Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

jirka (Út, 7. 2. 2012 - 11:02)

Tak snad čistotnej chlap jí...kdyz me stazena nedrzi tak bych mel jit na obrizku ?

Blanka (Út, 7. 2. 2012 - 07:02)

Tak snad čistotnej chlap jí nosí staženou ne? Na to se nemusí nechat obřezávat. U nás to tak maj všichni mužský.

Iveta (Po, 6. 2. 2012 - 20:02)

Ne můj muž ji nemá,ale souhlasí s tím aby ji měl náš malý.

Blanka (Ne, 5. 2. 2012 - 21:02)

Náš 2 roční syn jde na...A má ji taky tvůj muž? Nebo je to jenom záležitost toho, že se ti to nelíbí, jak to vypadá u malého. Možná by o obžízce měl rozhodnout sám, nechte to, až bude mít rozum. Já mám dva syny a jeden má obřízku, protože ji chtěl v 15ti letech, ale druhý ji nechce a proto bych mu ji nikdy nebechala udělat, kdyby to nebylo opravdu nutné.

Iveta (Ne, 5. 2. 2012 - 09:02)

Náš 2 roční syn jde na obřízku.Má nevzhlednou a dlouhou předkožku,necháme mu ji odstranit.

Iveta (Ne, 5. 2. 2012 - 09:02)

Náš 2 roční syn jde na obřízku.Má nevzhlednou a dlouhou předkožku,necháme mu ji odstranit.

gin (Ne, 5. 2. 2012 - 09:02)

Chtěl jsem napsat i bez obřízky.

gin (Ne, 5. 2. 2012 - 09:02)

Obřízka když není nutná,...Chodit s holým žaludem můžu i obřízky, u mne to jde bez problému.

Stella (Ne, 5. 2. 2012 - 00:02)

Obřízka když není nutná, to bych nechala do dospělosti, ať se kluk sám rozhodne, ale tady jde o to, jestli má chodit s holým žaludem nebo ne.

Jarek (Ne, 29. 1. 2012 - 21:01)

Kvůli kousku zbytečný...No, možná prochcaný, zato zatraceně citliví a super na hraní. Chlapi mají prochcanou předkožku, holky zase pysky, no, ale nevím, že bychom si před sexem nedopřáli s přítelkyní hygienu, takže prochcaný maso není zas tolik pravda, hygiena je potřeba, ale obřízku, pokud nejde fakt do tuhýho, jakože to nejde ohrnout anebo to zašrcuje penis, neberu. Rozhodně poduk na to přijde, může na ni jít každý, ale proč, když se nám to líbí jak to je, ne!?

gińa (Ne, 29. 1. 2012 - 20:01)

Mě šla komletně...Kvůli kousku zbytečný prochcaný kůže?

Jarek (Ne, 29. 1. 2012 - 20:01)

Mě šla komletně přetáhnout až v 10ti letech. Naštěstí mě neobřezali a nakonec se ukázalo, že se to uvolnilo a je vše jak má. Jsem rád, že doktorka ani rodiče netrvali na odstranění předkožky, to bych je asi přerazil vejpůl.

Jana (So, 28. 1. 2012 - 09:01)

Synovi jsme od mala přetahovali předkožku a ve 2 .roce mu jde celá přetáhnout.Kdyby byly problémy volili jsme určitě obřízku.

Steve (Pá, 27. 1. 2012 - 16:01)

To je blbost s tou rakovinou ... navíc pokud se chlap často sprchuje, tak si přeci dělá hygienu i penisu. Hlavně se obřezávali ti zaostalí na východě a v Africe, protože vodu vidí jen vyjímečně a to jí ještě mají spíš ke stravě. Navíc to mají zakomponované v té jejich víře. Kdo není hloupej, tak to přeci dokáže rozlišit.

mahauve (St, 25. 1. 2012 - 17:01)

Předkožka je možná pro...niekedy mali muži predkožku a nebola rakovina, teraz majú predkožku a už majú rakovinu, niečo v tej rovnici ti nesedí :)

gin (St, 25. 1. 2012 - 12:01)

Předkožka je možná pro...To vše je čirá demagogie.

Mužská obřízka (Út, 24. 1. 2012 - 17:01)

Předkožka je možná pro někoho fajn, ale žijeme v době, kdy díky ní prudce stoupá výskyt rakoviny děložního hrdla. 1200 nových případů ročně je docela síla.
Muži bez předkožky ten vir nepřenáší!
Tento drobný chirurgický zákrok na pánském přirození chrání ženy před proniknutím viru způsobujícího rakovinu děložního čípku. Celý článek:
http://doma.nova.cz/clanek/zdravi/muzska-obrizka-chrani-zeny-pred-rakovinou.html

xxx (Po, 23. 1. 2012 - 21:01)

To máš dobrý Kat´ko a líbí se ti to

katka (Po, 23. 1. 2012 - 17:01)

Souhlasím s Tebou Lído,můj...Můj kluk má penis normální jak má být. Když ho má v klidu tak ho má schovaný a když se mu postaví tak se mu postupně předkožka shrnuje za žalud. je to supr.

Dana (Po, 23. 1. 2012 - 17:01)

Souhlasím s Tebou Lído,můj malý synovec je od 2 roků obřezaný a je to nádhera.

Reklama

Přidat komentář