Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

Karel (Út, 10. 7. 2012 - 17:07)

Dík. Ještě taková...Vojto, nezkrátí se ti. Já jsem chtěl, aby se mi zkrátila, ale po třech letech skoro nic (možná o 2-3 mm).

Vojta (Út, 10. 7. 2012 - 01:07)

Počítej tak se dvěma...Dík. Ještě taková poznámka - někteří borci tady psali, že jim po dlouhým nošení předkožky za žaludem pak už předkožka sama sklouzla za žalud, když ji chtěli dát zpátky. Není to kec?

Petr (Po, 9. 7. 2012 - 22:07)

Lékař snad nebude potřeba....Počítej tak se dvěma měsíci minimálně. Nech ji ohrnutou tak dlouho, než začneš cítit, že ti začíná opuchat. Ale jen co ten pocit pomine, ohrň si předkožku znova.Nezapomeň ji namazat z obou stran nějakým krémem nebo olejíčkem, to hodně pomáhá.

Vojta (Po, 9. 7. 2012 - 09:07)

Podobný problém jsem měl v...Lékař snad nebude potřeba. Když totiž vrátím předkožku zpátky na žalud, tak to za pár minut splaskne a je to v pohodě. Tak jen nevím, jak dlouho to bude trvat, než si penis zvykne ...

Petr (Po, 9. 7. 2012 - 07:07)

Nosím ted předkožku...Podobný problém jsem měl v dětství ještě před pubertou, to mi bylo asi 10let. Byli jsme tehdy se školou na prohlídce u doktorky,kde to měli zařízené tak, že ti, co už prohlídku absolvovali, odcházeli do školy a nesetkali se s těmi, na které prohlídka teprve čekala. Každou chvíli se z ordinace ozýval bolestný výkřik nebo pláč. Pochpitelně to ostatním na klidu nepřidalo, takže když jsem přišel na řadu, byl jsem dost vystrašený. Vše proběhlo ale v pohodě, ani injekce nebyla strašná, ale ke konci prohlídky jsem si musel stáhnout trenýrky a ukázat penis. Doktorka mi prohmatala varlata,to mi až tak nevadilo, jenže potom mi prsty uchopila špičku penisu a bez nějakých cavyků mi začala předkožku stahovat. Vyjekl jsem bolestí, protože mi to dělala moc rychle a kůžička se mi silně napnula. Když jsem měl žalud skoro celý obnažený a další ohrnování kůžičky začalo jít opravdu ztuha, prudce škubla a nejenže mi žalud vylezl úplně celý, ale oddělila se mi předkožka ještě kousek za žaludem. Do té doby jsem ji tam měl jakoby přilepenou a nikdo mi neřekl, že ji je možné ohrnout až tak daleko. Bolest to byla šílená, doktorka mi ono místo za žaludem i žalud samotný něčím potřela a mohl jsem jít. No, a po tomto zákroku jsem měl předkožku také zduřelou a nějaký čas mě bolelo, když jsem si ji ohrnoval. Pak se ale vše uklidnilo, až když jsem po letech začal chodit s trvale staženou předkožkou, občas se mi zduření vrátilo. Časem se ale vše nepříjemné pominulo a problémy nemám. Být tebou bych ale zašel k lékaři, u tebe může jít o něco jiného než u mně a ty to jako laik nepoznáš.

Vojta (Ne, 8. 7. 2012 - 15:07)

Nosím ted předkožku staženou za žaludem pár dní a není to zatím moc příjemné. Navíc předkožka je taková nějak nafouklá, tak se bojím, abych jí pak dal zase zpátky. Poradíte?

Jitka (Čt, 5. 7. 2012 - 14:07)

Tomáši mám 2 syny,jako malý byli na seříznutí uzdičky a krásně jim drží předkožka stažená za žaludem.

Bohouš (Čt, 5. 7. 2012 - 11:07)

Můj kluk má péro v klidu...Katko, tak to má být, když je vše v pořádku, pří nočních erekcích si žalud také musí zvyknout na tření o povlečení a pak i milování probíhá tak jak to má být.
Ostatní, kteří to máme jinak můžeme mít větší, či menší problémy a přetažení často pomáhá.

Tomas1234 (Čt, 5. 7. 2012 - 08:07)

Svým synům jsem pindíky od...Cau Jitka, kolko mas synov a jak starych? My sme traja bratia 27 24 a 17 ale nikto nas nic tak neucil ani nerobil.

Jitka (Čt, 5. 7. 2012 - 08:07)

Svým synům jsem pindíky od malička trápila s přetahováním,zvykli si a nosí to přetažené.

Tomtom (Čt, 5. 7. 2012 - 08:07)

Já bych rád nosil žalud se...To sa tak robilo prv aj mne a nosim zalud von iba par mesiacov, casom zostava coraz viac von, je to presne tak, ako pise Rado, ked to tak robis stale a dlhodobo alebo si nauceny, ze pri kazdej moznej prilezitosti ho das von, stale von, tak tak aj zostane alebo bude viac von.

Katka (Čt, 5. 7. 2012 - 05:07)

Já bych rád nosil žalud se...Můj kluk má péro v klidu 10 cm a taky ho má schovanýho v předkožce a zdá se mi to normální a pak když se mu postaví tak ho má 18,5 cm a to se mu předkožka sama stáhne a vyleze mu žalud ven

Jarda (Čt, 5. 7. 2012 - 03:07)

Já bych rád nosil žalud se staženou předkožkou, jenomže mám relativně malé péro a pokud mi zrovna nestojí, při chůzi si ocas sám zaleze do předkožky...

Rado (Čt, 5. 7. 2012 - 01:07)

ale žalud by mal byt...... vies Palo, aj male decko, ked sa narodi ma jemnu kozu na nohach, to znamena, ze nema nikdy chodit, lebo je koza velmi citliva a moze mu noha odumriet? ideme do kontrastu v nazoroch, potom netreba predkozku ani stahovat nikdy, ani pri sexe ani pri curani, nech je to stale dole, zarastene, nenajde tam spina a staci len mala dierka, aby vysiel moc, pripadne semeno na oplodnenie a mas to "vonku" :) a vybavene... ja som napisal len svoju skusenost a vedomost, ako som bol ja nauceny od malicka a ako je to pre mna samozrejme... tu niekto riesil, ci vobec treba stiahnut predkozku a od akeho veku, ked ides curat, co je pre mna od 3-4 rokov uplne samozrejme a tak isto je samozrejme aj to, ze to ma zostat von ked to odkladas nakonci :) ako si nauceny, tak to robis, no niekedy zistis, ze niekto to robi inac a je to lepsie, tak ... je to uz len na nazore toho cloveka a ako mu to vyhovuje, no mne to vyhovuje tak, ako so nauceny :)

ineptus (St, 4. 7. 2012 - 20:07)

ale žalud by mal byt...Blbost, dokáže se velice rychle otrkat. U mne to trvalo něco přes 14 dní.

Palo (St, 4. 7. 2012 - 06:07)

Ja to mam rovnake ako ty. Od...ale žalud by mal byt skryty,jeho koža je velmi citlivá i bolestivá na dotyk ,

Medvidekpu (St, 4. 7. 2012 - 04:07)

Mám ho velkýho a nevím kam s ním.

Rado (Út, 3. 7. 2012 - 17:07)

Pokud mi dobře drží za...Ja to mam rovnake ako ty. Od malicka s tym nemam problem a ako ho dam, tak zostane. V lete nosim predkozku za zaludom, teda zalud von, nepari sa tak, v zime zase na zaludi, aby mi nebola zima, v lete nosim na zaludi jedine na kupalisku, vadi mi chlor velmi z bazenov a kupalisk, ale inak po curani alebo sprchovani alebo kdesi, kde sa namocim, tak mam zalud von vzdy a necham von, aby bol suchy, to je zvyk od malicka, mat zalud von, co najviac von, tak ako ma to ucil od mala tato i brasko vzdy stiahnut cele a nosit co najviac zalud von.

Klára (Ne, 1. 7. 2012 - 14:07)

Mám dvouročního chlapečka a už mu jde krásně stáhnout celá předkožka.Jsem ráda.že nebude muset jít na obřízku.

50 (Ne, 1. 7. 2012 - 01:07)

Chci penis, kdo mi jej prodá?

Reklama

Přidat komentář