. Ja mam 19 a brasko 13 a on to tak nosi, nevie, kde k tomu prisiel ale ked som sa ho pytal povedal, ze je mu to tak prijemnejsie uz a vec zvyku, stale zalud von. Hladal som a nasiel tuto stranku, fajn stranka, teraz som si to tu cele pozrel a precital.

Bohouš (Po, 18. 6. 2012 - 21:06)

A co je pravdy na tom, že...Barte, dělal jsem to takhle 10 let a nezvetšilse mi fakt. Myslím, že neměl důvod.

bart (Ne, 17. 6. 2012 - 13:06)

A co je pravdy na tom, že když budu nosit staženou předkožku za žaludem, zvětší se mi časem žalud? Není to jen fáma?

Ivan (Po, 11. 6. 2012 - 22:06)

ahoj, prepac, nerozumiem...Ahoj Mato135, píchla mi to přítelkyně, ale svedl bych to i sám,nic na tom není. V každém ttovacím salónu by ti jistě také vyhověli.Stáhneš si předkožku, a u kořene penisu ( na vrchní straně, ne vespod u varlat!) si na kůži uděláš záhyb kolmo k délce penisu. No,a ten záhyb si propíchneš (nebo si necháš propíchnout) skrz, co nejsilnější injekční jehlou. Po chvilce jehlu vytáhneš a do dírky zasuneš piercing. Druhou dírkou vyvedeš piercing opět ven, a našroubuješ na něj kuličku, a je hotovo. Piercing drží kožní záhyb, a předkožka se ti tím pádem nevrátí. Čím větší záhyb, tím víc se žalud obnaží. To je všechno. Nezapomeň namazat kůži před propíchnutím znecitlivujícím krémem Emla a nechat ho asi tak 40 minut působit,jinak by se mohlo jednat o dost bolestivý zážitek. Hodně zdaru!

Reklama

Přidat komentář