Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

kamil (Ne, 19. 8. 2012 - 08:08)

mně ho překrývá i když mám erekci, musím jí stáhnout rukou

tom (Ne, 19. 8. 2012 - 08:08)

Ja som to tak zacal robit a...Taky když ho mám v klidu tak se mi předkožka stáhne zpátky přes žalud až když se mi postaví tak se stáhne za žalud a zustane venku.

Mato135 (Ne, 19. 8. 2012 - 07:08)

Ja som to tak zacal robit a hoc som si ju stahoval aj niekolko krat do dna, vzdy sa mi stiahla spat na zalud a zakryla ho.. nemam to ani citlive ani ma nic neboli, ale v klude mat von zalud neviem, je volna a vzdy sa stiahne spat.

tintin (Po, 13. 8. 2012 - 14:08)

Ja mam 36 rokov a predkozku...Jak jsi však poznal, že se jednalo o dnes čímdál tím více populurnější skinback, totiž, trvalé nošení předkožky vzádu za žaludem na neobřezaném penisu nebo se nejednalo o obřízek. Pokud ten je vysoký, tak se to napohled poznat dá, pokud je však nízký a volný tak se tyto dvě zcela rozdílné věci na pohled rozeznat nedají.

tomtom (Ne, 12. 8. 2012 - 23:08)

zakladna vojenska sluzba

Rado (Ne, 5. 8. 2012 - 08:08)

Ja mam 36 rokov a predkozku...ja mam 15 a robim to tak, ako Tvoj syn - automaticky, videl som to robit brata starsieho 19r., ked som bol este mladsi, tak to robim aj ja a od koho to ma on neviem :) a co je ZVS?

Michal (Ne, 29. 7. 2012 - 15:07)

Ja mam 36 rokov a predkozku mam trvale stiahnutu od 18tich, videl som to tak robit chalanov, ked som bol na ZVS. Teraz som uz ja sam otcom a tak isto som to naucil ale uz od malicka robit aj svojho syna. Teraz ma 14 a je to uz pre neho automaticke a uplne normalne. Spociatku sa na mna manzelka pozerala cudne, ale teraz sama vidi, ze je to dobre pre neho sameho a nema ziadne problemy s tym, ako jeho rovesnici a kamarati.

Pavel (Čt, 26. 7. 2012 - 22:07)

Hlasujem za stiahnutú...Tak to by se ti ten můj páčil! :-) Jinak holkám se stažená předkožka hodně líbí, jsem zjistil ...

Sylva (Čt, 26. 7. 2012 - 13:07)

Hlasujem za stiahnutú predkožku ???
Krásne umytý, voňavý , mňam :)

agar (Čt, 26. 7. 2012 - 13:07)

A ako si Ty na to dosiel, ze...tvému příspěvku nerozumím dočista nic

Rado (Čt, 26. 7. 2012 - 01:07)

od toho je tu jiné vláknoA ako si Ty na to dosiel, ze sa to ma alebo nema robit alebo ako si prisiel na to alebo kde si videl, ze to tak niekto robi alebo nerobi, pretoze podla mna tieto veci spolu dost uzko suvisia :-)

agar (Po, 23. 7. 2012 - 21:07)

to nieje mimo tematu, obaja...od toho je tu jiné vlákno

Rado (Po, 23. 7. 2012 - 18:07)

toto je malinko odchýlení...to nieje mimo tematu, obaja aj ja aj Jarda sme reagovali na prispevok MAJI, ktory napisala, ze je zahanbujuca prehliadka u lekara, kde lekarka kontrolovala, ako je na tom stahovanie predkozky, ved citaj, na co je to reakcia!

agar (Ne, 22. 7. 2012 - 21:07)

toto je malinko odchýlení od tématu

Bohouš (Ne, 22. 7. 2012 - 19:07)

nechapuTak to bylo podobné i u mě. Matka se nikdy nepřesvědčila, jak na tom jsem, pouze se ptala, protože se styděla. Já zase lhal, protože jsem se bál řezání, tak jsem skončil pod kudlou dost pozdě jako hodně dospělý a celý dosavadní život se trápil

Jarda (Ne, 22. 7. 2012 - 16:07)

Zahanbujuce je, ked matka...nechapu

Rado (Ne, 22. 7. 2012 - 11:07)

to muselo byť veľmi...Zahanbujuce je, ked matka nevie, ako sa o to starat od mala a pride sa na vela veci, ktore sa dali odstranit len beznou praxou - neskoro, ked pomoze uz len skalpel a to iste aj otec: zabudol, ako ho pouzival a ako sa o to treba starat alebo spravne pouzivat? TOTO je zahanbujuce - ja som mal v tomto uplne super rodicov, zodpovednych a komunikativnych vo vsetkych smeroch.

Jarda (So, 21. 7. 2012 - 16:07)

to muselo byť veľmi...Proc by to melo byt zahanbujici?

gin (Út, 10. 7. 2012 - 21:07)

Dík. Ještě taková...Možné to je, ale maximálně, když toto někdo začne praktikovat do 22 let věku, kdy ještě může růst penis. U těch, kdo s tím začli na začátku puberty to většinou tak je, že se po natažení na žalud sama vrátí za něj. U těch, kdo s tím začli až po pětadvacítce se rozhodně nezkrátí.

Maja (Út, 10. 7. 2012 - 18:07)

Podobný problém jsem měl v...to muselo byť veľmi nepríjemné a zahanbujúce. To urobila každému chalanovi? Čo som vedela, vždy sa hovorilo, že sa to nemá nasilu preťahovať, inak predkožka popraská a vznikajú problémy.

Reklama

Přidat komentář