Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

jirka (Pá, 17. 1. 2014 - 23:01)

Plně souhlasím s Michalem,...a co kdyz mu predkozka nebude drzet porad stazena ?

Jan (Pá, 17. 1. 2014 - 17:01)

Renato to je fakt,obřezaný...Na prodloužení styku existují cvičení, například STOP and GO. Natrénovaný muž s předkožkou vydrží dlouho.

Katka (Čt, 16. 1. 2014 - 18:01)

Renato to je fakt,obřezaný muž má větší výdrž,ale pro mne sex s ním byl vždy delší a mě se to víc líbilo.Neobřezaný má s tím větší problém nebo vystříkl hned po malé chvilce,proto jsem ráda,že si mohu užívat s obřezaným a víc mě to uspokojuje.

Renata (Čt, 16. 1. 2014 - 15:01)

OPRAVA. To je sice pravda, ale dle mé zkušenosti s obřezanými muži jim EJAKULACE proti neobřezaným podstatně déle trvá. PROTO, se mi nestalo,že by mne obřezaný muž nepřivedl k orgasmu.To u těch neobřezaných bohužel často.

Renata (Út, 14. 1. 2014 - 13:01)

Mám přítele který má...To je sice pravda,ale dle mé zkušenosti s obřezanými muži jim erekce proti neobřezaným podstatně déle trvá.Nestalo se mi,že by mne obřezaný muž nepřivedl k orgasmu.To u těch neobřezaných bohužel často.

Michal (Út, 14. 1. 2014 - 12:01)

tohle je diskuse o penisu se...mne tiez pride u dospeleho muza predkozkou zakryty zalud vtipny - nepekny a detsky, ale je to asi zase nejaky generacny obskok. Ja mam 37 a trvale obnazeny zalud nosim od 16-17 rokov ked som tak videl nosit ostatnych chalanov na odvode a neskor aj na vojne. Tato generacia zase vacsina co citam, tak to nosi na zaludi a dalsia bude zase nosit stiahnute za - asi vec nazoru a skusenosti. Moj syn ma 16 teraz a nosi zalud trvale von, ale je tak mnou uceny od mala, mne sa tazsie zvykalo, tak ale pre neho je to uz normalne a prirodzene a nikdy ziadne problemy nemal.
Dceru by som obrezavat nedal - to je cudne a zbytocne u dievcat podla mna, u chlapca ked od mala stahuje a neskor sa nauci tak nosit, je to len plus vyhoda - obriezka len v nevyhnutnom pripade.

Andrea (Ne, 12. 1. 2014 - 19:01)

Mám přítele který má trvale obnaženého zaluda a stěžuje si na menší citlivost žaluda a horší vzrušení.Žalud v předkožce je citlivější..

Jura (Ne, 12. 1. 2014 - 18:01)

Juro to máš asi pravdo,ale...Pokud je to pravda, tak se zkus vžít do toho chlapa, úplná obřízka, včetně přešití uzdičky je asi takového rozsahu, jako by ti ubrali kapuci klitorisu a třičtvrtě malých pysků. Nejsem ženská, ale asi by to byl problém při dosažení orgasmu při sexu a ani nemluvě při masturbaci. Podle mě, když to není potřeba, je to pitomost, jak jsem říkal v minulých příspěvcích.

ty jsi úchylák (Ne, 12. 1. 2014 - 15:01)

Juro to máš asi pravdo,ale...a nemel tu, že něco dotáhneš do konce. Ty se ukájíš tím psaním.

Lada (Ne, 12. 1. 2014 - 14:01)

Juro to máš asi pravdo,ale pokud to tak dopadne,,že na operaci bude muset jít,tak ať už mu udělají tu úplnou obřízku,nebo tam bude do roka s částečbou znovu.Vím,že setra o tom neví nic,ale to už ja ji poradím,a dotáhnu za ni,aby mu mu udelali tu úplnou obřízku

Lada (Ne, 12. 1. 2014 - 14:01)

Juro to máš asi pravdo,ale pokud to tak dopadne,,že na operaci bude muset jít,tak ať už mu udělají tu úplnou obřízku,nebo tam bude do roka s částečbou znovu.Vím,že setra o tom neví nic,ale to už ja ji poradím,a dotáhnu za ni,aby mu mu udelali tu úplnou obřízku

Jura (Ne, 12. 1. 2014 - 13:01)

Milý Juro,tam nejde nic...No lepší je udělat částečnou, to doktoři umí dobře a kdyby náhodou, tak v případě potřeby se dá opravit na úplnou, ale opačně to nejde. Odebere se jenom to zúžení a zbytek zůstane i tak funkční a citlivý. Ale kolik toho se má ubrat, se doktor dozví při operaci a je pravda, že v některých případech je i ta úplná nevyhnutelná :(

Lada (So, 11. 1. 2014 - 17:01)

Milý Juro,tam nejde nic rozhýbat,prostě mu to nejde přetahnout,vím,že sestra nechce aby mu udělali obřízku,ale mu ji budou muset udělat.Pokud k tomu dojde tak zkusím sestru přesvědčit,aby mu už udělali tu úplnou a má navždy po problémech.Je mi jasné,že to asi pak bude bolet,ale to už nějak zvládnem.

Jura (So, 11. 1. 2014 - 15:01)

Juro díky za slova podpory...Nejdřív rozhýbat a kdyby ne, tak šup za doktorem, ale obnažený žalud s tím nemá co dělat, jedni chlapi ji mají kratší a druzí delší, jako pysky u holek :) Ale pokud mu žalud přes to zúžení neprojde ani silnějším pohybem, nedá se nic dělat a to zúžení předkožky bude muset pryč. Ale dělat obřízku jako první věc je zvůle rodičů. Chce to rozhýbat. A kdyby to vůbec nešlo, stačí zajít za obvoďákem a ten vás pošle na správné místo. Ale čas je to nejvyšší.

Lada (So, 11. 1. 2014 - 15:01)

Juro díky za slova podpory já bych to asi také nenechala až takto daleko dojít.V tomto roce mu bude 7 let.za 2,3 roky začne u něj puberta a fakt s tím nelze už něco udělat,je to smutné.ale je to tak.Doktorka jí kdysi řekla,že mu s tím nemá nic dělat,že se to věkem uvolní samo,ale tohle už se neuvolní.Sice s čuráním,záněty problém nemá,ale ten úzký střapeček na konci,za který si dost často tahá a nelze přetáhnout by asi chtělo malou operací odstranit.Viděla jsem v létě na plovárně menší caparty a měli to už stažené vzadu,krásně tu hlavičku obnaženou,dokonce si vzpomínám,že jeden z těch prcků co tam dnes a denně v létě chodil s mamkou měl tzv.obřízku.Já moc nevím kdy se dělá,ale asi to klukům někdy udělají.

Jura (So, 11. 1. 2014 - 14:01)

Jurovi :Sice nevim jak mas...No právě, obřízka je dobrá ze zdravotních důvodů, jinak nemá cenu. A jinak mám předkožku volnou, tak v pohodě v erekci přetáhnu a ničemu to nevadí. Rozhodně bych do toho nešel jen tak. Jedině pokud by nešla stáhnout vůbec a že to pár chlapů takhle má.

A pro Ladu: Nejvyšší čas ohrnovat. Musí se to masírovat a zkoušet přetáhnout mírnou silou, aby se to odlepilo no a pokud nepůjde, není zbytí a bude to potřebovat trochu pomoci od doktora, popř. i tu obřízku, tady to je právě ten důvod, proč se to dělá.

Lubos (So, 11. 1. 2014 - 01:01)

Já ho myju ráno i večer a...Jurovi :Sice nevim jak mas rad sex,jestli si ho honis sam,ale kazdy ma pravo na to co se mu libi.Obrizka je videt nazorne v youtube a kdyz uvidis kolik krve protece pritom zakroku jako s prasacka pzn.prase z sk.tak mi das za pravdu.Myslim,ze take zalezi na uzdicce pod zaludem,ta pokud je kratka tak zalud nesjizdi samovolne pri erekci a penis je pak pri drazdeni nebo styku s holkou dost citlivy a snadno se rychle udelas.Obrizka se provadi sice v narkoze,ale to je vhodne delat vtom detstvi viz.p. lada.Dospelak si ji muze udelat treba sam s naboz.duvodu ale to si musi dat neco na kuraz a desinfikovat pak to neuciti a mozna si casem zvykne a uz to neni tak citlive v tech boxerkach nebo sliech. Trenky bych neradil,to ti zmodra ten otvor a otece ti cast predkozky.Na trenink je to lepsi zkouset ve vane.Ja si ji zacal ztahovat v 15.ti a i kdyz mi pri erekci nesjede v pohode jej rukou stahnu a drzi mi za zaludem sama,ta ze obrizku nepotrebuji.Jak rikam chce to zkouset casteji a ta kuzicka se postupne uvolni a roztahne sama a bolest opadne.

gin (Pá, 10. 1. 2014 - 21:01)

Ladě:
myslím, že je...Promiň, ale horšího mimoně jsem v tomto neviděl.

ja8 (Pá, 10. 1. 2014 - 20:01)

Ladě:
myslím, že je nejvyšší čas to u Tvého synovce řešit, možná už u lékaře, který poradí.Trochu přečnívající předkožka by možná nemusel být problém, ale v každém případě je nutné už ji stahovat. Třeba doktor(ka) poradí mít trvale staženou nebo doporučí i tu obřízku.

Lada (Pá, 10. 1. 2014 - 17:01)

Moje sestra má 6 ročního syna a zatím mu nikdy nezkoušela předkožku přetáhnout.Má pindika stále schovaného a na konci má malý půl centimetrový chobůtek,za který si často tahá.Když jsem ho měla u sebe na hlídání zkoušela jsem mu to ve vaně v teplé vodě malinko zmáčknout a stahnout,ale nešlo to jen kousíček,že mu byla vidět dirka na čurání
a nic víc,navíc začal vzdorovat,abych mu to nedělala.Letos mu už bude 7 roků,všimla jsem si,že i pindík se mu postaví,což je normální,ale je stále v kůžičce schovaný.Jsem sama zvědavá jak to u něj dopadne.Myslím si,že bude muset na nějaké to obříznutí aspoń toho uzkého konečku.

Reklama

Přidat komentář