Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

Jiřina (Pá, 23. 7. 2010 - 15:07)

Předkožka k chlapovi patří a pokud nemá zdravotní potíže nevím proč se obřezávat.

dana (Pá, 23. 7. 2010 - 07:07)

samozřejmě obřezaný je hezčí a ta výdrž při milování za hodinu se udělám i pětkrát

petra (Čt, 22. 7. 2010 - 08:07)

rozhodně obřezaní!!Je to pěknější na pohled a je to hygieničtější.J8 měla 3 obřezané a 1 neobřezaného a nelíbí se mi,když mu visí a je schovaný v tom "vaku".

jan (St, 21. 7. 2010 - 20:07)

taky uvažuji o obřezání líbí se to ženě a asi si to nechám po dovolené udělat ,aby to žena nevěděla jako překvapení až odjede do lázní na nuda pláží v Chorvacku mi ukazuje který se ji líbí tak ho bude mít doma

Pavel (St, 5. 5. 2010 - 01:05)

Kdepak jak jsem psala holý...Tak to máš velkou vaginální fantazii:)Protože penis se odhalí u vchodu do pochvy a dál proníká odhalený...naopak při pohybu zpět se vše ohrne zpět a tedy zvětší, takže bys to měla cítit víc...Ale chápu, že seš šťastná tak nemá cenu to řešit hlavně když to klape:)

Antonín (St, 21. 4. 2010 - 17:04)

Jděte už s tím šukáním...Svatá pravda. Sex je v podstatě okrajová záležitost, nevím, proč se s tím tolik nadělá. Normální člověk si častěji zavazuje boty nebo smrká, než souloží, ale v životě jsem neviděl žádné servery a diskuse o zavazování bot nebo smrkání... To je divnej nepoměr.

čurák (St, 21. 4. 2010 - 00:04)

Jděte už s tím šukáním do piči, kozomrdi a mrdkojedi, hi hi

iva (Út, 20. 4. 2010 - 19:04)

Jestli se ti to zamlouvá tak...Kdepak jak jsem psala holý žalud cítím při pohybu vcelé délcé pochvy o každý výstupek na sliznici

Pavel (Čt, 15. 4. 2010 - 00:04)

.. že Vám skáču do...Jestli se ti to zamlouvá tak si to nech udělat, ale asi máš trošku milné představy...Ty ho strkáš do partnerky s předkožkou na žaludu?To mě ho to pěkně stáhne už u v chodu...Větší dráždění?Ženy nemají citlivou pochvu cití maximálně dráždění bodu G a vyplnění pochvy, ale na to nemá obřízka vliv. Spíš co píšeš by bylo naopak..muselo by být příjemný jak se Ti na žaludu hýbe kůže ne?Ale to ony neví necítí to vnitřkem ale počátkem vagíny..

iva (St, 14. 4. 2010 - 07:04)

Jedině obřezany a nejlépe v dětském věku po narození jak to má přítel žalud je pěkně vivinutý proti tělu penisu asi o 1,5 cm a při milování v mé pochvě jezdí jako špunt je to nejkrásnější milování jaké jsem zažila a o výdrži nemluvě teď už jedině obřezaný vřele doporučuji

David (Út, 13. 4. 2010 - 11:04)

Mně se líbí ochablý penis..... že Vám skáču do řeči.. Líbí se mi názor Daniely,vzhledem k tomu,že jsem muž a obřízku nemám,ale musím se přiznat,že mě láká nechat si ji nechat udělat.Myslím,že pak obnažený žalud i lépe dráždí pochvu.. ? ?

Rado (Ne, 14. 4. 2013 - 02:04)

Přesně tak jak říká...ja mam 16 rokov a neviem si predstavit mat predkozku na zaludi, mne je to vrcholne neprijemne a nehygienicke - obriezka mi pride ako fajn riesenie, ked to tak nemas a chces to inac

Jan (St, 3. 4. 2013 - 15:04)

Přesně tak jak říká tintin doktoři ti budou chtít určitě udělat obřízku,je to radikálnější řešení natrvalo.

tintin (St, 3. 4. 2013 - 15:04)

Obřízka nutná není. Je možnost též operace která se jmenuje Burianova plastika, při které dojde k upravení stavu, předkožka však zůstane zachovaná tak, že alespoň v klidu zakrývá žalud. Doktoři však radši dělají obřízku, poněvadž je zákrokově mnohem jednodušší.

Karel (St, 3. 4. 2013 - 15:04)

dobrý den mám takoví...Buď musíš častým přetahováním pokožky docílit její uvolnění,nebo si nechat udělat obřízku.Je to na tobě,doktora samozřejmě navštiv!

tintin (Út, 2. 4. 2013 - 16:04)

Beze srandy, urychleně s tím upaluj k doktorovi, abys nepřišel o penis. Je to velice nebezpečný stav, přiškrtí se žíly a může dojít k gangréně. V tomto případě je stud velice nebezpečný.

jan jirak (Út, 2. 4. 2013 - 13:04)

dobrý den mám takoví problem...ja nikdy nemohl přetahnout kužičku přes žaluda ale včera sem spal ze svou přítelkiní a najednou se my ohrnula sama..to bych jeste bral a mám z toho celkem radost ale ta kužička je ohrunuta dovnitř a škrtí mě to při každe erekcy mám pocit jak kdyby by my měl prasknout žalud.....a to jeste pod žaludem mám skřípnutej penis..a nevím co stím děkuji za případnou pomoc nebo radu

Rado (St, 27. 3. 2013 - 21:03)

Rado ty jsi kokot.Takový...Ale ved to bol vtip, taky biely - smegma myslis? ci co? aky film? to si si teraz prvy krat stiahol predkozku?

Tom (St, 27. 3. 2013 - 13:03)

aky film? :D filmarik a...Rado ty jsi kokot.Takový povlak po slovensky nevím jak se to řekne.

Rado (Út, 26. 3. 2013 - 18:03)

Je mi třináct let ch ci se...aky film? :D filmarik a filmuska, ci horor? :D

Reklama

Přidat komentář