Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

! (Ne, 22. 1. 2012 - 20:01)

Žalud je hezčí venku,...Hezčí možná, ale lepší když se krásně vysouvá a zase schovává

Lída (Ne, 22. 1. 2012 - 20:01)

Žalud je hezčí venku, takže ta trocha nepohodlí po obřízce za to stojí.

gin (Ne, 22. 1. 2012 - 19:01)

To já vím, že se to...Když si zvykneš, tak to má jenom výhody. Za to to stojí ten měsíc přetrpět.

... (Ne, 22. 1. 2012 - 11:01)

To já vím, že se to dělá. Mně s tím doma taky buzerovali. A taky z vlastní zkušenosti vím, že to v kalhotách pěkně bolí, než si zvykneš. Je zajímavý, že takhle hecujou hlavně matky. Na rozdíl od chlapa nemaj tušení, jak je to nepříjemný. A k tomu ty ponižující průpovídky jako nebuď bábovka a další podobný kecy.

pro ... (So, 21. 1. 2012 - 21:01)

To co píše Martin, je normální. Je vidět, že nemáš sám děti. Pokud, by mu to po stažení zaškrcovalo krevní oběh, tak normální matka velice rychle pozná. To, že to kluk nosí trvale stažené, má víc výhod jak nevýhod. Možná, až budeš mít syna, kterému po běžném zákroku u doktora poteče z penisu krev (po tzv. odlepení nebo seříznutí uzdičky bez umrtvení) a ty budeš slyšet jeho bezmocný pláč a pak strach v očích, kdykoliv mu bude chtít někdo šáhnout na penis, pak uděláš cokoli, aby to tvůj syn znovu nemusel. Takové zákroky klukům se staženou předkožkou nehrozí.
A taky mít pak sex s mužem, který má dlouhou předkožkou a tím pádem přecitlivělí žalud, není pro ženu nic moc. Vím o čem mluvím.

... (So, 21. 1. 2012 - 20:01)

To je jasný, Lubo. Taky myslím, že to nevadí. Ale něco jinýho je když to dělá dospělák nebo puberťák, kterej umí odhadnout, jestli je všechno v pořádku a ví, kdy je potřeba volat doktora. A něco jinýho je vnucovat to malýmu prckovi.

Lubo (So, 21. 1. 2012 - 19:01)

No mě předkožku nukdo nestahoval, co bych za to dal, mít ji kratší, v klidu ji mám i 2cm přes konec žaludu, podle mě to nemůže vadit, když se to dělá citlivě a postupně.

... (So, 21. 1. 2012 - 18:01)

To, co popisuje Martin je pěkně nezodpovědný. Tyhle matky, který synum vnucujou, že velký kluci nosej předkožku shrnutou by potřebovaly pár pohlavků. Může dojít ka zaškrcení krevního oběhu. Nechte to přírodě.

Luděk (So, 21. 1. 2012 - 16:01)

Můj přítel obřízku má a...Máš taky obřezaný klitoris, aby byl pořád vidět. Mezi kapucí a klitorisem se taky zakládá na bakteriální sýr a nevoní to ani když se to myje dvakrát denně. Bez kapuce i líp vypadá, proč to tedy neudělat, že.

Smajlinka (So, 21. 1. 2012 - 16:01)

Můj přítel obřízku má a je to skvělý. V podstatě pořád mám možnost vidět celý jeho žalud, nedělá se mu žádné smegma, takže není problém ani s hygienou ani s jakoukoliv vůní a podobně. Suchou kůži na něm nikde nemá.
Už bych neobřezaného chlapa nechtěla!

Mirka (So, 21. 1. 2012 - 00:01)

Obřezaný je pro ženu...Kdepak, obrezany je hnusny, loupe se z nej sucha kuze. Nikdy bych nechtela obrezanyho partnera

Lenka (Po, 16. 1. 2012 - 15:01)

Obřezaný je pro ženu nejlepší, ale muži to vnímají spíš naopak, takže jestli můžete a chcete, dejte se obřezat. Úplně jinak to dráždí než ohrnování předkožky.

Honza (Pá, 13. 1. 2012 - 09:01)

Ja to mam podobne jako Martin.Nemam obrizku,ale mam predkozku odjakziva krasi,od puberty mi uz ani nedrzi natazena na zaludu,ale porad je uplne ohrnuta. Prijde mi to u dospelyho chlapa normalni, mit zaluda pekne obnazenyho i v klidu, kdykoliv. Taky myslím, že díky tomu, že byl žalud v pubertě holej, tak mi pěkně narostl do šířky. Partnerky, ktery jsem mel, dost casto chvalily, jak mam velkej a peknej zalud, a pry pri sexu citi jeho vyrazny okraj. Ja jsem s tim spokojenej a nemenil bych.

Láďa (St, 11. 1. 2012 - 10:01)

přiblblá reklama... MilanXd spamuje všechny diskuze...

Dana (St, 11. 1. 2012 - 10:01)

A tou sprchou si myješ i konečník a penis?

Martin (St, 11. 1. 2012 - 10:01)

A ten pocit špatné hygieny...Myji se pořád stejně, sprcha každý večer, někdy i ráno. Ale prostě, když mám mám žalud pod předkožkou, je pár hodin po osprchování stejně takový ulepený. A nedivím se přítelkyni, že by mi ho takhle nechtěla kouřit nebo se mnou souložit. Když mám trvale staženo, je neustále suchý a čistý.

Martin (St, 11. 1. 2012 - 10:01)

Martine nemusíš být...Já určitě nejsem smutný, nemám si nač stěžovat, jsem takhle spokojený.

Dana (St, 11. 1. 2012 - 08:01)

A ten pocit špatné hygieny prožíváš dosud nebo se myješ?

Lída (Út, 10. 1. 2012 - 17:01)

Martine nemusíš být smutný,u malých dětí se to často stahuje od malička.

Martin (Út, 10. 1. 2012 - 16:01)

Já mám předkožku už od dětství trvale staženou. Nevím přesně, kolik mi bylo let, protože jsem z toho v té doby asi neměl úplně rozum a nechápal jsem to moc. Ale pamatuju si, že při koupání mi ji máma vždy stáhla a potom jednou řekla, že jsem už velký kluk a ať si ji nechám staženou trvale. Já jsem v té době neměl nikde porovnání, tak jsem předpokládal, že to takhle mají všichni. Až někdy snad v sedmé třídě, když nám postavili novou tělocvičnu ve škole a začali jsme se po tělocviku sprchovat, zjistil jsem, že ostatní kluci to takhle nemají. Tak jsem také zkusil párktát si předkožku natáhnout na žalud, ale byl to hrozný nezvyk a hlavně jsem měl neustále pocit špatné hygieny. Takže jsem toho zase rychle nechal a teď tedy mám předkožku staženou už nějakých 20 let nepřetržitě, vyjma tedy nějakých těch neúspěšných pokusů.

Reklama

Přidat komentář