Reklama

Proč je každá ženská děvka?

ronny (Út, 29. 6. 2010 - 15:06)

prave vcera som bola s jednou...Vím, že jsou vyjímky. Z toho co jsem četl v poslední době se mi zdá, že pořekladlo, že "muži chtějí pořád sex" je často jen nepravdivým klišé.. Ono to vzniká asi v době, kdy muži (kluci) pořád chtějí (záležitost věku), v těch letech prostě je muž tak nabitej, že by furt stříkal. Ale tohle později přestává platit jak stárnou a ženy se pak ptají, vždyt ti chlapi pořád chtějí prý sex, tak proč najednou ne? A taky v době, kdy to chlapi chtějí nejvíc, to jejich mladé partnerky zdaleka tolik nevyžadují a řada z nich ani ještě nemá pořádný orgasmus. To jsou moje poznatky.

Daniela (Út, 29. 6. 2010 - 15:06)

Co myslíš tím, kde má...prave vcera som bola s jednou kamoskou, ktora sa uz vraj smeje, ze sex u jej rodicov trva 3 minuty (asi im to stopla nejako :-))a ked sa pytala mami, preco to trpi, vraj by otec bol potom nervozny a podozrieval ju, ze ma milenca, tak radsej urobi zo seba "sexualnu Ancu" aby bol doma klud,keby manzel aspon trochu chcel, urcite by sa vedel posnazit, aby z toho sexu mala nieco aj zena, ale to mozno jej dava len vynimocne na nejake sviatky, aby si to viac dotycna vazila...hmm...a toto je v manzelstvach dost bezna situacia, len este stale to zeny neriesia az tak radikalne ako muzi, ze muz ma malo sexu a nevaha si najst milenku uz po par tyzdnoch abstinovania, zena sa vacsinou snazi vec riesit, ked to nejde, tak az potom si hlada milenca, ale su samozrejme aj vynimky ako u muzov, tak aj u zien...

ronny (Út, 29. 6. 2010 - 14:06)

Ronny, urcite maloktora zena...Co myslíš tím, kde má "jen muž orgasmus a ona nic ani za měsíc"? Jako to, že to občas dělají 1-2x za týden, ale žena má orgasmus třeba jen cca za 2 měsíce? Pokud to předtím fungovalo, musí se přijít na to, proč to najednou nejde..

Ylenia (Út, 29. 6. 2010 - 14:06)

Po 15 letech manželství mi...Jsem přesvědčená o tom, a mluvím z vlastních zkušeností, že kdybys vyměnil slovo "ŽENA" za "MUŹ" , tak by Tvůj článek také odpovídal pravdě. Takže se "pánové" chytněte za nos. Přeji pěkný den, jedna z těch miliónů nevěrných :-)

ronny (Út, 29. 6. 2010 - 14:06)

Ronny, urcite maloktora zena...Vím, že je hodně chlapů, co to dělají jak píšeš, a není to dobře. Jen jsem napsal co všechno může mít vliv. A neřekl bych, že se šetří na milenky (většina), spíše jsou prostě línější, už proto, co jsem napsal výše.

Daniela (Út, 29. 6. 2010 - 14:06)

Přemýšlím o tom...Ronny, urcite maloktora zena po celodennej praci v zamestnani a navyse aj doma okolo deti a muza chce nejake extra vykony..., ale zase "vykony", kde len muz ma orgazmus a zena nic ani za mesiac, tak taky sexualny zivot maloktorej vyhovuje a ver tomu, takych muzov, ze len on sa urobi a zenu necha tak je az prilis vela....mozno sa setria pre milenky, tak potom co sa cudujete, ze ti milenci su lepsi a zena si hlada takeho radsej...zistia, ze ako milenka sa ma ovela, ovela lepsie...

ronny (Út, 29. 6. 2010 - 14:06)

Reverend...nezmylil si si...Přemýšlím o tom stereotypu, jo je to stereotyp pro oba, jenomže uspokojit ženu dá často více práce, takže to pak dříve pocítí žena. Chápeš? Pro chlapa je lehčí a rychlejší se udělat a ve sterotypu pak nezbude bohužel na ženu už tokik chuti. tedy myslím chuti k nějakým extra výkonům a celodennímu mazlení. Až se ta žena "poobzerá" jinde, po čase může nerazit na to samé,myslím!

Roman (Út, 29. 6. 2010 - 14:06)

Reverend...nezmylil si si...No to je presne to, pokud se lidi berou z nespravnych duvodu. Pokud se clovek diva na toho druheho, jenom jako na uspokojovatele "jeho potreby" (a to nemyslim jenom sex) postupne chce porad vic a vic.

Daniela (Út, 29. 6. 2010 - 14:06)

Daniela:
myslím si, že...Reverend...nezmylil si si nicka nahodou...? to len na okraj...ja Ti napisem za seba a moje kamosky o ktorych nieco viem, zeny si tiez hladaju muza, ktory je pozornejsi a lepsi milenec ako ten doma...preco manzelka nema chut na sex s manzelom...? po rokoch sa stane z toho otrasny stereotyp, kde vacsinou muz mysli iba na seba, mna osobne taky muz nevzrusuje, len preto, aby bol vobec nejaky sex budem si kupovat tangace, cipkove pradielko, muz nadseny v prvu, druhu noc a potom uz aj tangace su okukane a sex zase o nicom, zajacia metoda, zena sa ma snazit a muz nie? Ziadnu toto dlho bavit nebude, radsej sa poobzera inde...takze chlapi robte aj vy nieco pre kvalitnejsi sex a necakajte stale, ze manzelka sa bude v noci menit na sestricku, letusku, da do spalni tyc okolo ktorej sa bude ovijat a vy...skoda reci...o nicom...uplne chapem, ked zenu radsej boli hlava ako zazivat len muzove "extempore"

Reverend (Út, 29. 6. 2010 - 12:06)

Daniela:
myslím si, že žena má být stále milá, obětavá, krásná milující a citlivá... je na tom něco špatně?

Problém je v tom, že muž hledá milenku, pokud doma postrádá kvalitní sex, proč si žena hledá milence, ač doma je vše ok, jsem dosud nepochopil, vtip je v tom, že to neumí vysvětlit ani podvádějící ženy. já odhaduji, že je to tím, že žena je tvor submisivní, prostě nedokáže v některých situacích říci ne. Zkrátka a jasně, v drtivě většině to poserete vy ženy... doporučuji tento film, tam je to hezky ukázáno a vysvětleno:
http://www.csfd.cz/film/33675-postel/?podle=bodu&limk=-1&limr=

#NÁZEV? (Út, 29. 6. 2010 - 11:06)

No,za to si můžeš sama,že děláš celý život služku...nic teda ve zlém,ale když máš doma manžela a syny proč proboha taháš tašky žrádla a pití..tak prostě nenakoupím a je..mají ti nakoupit a taky bych jim bordel neuklidila.Já teda dělám všechny domácí práce,ale jídlo netahám a i po letech mi můj manžel pomůže a bez řečí ...a nemusím ho k tomu dokopat..ženské si stěžují,ale jak si to zařídí..tak to mají.naučila sos je tak,že jim málem utíráš zadky.

handy (Út, 29. 6. 2010 - 11:06)

Po 15 letech manželství mi...i ty pane dokonalý....s tebou to musí bejt taky pěkná zábava

Daniela (Út, 29. 6. 2010 - 11:06)

mám doma chlapy čtyři a ti...:-)) Velka holka, tak takto nejako som zacala uvazovaj aj ja, hoci mam doma iba troch chlapov a odvtedy mi je lepsie, drzim Ti palce a chlapi, co sa Ta pytaju, ci si chlap, nech si trhnu nohou, podla nich ma byt zena stale mila, obetava, krasna, milujuca, citliva...ale na jej ukor a ich blaho, preto sa rozhodnych zien strania, ved pri takych by im tak dobre nebolo. A mas uz deti velke, tak dufam, ze im stale nerobis full servis, sadni si aj Ty k telke, aj Ty si zrelaxuj, nech makaju aj oni, aj ked su chlapi, moji synovia tiaz obcas umyju riad, ozehlia si aspom svoje veci, povysavaju atd a verim, ze kvoli tomu z nich neubudne...Uz nie sme v dobe, ked sa praca delila na muzsku a zensku, to platilo iba pre zeny, ktore nechodia do prace a su cely den doma...a ked to poniektori muzi nevedia stravit...ich problem...
ak tomu milencovi...ked maju milenky oni, idu sa s tym chvastat, ked ma milenca zena, pisu tu primitivne pripomienky...jesitni a falosni...

Reverend (Út, 29. 6. 2010 - 11:06)

velká holka:
Buď jsi chlap a potom jsi mě pobavil, pokud jsi ženská a myslíš to vážně, potom jsi noční můra všech slušnejch chlapů :-)

velká holka (Út, 22. 6. 2010 - 21:06)

Mám 24.5/6.5 , co na to...Asi dobrý. Já ho nikdy manželovi ani milenci neměřila, míry mi nezajímají, mně zajímá technika.Pak stačí i průměr, když chlap umí ...

Pyjus (Út, 22. 6. 2010 - 21:06)

mám doma chlapy čtyři a ti...Mám 24.5/6.5 , co na to řikáš?

velká holka (Út, 22. 6. 2010 - 21:06)

mám doma chlapy čtyři a ti se se mnou s prominutím neserou. Chtějí teplé večeře, vyprané prádlo, uklizeno, doma pohodu, klid, servis a abych držela co nejvíc hubu a nerušila je při sledování sportu. Řeči nevedou. Mně už bylo čtyřicet a syny mám téměř nebo úplně dospělé. Bývala jsem romantička, otevřená, plná snů-za mlada. To jsem se s nimi musela hodně rychle odnaučit, když jsem chtěla ve zdraví přežít. Do práce a druhá směna, barák, zahrada, psi, kupy prádla k praní a žehlení, tašky žrádla a chlastu. Na romantiku nezbyl čas ani energie. Makám jak fretka od rána do večra, ale chvilku na milence a dobití baterek si najít musím, aby mi nehráblo. Až milenec půjde o dům dál nebo to přestane bavit mně, bude jiný. Naučila jsem se uvažovat jako chlap. Žádné extra city, já nic takového taky nemůžu žádat, takže příjemnou chvilku a čau. Děvka nejsem, s milencem jsem jedním už rok, ovšem citově se dávno nevážu nikde. Umím se postarat o sebe, vydělat na sebe, ženské i mužské práce, byť vážím padesát tři kilo. Život a muži mně naučili. Jsem jim vděčná. Dřív jsem byla samý cit, něha, láska, obětavost-a co jsem se nabrečela. Dnes to beru jako chlapi-hákem, žádné city, sraní s nikým, prostě na pohodu a na férovku, ale žádné crcání-a jak je mi fajn. Konečně. Život s chlapem, synové, dnešní doba-to opravdu na city není-rozum a zas jen rozum. S měkkými si každý vytře zadek. Jo, a doboru šukačku. To je základ-hezké pleti, psychického zdraví, dobití baterek. Na šukačku můžete mít chlapa kdykoliv a podle svého výběru. Vždycky se poženou za tím, co máme v kalhotkách jak mlsní psi. Ale machry budou honit taky vždycky, tak je nechte, vždy si chlap honí ego, jsou už tak uzpůsobení. A myslet si něco o prdeli si můžete vždycky.

Pichac (Út, 22. 6. 2010 - 21:06)

Vdany mam nejradsi. Většinou maj děsně malou dírku a tak jim jí pořádně protáhnu a ptom svýho manžela vůbec necejtěj... Děfky jednui

Tedaaa (Út, 22. 6. 2010 - 15:06)

Souhlasim s Reverendem......myslím, že je to naopak, chlap může mít sex i když žena nechce...

p.jojo (Út, 22. 6. 2010 - 15:06)

tak to je lež, nevěřim,...Je to samozrejme individualni.
Ale pokud se bavime o tech co byli opusteni tak muzi jsou na tom daleko hur psychycky

Reklama

Přidat komentář