Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

Jura (Pá, 10. 1. 2014 - 10:01)

Obrizku bych nepodstoupil to...Já ho myju ráno i večer a problémy se zápachem prostě nemám. Jasně že někdy, když myslím na něco moc pěkného a vidím při tom nejakou "pěknou" holku, tak lepím taky :D To je příroda... A kdyby přece jenom došlo na to, že si to chci zkusit jako bez předkožky, tak jí při tom normálně podržím a je to. Takže obřezávat takovou super citlivou kůži je nejhorší volovina. A kdyby, ať si to každý rozmyslí sám, podle toho, jak mu narostl a jak mu funguje.

Lubos (Čt, 9. 1. 2014 - 19:01)

Obrizku bych nepodstoupil to je stupidni.Predkozka mi sama sice nesjizdi za zalud,ale stahnu ji v pohode i pri erekci.Nosim vetsinou boxerky,ale kdyz ho mam obnazeny tak me to vnich pak svedi a zarudnemi i otvor pro moceni,proto ho prekryji zpet.Kdyz,ale lezim tak ho mam venku a rano ve sprse si ho vydrbu to mi vzrusuje a pak uz mam zas mokre boxerky jak mi znej tece to lepave,potom mam hned na pradle bile skvrny a abych si je zas menil ciste???

Jura (St, 8. 1. 2014 - 12:01)

Neobřezaná kundička je...Zdar, já mám předkožku normálně na žaludu a nosit bych to stáhnuté nemohl, sama sjede v klidu zpátky a při erekci sice drží za, ale jde žalud pěkně schovat celý, když ji přetáhnu zpátky a v kundičce pěkně jezdí.
A do obřízky by mě nikdo neuvrtal, je to hned po uzdičce nejcitlivější a nejdráždivější místo na péru. Kdybych už jó musel, třeba zdravotně, tak bych si nikdy celou nedal uříznout, pak bych se s holkou pěkně nudil a rozhodně by to nebyla žádná výhra :( Závidím klukům, co mají hlavní citlivost na žaludu a je jim to jedno, když se to fikne.

ja8 (Út, 7. 1. 2014 - 10:01)

tohle je diskuse o penisu se staženou nebo nestaženou předkožkou, takže: já už jsem trochu v letech, dlouhé roky nosím předkožku víceméně staženou za žaludem, ale někdy se dostane zpátky přes. Obojí není žádný problém.
Na nudapláži nebo v sauně důsledně dbám na to, aby byla předkožka úplně stažená a žalud celý odkrytý. Žalud schovaný pod kůží mi u dospělých mužů připadá až trochu legrační a já bych si tak připadal skoro jako oblečený a styděl bych se. Podle reakcí žen mi připadá, že velké většině se odhalený žalud líbí nohem víc. Skoro každá (včetně mladých dívek) se ráda podívá

Ola (Ne, 5. 1. 2014 - 09:01)

To máš jako u nás u holek...Neobřezaná kundička je hezká tím že je košatá a pro muže přitažlivá,my ženy si necháváme zkrátit pysky a jiné úpravy a tu krásu co nám nadělila příroda kazíme.Proto se klukům líbí /karfiol/

Thom (So, 4. 1. 2014 - 22:01)

Před cca 5ti lety jsem podstoupil frenuloplastiku, přeříznutí uzidčky.V celkové narkóze.Docela pohoda, ale od tý doby stejně mám předkožku trvale staženou za žaludem.Zvykl jsem si na to rychle,a i partnerce se to líbí.

už nemusí, (Pá, 3. 1. 2014 - 23:01)

obřezat mozekstalo se.

nech si (St, 1. 1. 2014 - 11:01)

Alenko kundiča by se neměla...obřezat mozek

Hana (St, 1. 1. 2014 - 10:01)

Alenko kundiča by se neměla holkám obřezávat,tam to je škoda,ale jak přesně píšeš u klčíků se musí předkožka stahovat,tak tam když je někdo šmikne a předkožku odtsraní to vadit nebude,jsem pro.

Olin (So, 18. 12. 2010 - 13:12)

V helenistickém světě byl...Tak ty s toukrátkou předkožkou museli akorát přeběhnout do Egypta a už byly zase in ;-)

jovi (Pá, 17. 12. 2010 - 20:12)

V helenistickém světě byl takový trend a zároveň o kus vedle v Egyptě zcela obrácený. Matematik Řek Pytagoras se musel nechat obřezat, bez toho by ho nikdy nezasvětili do tajných egyptských nauk.

Olin (Pá, 17. 12. 2010 - 19:12)

Spíše by to patřilo na...To je zajímavý, to jsem nevěděl. No to ale znamená, že určitý trendy tu byly už dávno, jenom opačný.

Olin (Pá, 17. 12. 2010 - 19:12)

Jo, kdybych si jí nátáhnul, tak nestačí ani do půlky žaludu a navíc se zase sama stáhne dozadu.

Pepa (Pá, 17. 12. 2010 - 18:12)

Oline a ty ho máš celej holej? Bez obřízky?

Anatom (Čt, 16. 12. 2010 - 23:12)

To se máš Oline. Já bych...Zasmál jsem se:)

jovi (Čt, 16. 12. 2010 - 20:12)

Jo, tak to sedí. Něco...Spíše by to patřilo na vedlejí diskuzi, ale je to odpověď na tvůj příspěvek. Kdybys žil před dvouma tisíci lety ve starém Řecku, tak by ti nic jiného, než být nesportovní šprt nezbývalo. Jiná kultura, jiná móda. Ve starém Řecku bylo znamením krásy mít dlouhou předkožku, čím delší, tím lepší, proto si ji také povytahovali, aby byla co nejdelší. Obřezaný s trvale obnaženým žaludem byl nazýván kolobos neboli zmrzačený. Na Olympijských hrách a podobných sportovních podnicích muži závodili zásadně nazí a ti, kdo neměli dostatečně dlouhou předkožku, aby jim zakrývala celý žalud, byli z těchto sportovních podniků nemilosrdně vyloučeni.

Pepa (St, 15. 12. 2010 - 16:12)

To se máš Oline. Já bych...To bych byl alfasamec, moje prdy maj až 60 decibelů!

Honza (St, 15. 12. 2010 - 15:12)

To se máš Oline. Já bych některý trendy bral. Třeba kdyby se začlo věřit, že když chlap pojídá u televize brambůrky a zapíjí je pivem, bude lepší v posteli. Taky by se mohlo hlasitý prdění považovat za znak mužnosti. To bych pak přítelkyni taky nevyvracel :-)

Olin (Út, 14. 12. 2010 - 21:12)

Ne všem holkám se to...Jo, tak to sedí. Něco takovýho říkala moje bejvalá, že pořádnej chlap se nebojí mít holej žalud. Je to blbost, já to mám kratší od přírody a na škole jsem byl nesportovní šprt. Ale co bych jí to vyvracel, žejo?

jovi (Út, 14. 12. 2010 - 21:12)

Tak moment, trochu...Ne všem holkám se to líbí, zažil jsem i takové, kterým se to vůbec nelíbí. Některé v tom však vidí jakýsi znak mužnosti, druhý důvod je, že dnešní holky nalézají čím dál větší zalíbení v orálním sexu a tak i s tím začínají mít větší požadavky na hygienu, jak při jiných druzích sexu.

Reklama

Přidat komentář