Reklama

Proč je každá ženská děvka?

Josef (Pá, 14. 10. 2011 - 23:10)

Souhlasím s Martinem, byl...Nevím co k tomu mám napsat. Není to jednoduché a ani radostné. Bohužel taky znám dost takových žen o kterých mluvíte v diskusi. Na druhé straně je mi 51 a život zdá se mám za sebou a do důchodu daleko. Josef

Radim (Čt, 13. 10. 2011 - 16:10)

Souhlasím s Martinem, byl jsem ten zlej a drsnej a dost jsem z toho vytěžil. Nikdo, kdo to nezkusil neuvěří, jak málo špatnosti v člověku stačí na svedení hodné a chytré manželky, a kolik ponížení a špíny taková žena vydrží. Dnes jsem starší páprda a to co bylo spíš odsuzuju, ale na tu ženskou hloupost a ovlivnitelnost se zapomenout nedá.

Patricie (Čt, 13. 10. 2011 - 14:10)

Taky s Martinem naprosty souhlas.

Lucy (Čt, 13. 10. 2011 - 14:10)

Martine, nejak jsem tuhle diskuzi neprocitala do podrobna,ale s tebou souhlasim! Znam presne takove zeny. Mluvim i sama za sebe,ale v te dobe jsem byla svobodna, diky bohu ze tohle je uz za mnou. Mas absolutni pravdu!!!! A ktera pak zenska ti to bude vyvracet,tak ver ze ta to dela dodnes.

martin (Čt, 13. 10. 2011 - 14:10)

Jsem zena a bohuzel se musim...Tak tohle jsem opravdu nečekal. Čekal jsem že se tady do mne pustí ženský jakej jsem makovec,že to co jsem napsal neni pravda,a ono je to naopak.
Čekal jsem že se do mne pustí i chlapi,jakej jsem cíta a blb,nestalo se.
S ženskýma je to těžký,když maj doma chudasa-chtějí bohače,když citlivku a romantika-chtějí vola co je i seřeže,tak nevím,co vlastně chtějí ?
Nejhorší jsou ty,co maj doma hodnýho,šikovnýho,pozornýho,a co já vím ještě,a na konec jdou za blbem co jim nic nedá,nekoupí,rozbije jim hubu,a ještě se tady s tím chlubí,jak podváděj toho svýho chlapa co se doma stará o děti !
Těmto "ženám já říkám d...y ! A když si tady přečtete některé diskuze,tak poznáte že jich tady je dost,bohužel. Taky nejsem žádnej slušnák,ale nad některejma ženskejma se mi chce tak trohu blejt.Nechápu,a ještě se s tím chlubí,jak jsou to holky šikovný.

Lucy (Čt, 13. 10. 2011 - 13:10)

Pardon ne mrtvoli,ale mrtvoly!

Lucy (Čt, 13. 10. 2011 - 13:10)

Jsem zena a bohuzel se musim stotoznit s poslednim prispevkem, zeny jsou opravdu podrazacky, dokazi jit prez mrtvoli az dostanou co chteji. Mam kamaradky co by hned ojely mojeho muze. Ja sama pokud miluji,tak verna jsem! Ale svym kamaradkam v tomto smeru neverim. Ziji v Anglii, tady suka kazdy s kazdym a sex si dokaze najit i zrudna zena za pet minut. Staci si zajit pobavit na diskoteku a tam vidis jak ty chlapi slintaji po zenach a ty kurvy se jen natrasaj ... Je mi z toho zle. Neomlouvam muzske pohlavi,ale zeny jsou opravdu vice vychcane, ulhane a podrazacke.

roony (Čt, 13. 10. 2011 - 11:10)

Jo, přesně, furt se nadává na chlapy ale ženskou dovedou bejt neuvěřitelně padoušský. Podrazácký, mnohem více než chlapi.

Aneta-sem BI (Čt, 13. 10. 2011 - 08:10)

Mela sem vztahy s obojim pohlavim,nemuzu za to ze mi pritahuje oboji pohlavi a musim souhlasit s Martinem ze muzu plno citlivejch je snad vic nez zen.Zeny sou zradnejsi,dovedou intrikama vic ublizit,od muze se mi to taky stalo ale ne tak zradne jako od zeny.Ted mam 4 roky tak hodnyho a citliviho pritele a zenu sem bohuzel nikdy takovou nepoznala.

martin (Čt, 13. 10. 2011 - 08:10)

tak to je lež, nevěřim,...co to povídáš za blbosti ? To že jsem chlap u Tebe znamená že nemiluju svoje dítě,nebo něco podobného ? Miluju svoje dítě tak,že leckterá matka by mi mohla závidět,dejchám pro ní ona je moje srdce,nedokážu si představt život bez ní !
Miluju svojí ženu,ale bohužel jsem jí to nedával dostatečně na jevo,a stalo se co nemělo,podvedla mě.
Jsem z toho v prdeli jako jsem nikdy před tím nebyl,na to vem jed ! Ne snad s toho že mi někdo šahnul na moje ego,ale s toho,že jsem si uvědomil,že bych o ně mohl přijít. Ženě jsem dal ještě jednu šanci,každý může jednou udělat chybu, a uklouznout,chlap,nebo ženská to už je jedno.
Milé damy,věřte že existují citlivý chlapy,to si pište že ano ! A věřte,že se za to ani trochu nestydí !

. (Čt, 13. 10. 2011 - 07:10)

Je to jednoduché, protože jsou všichni chlapi nevěrní, tak jsou všechny ženské děvky.
Ale já si to nemyslím, jen se o tom píše na jiné diskusi.
:-) :-) :-)

A (Čt, 13. 10. 2011 - 07:10)

proč je každý chlap kurevník??? Tak proč by nebyla stejná i žena? Směšné, že čekáte jinou odezvu.

gorilla (Čt, 13. 10. 2011 - 03:10)

SKORO KAŽDA

Reklama

Přidat komentář